Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
CBHanz
25.02.2015 11:26 - Re: Koupě Citroenu C5
99
Dobrý den všem,
dovolte mi, abych Vás tady všechny pozdravil a trochu se Vám představil. Jsem Honza z českých Budějovic a před třemi lety jsem náhodou zakoupil vozidlo Citroen ZX kombi, tedy Break, s 1,9 td rok výroby 95. Vozidlo sloužilo v létě, v zimě bez větších investic, když nepočítám spotřebák-brzdy,rozvody atd. Ale přišel kamarád, co potřebuje levné auto a já potřebuji zas něco většího, co něco uveze a utáhne. Po poradě bylo rozhodnuto - C5 2,2 HDI. Při hledání vhodného vozu jsem narazil na toto úžasné fórum, kde nikdo nikoho nenapadá, každý se snaží pomoci jak radou, tak činem. A co se nestalo, jakýsi Jarda Růžička prodává jednoho ze svých mazlíků. Telefonát, peníze, jízda do Radonic. Výsledek je takový, že mi Adéla stojí u baráku. Jednání pana Růžičky, teď už Jardy nemá s manýry prodejců aut nic společného, doteď jsem ještě v šoku, protože takto jsem auto ještě nekoupil. Kdo z Vás s ním měl co do činění, jistě ví o čem tady píšu. Jardo, ještě jednou moc díky za veškeré rady, pomoc a podporu. Postupně tady toho ještě napíšu více, v pondělí nás s Adélou čeká dlouhá cesta, rozdělím se s .prvními dojmy a dám i fotky, Zatím nebyl čas fotit, ale budu se snažit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator