Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP - Filtr pevných částic
jruze
11.08.2016 10:19 - Re: FAP - Filtr pevných částic
U??vate?
jumep napsal(a):
nepustal som to, ale myslim ze ano (tak to nejako bolo napisane)

kazdopadne to neni na 20 min ako predtym ale aspon na hodinu, ak nie rovno 2 (bude to podobne sialene ako kalibracia robotickej prevodovky)


Nevím ale biturba mám 3. a jezdí mi jich sem spousta na dvou mám totožné HW,SW s X7 a regenerace probíh stejně možná je rozdílné dávkování ale pochybuji že je to někde vidět.Časově je to stejné nebo nepatrně rozdílné,na třetím mám jinou jednotu (AP) ta je jiná a i regenerace u této se dovede spustit třeba po 1.Km a to i když se dostanu třeba do kolony a to to potom opravdu poznᚠ(to vypadá jako konečná motoru - něco mezi skočenými rozvody,KO vstřiky , utrhané silenty atd..) z popisu Jumepa : to by jako regenerace probíhala hodinu? - nucená probíhá prakticky stejně jako automatická. Jinak se mi dostala do ruky jednotka která je zřejmě jiná HW protože ta jede ,,úplně" jinak a mapy jsou totožné (nepřišli jsme na to v čem to je) ale je suprová

Regenerace dělám nerad = neznám stav motoru a komponentů , vadí mi otáčky a úspěšnost je ?? a pokud tak krátkodobá.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator