Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / Servisy - západní čechy
03.05.2009 13:13 - Servisy - západní čechy 660578
Herulinka
Město: Nezvěstice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 197

99 Poslat soukromou zprávu
Máte tip na dobrý servis na západě Čech, který byste rádi doporučili i ostatním? Nebo naopak kam raději nejezdit?
Máte problém s autem a nevíte kam zajet?

Byla bych ráda, kdyby v téhle diskuzi byly k nalezení odpovědi na podobné otázky

Tak např. já bych se ráda zeptala, jestli má někdo někde v Západních Čechách tip, kam zajet s klimatizací na doplnění a kontrolu. Jelikož mám auto s historií neznámou a tropické teploty už jsou za dveřmi, ráda bych to nechala zkontrolovat, aby nedošlo k nějakému průšvihu. Díky

03.05.2009 21:16 - Re: Servisy - západní čechy 660591
dr.ada
Město: Kdyně,Hluboká, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 52
99 Poslat soukromou zprávu
Jelikož jsem koupil auto s nějakou minulostí nechal jsem si překontrolovat klimošku v Domažlicích (CHARA), kde mi ji kluci vypustili, vyčistili napustili natlakovali cca 900,-CZK je v tom čištění i přívodů do kabiny( teď to dělá i můj známej v Petrovicích u Domažlic, ale nevím za kolik )-možná se najdou i další jen o nich nevím. Jen na okraj, klimošku jsem měl úplně prázdnou. současně jsem s klimoškou měnil i filtr který je vedle pedálů v pravo v tunelu cca300,-CZK
Co se týče servisů - jezdil jsem do Klatov do Investelu, kluci v poho, ale při mé poslední návštěvě v tomto servisu mě to připadalo, že už si nachází důvody pro další práci, ale jináč dobré, maj tam velmi šikovného mechanika, příště zkusím při nějakém problému zajet do Německa (CHAM), jsou tam levnější a na kilometry to mám do Chamu o 15km dále než do Klatov-zkušenost z nedávné doby mého kamaráda ( vlastní taky Citroena-bohužel ne C5 ) Při dalším zjištění servisů a zkušeností dám vědět.

03.05.2009 22:04 - Re: Servisy - západní čechy 660596
Kusan
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v XPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Moje zkusenost s Autovolf Plzen je trosku rozporuplna. Solidni jednani , ale pri vymene rozvodaku mi rekli, vodni cerpadlo netece , tak to menit nebudem. A pak mi zatim vsichni vsude rekli, ze vodni cerpadlo se meni automaticky s rozvodakem. A pak nova spojka 10000,- normalne okolo 6000,- Ale je to autorizovanej citroen , tak asi proto. No ja uz tam nepojedu.

04.05.2009 13:01 - Re: Servisy - západní čechy 660606
Herulinka
Město: Nezvěstice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 197

99 Poslat soukromou zprávu
dr.ada - takže s domažlickými spokojenost? Já o té klimě přemýšlím už chvíli, filtr už mám, jen ho vyměnit, ale napoprvé bych to radši nechala omrknout někomu, kdo tomu trochu rozumí a dá to do kupy, příště už ji můžeme zkusit vyčistit sami sprejem.
Kusan - to s tou vodní pumpou jsem taky slyšela, že se má měnit pokaždé, ale někteří říkají, že to není třeba, uvidíme, jestli sem třeba napíše něco někdo z místních členů znalých problematiky, taky by mě to docela zajímalo
Jinak samozřejmě mám na mysli nejen autorizované servisy, ale i třeba dobré známé, ke kterým jezdíte servisovat a kteří pracují dobře

04.05.2009 13:01 - Re: Servisy - západní čechy 660607
Krtek
Město: Seč Blovice, Auto: Citroen GSA 1984, Citroen C6 2008, SAAB 9-3 Cabrio 2.0t 2005Počet příspěvků: 125

99 Poslat soukromou zprávu
Kusan napsal(a):
Moje zkusenost s Autovolf Plzen je trosku rozporuplna. Solidni jednani , ale pri vymene rozvodaku mi rekli, vodni cerpadlo netece , tak to menit nebudem. A pak mi zatim vsichni vsude rekli, ze vodni cerpadlo se meni automaticky s rozvodakem. A pak nova spojka 10000,- normalne okolo 6000,- Ale je to autorizovanej citroen , tak asi proto. No ja uz tam nepojedu.


No a pak jim zaplatíš znova práci za pumpu to se nedivim že ji neměnili.

Jinak já byl na servisce s C6 v Plzni na letné a cena byla cca 7000,- což je docela málo když sem tam sledoval ceny těch filtrů oleje atd. A C5 byla za 5000,- . Obě prohlídky byli po 30 000km takže ceny se mi zdají celkem lidové.

04.05.2009 20:38 - Re: Servisy - západní čechy 660627
dr.ada
Město: Kdyně,Hluboká, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 52
99 Poslat soukromou zprávu
Herulinka-já si myslím, že spokojenost je dobrá, ten filtr jsem si měnil sám(1/2hodinypráce- to bylo napoprvé kdy člověk nevěděl kam šáhnout), rozvodové řemeny jsem dal klukovi který dělá motory a živí se tím - s materiálem+práce cca3.000,-CZK objednávám si díly z APM, diagnostiku budu dělat už jen v Domažlicích u Krčmi, maj mašinku lepší než v Klatovech- a teď už mě nic nenapadá

05.05.2009 13:08 - Re: Servisy - západní čechy 660649
Herulinka
Město: Nezvěstice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 197

99 Poslat soukromou zprávu
Super, díky
Asi si udělám výlet. Než to nějak zvorat...já objednávala teď naposled díly z automaxhulin.cz a taky spokojenost, rychlé dodání, dobré ceny

05.05.2009 13:11 - Re: Servisy - západní čechy 660650
Buchta
Město: Praha 3, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 445

99 Poslat soukromou zprávu
Herulinka napsal(a):
já objednávala teď naposled díly z automaxhulin.cz a taky spokojenost, rychlé dodání, dobré ceny

nj Bobo, tam se nespálíš

05.05.2009 13:15 - Re: Servisy - západní čechy 660651
Herulinka
Město: Nezvěstice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 197

99 Poslat soukromou zprávu
No a navíc je to C5 kolega, tak o to je to ještě lepší

24.12.2009 12:58 - Re: Servisy - západní čechy 1429756
Pepev
Město: Sokolov, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Servis v Sokolove (pro doporučení servisu vložte link z CCCA, děkujeme jako třeba .link. )

16.03.2010 21:05 - Re: Servisy - západní čechy 1806892
Kratopes
Město: Plzen, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Byl jsem v servisu v plzni radobyčicích a byl jsem velmi spokojen...dopručuji.dělají kompletní servis,diagnostika,pneuservis,klima prostě vše a celkem levné a mají také starší náhradní dily na všechny citroeny
Plzen
tel.603243664
tel.603318785

16.03.2010 21:12 - Re: Servisy - západní čechy 1806893
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Prosím servisy a komentare k nim vklada do CCCA !!! Ďakujem


.link. alebo priamo na .link.

28.07.2010 13:10 - Re: Servisy - západní čechy 2351266
sperlis
Město: Přimda, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 18
99 Poslat soukromou zprávu
Krtek napsal(a):
Kusan napsal(a):
Moje zkusenost s XXXXX Plzen je trosku rozporuplna. Solidni jednani , ale pri vymene rozvodaku mi rekli, vodni cerpadlo netece , tak to menit nebudem. A pak mi zatim vsichni vsude rekli, ze vodni cerpadlo se meni automaticky s rozvodakem. A pak nova spojka 10000,- normalne okolo 6000,- Ale je to autorizovanej citroen , tak asi proto. No ja uz tam nepojedu.


No a pak jim zaplatíš znova práci za pumpu to se nedivim že ji neměnili.

Jinak já byl na servisce s C6 v Plzni na XXXXX a cena byla cca 7000,- což je docela málo když sem tam sledoval ceny těch filtrů oleje atd. A C5 byla za 5000,- . Obě prohlídky byli po 30 000km takže ceny se mi zdají celkem lidové.

Tak já kupoval auto přes servis Plzeň XXXXX .Vše v poho vyřízení dokladů žádný problém.Ale když jsem pak auto dal doma na zvedák tak jsem se lekl.To co jso schopni udělat mě dost překvapilo.Jelikož auto bylo bouráno na přední část a dávali to dohromady u nich v servisu tak to je bída.Plechřina nesrovnaná a mezi přední příčku a nosník dali matičku aby nosník nemuseli rovnat.Když jsem se o tom bavil s majitelem tak byl z toho překvapenej.A když jsem chtěl to dát dohromady tak jak to má být,tak jen za plastové držáky a nýty jsem dal ještě 600 kč,jelikož to tam ani nedodali


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator