Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Úpravy, vylepšení, tuning / tmavící folie na skla
|< < 1 2 3 4 5 ... 12 > >|
15.01.2011 11:18 - Re: tmavící folie na skla 2369762
Poffa
Město: Spišská Belá, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 282
99 Poslat soukromou zprávu
Ja som za folie a nieje s ým prolém ani v noci čoho som sa bál na prvom citrone som dal tmavé a dám aj na druhý..link.
.link.

15.01.2011 18:11 - Re: tmavící folie na skla 2369788
Pavel C5
Město: Velký Šariš - Kanaš, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 118
99 Poslat soukromou zprávu
ja folie mam a som spokojny a naucil som sa jazdit aj v noci

15.01.2011 19:48 - Re: tmavící folie na skla 2369796
pepik
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v X BreakPočet příspěvků: 69
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj............folie jsem si nechal nalepit hned po koupi auta. Už jsem je měl na starym autě a hlavně při cetě na dovču to rozhodně pomohlo. Ve předu mám první nepovolený odstín tmavé cca 50% a vzadu 5% ( % kolik propouští světla).................a hlavně, není dovnizř vidět a zatím ho nikdo nevykrad. ......................a zatim žádnej problém s policii, vůbec je to nezajímá

16.01.2011 02:48 - Re: tmavící folie na skla 2369851
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Naprostý souhlas s jumep a najkem. Já blbec si myslel, že výrobce tam dává za drahý peníz skla, aby bylo vidět. Navíc je to fajn příspěvek k bezpečnosti - pročpak se asi zavedla třetí brzdová světla? Protože jsou vidět přes několik aut dopředu. Tedy pokud si z něho někdo dobrovolně neudělá neprůhlednou dodávku. Příspěvek proti oteplování je směšný, skla C5 jsou determální z výroby a více rozhoduje třeba barva střechy - navíc auto má klimu.

16.01.2011 11:20 - Re: tmavící folie na skla 2369864
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
vilous - neni "determanlni" nahodou jen predni sklo ? To, ze je v aute nizsi teplota pri pouziti folii je pravda, hlavne to clovek oceni kdyz mu auto stoji venku na slunicku a vleze do nej.

16.01.2011 11:42 - Re: tmavící folie na skla 2369865
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
To Dutch - nejsem si jistý, ale asi mᚠpravdu.
Ale účinnější je nastříkat ta okna na bílo - taky není nic vidět a teplota je ještě nižší
Pro vysvětlení - nech si každý v rámci povoleného (a zadní okna povolená jsou) upravuje co chce. Jen se mi to prostě nezdá logické a ani příliš bezpečné právě z důvodu průhlednosti. Já třeba za dodávkou déle nerad jedu právě proto, že netuším, co se děje před ní.
Nechci se majitelů příslušné úpravy dotknout, ale já je řadím mezi 2222, řidiče v klobouku či kabátu, auta svítící ve dne 6 reflektory, auta se spoilerem i na střeše, auta s podsvíceným podvozkem, auta s nápisem Rallye racing....

16.01.2011 22:02 - Re: tmavící folie na skla 2369959
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Já žasnu, jak jste tady kultivovaní, vy odpůrci neprůhledných oken. Já je taky nemám rád a kvůli tomu jsem na fóru citroeny.cz sklidil takovou držkovou, že jsem se nestačil divit. A vy jen tak zlehka. Tak já vám to vy foliovníci řeknu po svém a je mi jedno, jestli se urazíte, protože vám je zase jedno, že přes vás nikdo nevidí. Jste zastydlí a bezohlední puberáci, kterým jde jen o image a nekoukají na bezpečnost nejen svoji, ale hlavně ostatních. Protože ty přehnaně tmavý okna absolutně žádný jiný rozumný význam nemají. Nic nemůže ospravedlnit bezohledné ohrožování ostatních. Ani rozpálená sedačka či palubka, ani údajná ochrana soukromí, ani přecitlivělost na světlo ... . Prostě nic. Tak se zamyslete. Jezdíte autem pro dospělé, tak se dospěle chovejte. Jděte příkladem svým dětem. A neohrožujte i je. Naučíte je na silnici frajeřit a oni se vám zmrzačí. Učte je chovat se na silnici podle pravidel a nepoužívejte nepovolené zatmavení skel, ani jiný nepovolený tuning.
Přestože se tady prý neděkuje, tak všem, kteří si okna nezačerní děkuju.


16.01.2011 22:19 - Re: tmavící folie na skla 2369963
Poffa
Město: Spišská Belá, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 282
99 Poslat soukromou zprávu
A SUV Vám nevadiacez tie tiež nevidno a folie nenám ako tuning ale kvoli praci nie vždy s dá skry v meste všetko do kufra tak aspon neaká síce malá ale ochrana proti zvedavcom.

16.01.2011 22:23 - Re: tmavící folie na skla 2369965
Radwy
Město: Roznov pod Radhostem, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 105
99 Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
Já žasnu, jak jste tady kultivovaní, vy odpůrci neprůhledných oken. Já je taky nemám rád a kvůli tomu jsem na fóru citroeny.cz sklidil takovou držkovou, že jsem se nestačil divit. A vy jen tak zlehka. Tak já vám to vy foliovníci řeknu po svém a je mi jedno, jestli se urazíte, protože vám je zase jedno, že přes vás nikdo nevidí. Jste zastydlí a bezohlední puberáci, kterým jde jen o image a nekoukají na bezpečnost nejen svoji, ale hlavně ostatních. Protože ty přehnaně tmavý okna absolutně žádný jiný rozumný význam nemají. Nic nemůže ospravedlnit bezohledné ohrožování ostatních. Ani rozpálená sedačka či palubka, ani údajná ochrana soukromí, ani přecitlivělost na světlo ... . Prostě nic. Tak se zamyslete. Jezdíte autem pro dospělé, tak se dospěle chovejte. Jděte příkladem svým dětem. A neohrožujte i je. Naučíte je na silnici frajeřit a oni se vám zmrzačí. Učte je chovat se na silnici podle pravidel a nepoužívejte nepovolené zatmavení skel, ani jiný nepovolený tuning. Přestože se tady prý neděkuje, tak všem, kteří si okna nezačerní děkuju.
Chvalim jsem stejneho nazoru

16.01.2011 22:26 - Re: tmavící folie na skla 2369966
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Psal jsem dle svého přesvědčení. Zopakuji - Nic nemůže ospravedlnit ohrožování ostatních.
Sám píšeš - sice malá ochrana. Určitě bys našel účinnější, levnější a hlavně bezpečnější způsob ukrytí kontrabandu.
No a SUV, autobusy, dodávky a kamiony? Vadí mi, ale bez nich to bohužel nejde, zatímco bez folií ano. Připomínám, že píšu o přehnaně tmavých oknech.

17.01.2011 09:15 - Re: tmavící folie na skla 2369979
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
Já žasnu, jak jste tady kultivovaní, vy odpůrci neprůhledných oken. Já je taky nemám rád a kvůli tomu jsem na fóru citroeny.cz sklidil takovou držkovou, že jsem se nestačil divit. A vy jen tak zlehka. Tak já vám to vy foliovníci řeknu po svém a je mi jedno, jestli se urazíte, protože vám je zase jedno, že přes vás nikdo nevidí. Jste zastydlí a bezohlední puberáci, kterým jde jen o image a nekoukají na bezpečnost nejen svoji, ale hlavně ostatních. Protože ty přehnaně tmavý okna absolutně žádný jiný rozumný význam nemají. Nic nemůže ospravedlnit bezohledné ohrožování ostatních. Ani rozpálená sedačka či palubka, ani údajná ochrana soukromí, ani přecitlivělost na světlo ... . Prostě nic. Tak se zamyslete. Jezdíte autem pro dospělé, tak se dospěle chovejte. Jděte příkladem svým dětem. A neohrožujte i je. Naučíte je na silnici frajeřit a oni se vám zmrzačí. Učte je chovat se na silnici podle pravidel a nepoužívejte nepovolené zatmavení skel, ani jiný nepovolený tuning.
Přestože se tady prý neděkuje, tak všem, kteří si okna nezačerní děkuju.



Co na to napsat....snad jen aby sis za autem, ktery je zafoliovany nechaval poradnej odstup, nebo radsi nevyjizdej vubec - svet je desne zlej

17.01.2011 09:57 - Re: tmavící folie na skla 2369980
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Panove klidek ... udrzujme tlachani na urovni lehke a prijemne konverzace ok ? ....

21.04.2011 17:17 - Re: tmavící folie na skla 2385483
troll
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 269
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, máte někdo tušení/zkušenosti jak je to oficiálně s protislunečním pruhem na přední okno. U celoplošných foliích je jasno ale tohle se názory různí od je to zakázáno pokud neni z fabriky přes povoleno pokud není ve stírané ploše až po je povoleno pokud neni moc širokej...tak nejak nevim.

Edit: tak už jsem se dopátral: problematiku řeší předpis EHK č. 43 a vyhláška MDS ČR č. 341/2002 SB a podle stanoviska MDCR .link. je jakákoli dodatečná úprava čelního skla vozidla nepřípustná. takže mam smůlu, chjo.

27.04.2011 23:17 - Re: tmavící folie na skla 2387021
Juzek
Město: Vežký Šariš, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 19

99 Poslat soukromou zprávu
Určite si ich dám aj ja... Mám malé deti... Na predchádzajúcom aute som mal tiež - nie je o čom... Základné pravidlo: minimálne 2 sekundový odstup a tým pádom sa netreba kuka cez "4" auta dopredu...

28.04.2011 00:26 - Re: tmavící folie na skla 2387042
Klokan
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0i V6 215kPočet příspěvků: 213
99 Poslat soukromou zprávu
Všeho s Mírou ... už jsem viděl ochcáfku, co si pan tuner dal na přední boční zrcadlovky ...... a pak zjistil, že mu někdo ukradnul zpětný zrcátka. Tak to musel u zrcátek vyřezat, aby viděl. Vypadalo to hůůůůžasně. .

Taky nerad jezdím za dodávkou, SUV či čímkoliv podobným, protože přes něj není vidět a když si držím dostatečný odstup, tak se mi tam vždy někdo "na....e".

Ale kvůli tomu nebudu na foliovníky házet špínu, páč je to za 1. povolený zákonem a za 2. si stejně musím dodržovat odstup takovej, abych zabrzdil když to bude třeba. Může se lehce stát že se před tím autem nic dít nebude, ale on to zašlápne třeba kvůli děcku v silnici či chybějícímu víku kanálu či co já vim čemu.

To že bez folie je to pro mně za ním lepší a trochu bezpečnější je bez debat, ale ubrzdit to musim tak jako tak. A navíc u některejch aut je to jedno, i bez folie přes ně vidim pikaču .

PS: Mnohem víc mi vaděj vočipovaný kamna na brikety co táhnou i čmouděj vodcpodu pyčo. Taky vidim pendrek jak přes folii, ale navíc to musim čuchat a následně mejt z auta.....

28.04.2011 13:41 - Re: tmavící folie na skla 2387115
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Klokan napsal(a):
Všeho s Mírou ... už jsem viděl ochcáfku, co si pan tuner dal na přední boční zrcadlovky ...... a pak zjistil, že mu někdo ukradnul zpětný zrcátka. Tak to musel u zrcátek vyřezat, aby viděl. Vypadalo to hůůůůžasně. .


Na co potřeboval zpětný zrcátka?
Tihle borci jsou přece vždycky nejrychlejší široko daleko (slyšet jsou až v sousední vesnici na návsi) a proto za sebe vůbec koukat nepotřebují!

28.04.2011 14:16 - Re: tmavící folie na skla 2387123
troll
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 269
99 Poslat soukromou zprávu
TomasT napsal(a):
Na co potřeboval zpětný zrcátka?
Tihle borci jsou přece vždycky nejrychlejší široko daleko (slyšet jsou až v sousední vesnici na návsi) a proto za sebe vůbec koukat nepotřebují!


No napadaji mě hned 3 důvody 1) ona i chipnutá ochcávka co má o celý stádo koní navíc nestačí na chipnutýho mercedesa spz xyz2222 a tomu je radno uhnout nebo 2) je to podobný řidič jako ten z mercedesu a potřebuje v zrcátku vidět, jak toho za sebou pěkně vytrestává že si ho dovolil zpomalit z 200kmh na trapných hlemíždích 140
3) i mafiáni a tuneři musí nějak zacouvat do garáže....

28.04.2011 19:33 - Re: tmavící folie na skla 2387203
mike124
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Chci si nechat udělat autofólie od .link. Máte s nimi někdo zkušenosti? Nechci žádné zbytečně velké zatmavení, ale aspoň něco, aby to v létě chránilo před sluncem.

29.04.2011 08:07 - Re: tmavící folie na skla 2387329
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
TomasT napsal(a):
Na co potřeboval zpětný zrcátka?
Tihle borci jsou přece vždycky nejrychlejší široko daleko (slyšet jsou až v sousední vesnici na návsi) a proto za sebe vůbec koukat nepotřebují!


troll napsal(a):
No napadaji mě hned 3 důvody 1) ona i chipnutá ochcávka co má o celý stádo koní navíc nestačí na chipnutýho mercedesa spz xyz2222 a tomu je radno uhnout nebo 2) je to podobný řidič jako ten z mercedesu a potřebuje v zrcátku vidět, jak toho za sebou pěkně vytrestává že si ho dovolil zpomalit z 200kmh na trapných hlemíždích 140
3) i mafiáni a tuneři musí nějak zacouvat do garáže....

Upozorneni cislo II. Drzte se PROSIM tematu! diky

29.04.2011 09:58 - Re: tmavící folie na skla 2387343
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Juzek napsal(a):
Určite si ich dám aj ja... Mám malé deti... Na predchádzajúcom aute som mal tiež - nie je o čom... Základné pravidlo: minimálne 2 sekundový odstup a tým pádom sa netreba kuka cez "4" auta dopredu...

Jak chceš docílit toho, aby i ten za tebou měl 2 sekundový odstup?

|< < 1 2 3 4 5 ... 12 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator