Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
erste
27.09.2009 23:09 - Re: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
U??vate?
jumep napsal(a):
ASR s ESP sa vypne skoro pri kazdej chybe motora, je to na tom skratka zavysle Antipollution fault je moc specificka chyba - treba diagnostiku, potom budes vedet co to je ... mozno fap, mozno nieco ine ...
presne tak, mne to tiez casto vypinalo, nepravidelne a uplne pri roznych situaciach brzdenia a na diagnostike zistili, ze je chyba v spinaci brzdovych svetiel. Tato zavada sa casto u zakaznikov objavovala, preto vo vyrobe zacali dosadzat modifikovany spinac pomenili ich na vsetkych dostupnych autach (skladove parkoviska, predajne atd), ale zvolavacky nerobili, pretoze kazdeho kontrolka vzdy upozorni ze ESP je nefunkcne a kazdemu komu to vadi (niektori si tuto funkciu umyselne vypinaju) sa do servisu sami prihlasia a oni im ho vymenia. Jedna sa teda o zavadu na novych C5 - III, a kedze moja C5 bola vyrobena este pred tou zmenou vo vyrobe, objednali spinac, kusok kabloveho zvazku, par klipov, a ked to prislo, zavolali mi a behom 1 hodiny to vymenili. Mozno by to bolo aj skor, ale trochu im v priestore vymeny zavadzal system ZEDER (mechanicke uzamykanie riadiacej tyce), no hoci je spinac o nieco vacsi, podarilo sa im to. Opacne ak by som chcel dat ZEDER po novom dosadenom modifikovanom spinaci, to neviem ci by to islo. Tiez ho tam len tak tak dali, lebo im hodne zavadzal kolenny airbag.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator