Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: tmavící folie na skla
Radwy
16.01.2011 22:23 - Re: tmavící folie na skla
99
Mikra napsal(a):
Já žasnu, jak jste tady kultivovaní, vy odpůrci neprůhledných oken. Já je taky nemám rád a kvůli tomu jsem na fóru citroeny.cz sklidil takovou držkovou, že jsem se nestačil divit. A vy jen tak zlehka. Tak já vám to vy foliovníci řeknu po svém a je mi jedno, jestli se urazíte, protože vám je zase jedno, že přes vás nikdo nevidí. Jste zastydlí a bezohlední puberáci, kterým jde jen o image a nekoukají na bezpečnost nejen svoji, ale hlavně ostatních. Protože ty přehnaně tmavý okna absolutně žádný jiný rozumný význam nemají. Nic nemůže ospravedlnit bezohledné ohrožování ostatních. Ani rozpálená sedačka či palubka, ani údajná ochrana soukromí, ani přecitlivělost na světlo ... . Prostě nic. Tak se zamyslete. Jezdíte autem pro dospělé, tak se dospěle chovejte. Jděte příkladem svým dětem. A neohrožujte i je. Naučíte je na silnici frajeřit a oni se vám zmrzačí. Učte je chovat se na silnici podle pravidel a nepoužívejte nepovolené zatmavení skel, ani jiný nepovolený tuning. Přestože se tady prý neděkuje, tak všem, kteří si okna nezačerní děkuju.
Chvalim jsem stejneho nazoru

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator