Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
jumep
14.01.2009 22:18 - Re: FAP - Filtr pevných částic
Moder?tor
tie dve trubky jedna je pred a druha za - to si tie diferencne cidla ktore urcuju ci je zaneseny a ci potrebuje regeneraciu a po, to cidlo je teplomer

a co sa tyka principu,
kazdym natankovanim a zatvorenim nadrze sa nastrieka do nafty aditivum, to obsahuje cerin alebo nova generacia inu latku ktora na seba viaze nezhorety uhlik, takto naviazane sa to zachytava vo fap filtry, ked sa fap pripcha - diferencne cidla nameraju hodnotu a spusti sa regeneracia
regeneracia - tu som si neni isty ci je to presne tak - pri vyfuku z valca do vyfukovych plynov je vstrekovana nafta ktora zacne vo filtri horet a vypali nespalene palivo, preto ten teplomer, fap musi mat dostatocnu teplotu na regeneraciu (asi ako bufik, musi to zacat horet)

preto ak to zasa pise ze mas vycistit filter je mozne ze ste ho zle vycistili alebo mas neaditivovanu naftu (nemas uz eolys) a teda nedokaze sa regenerovat, preto po doliati eolysu je treba natankovat a mozno to mysleli v servise, ale vsetko sa to ma nastavit na diagnostike a nie povedat ze sa to samo upravi casom, asi by som rozmyslal nad inym servisom

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator