Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Servisy - západní čechy
sperlis
28.07.2010 13:10 - Re: Servisy - západní čechy
99
Krtek napsal(a):
Kusan napsal(a):
Moje zkusenost s XXXXX Plzen je trosku rozporuplna. Solidni jednani , ale pri vymene rozvodaku mi rekli, vodni cerpadlo netece , tak to menit nebudem. A pak mi zatim vsichni vsude rekli, ze vodni cerpadlo se meni automaticky s rozvodakem. A pak nova spojka 10000,- normalne okolo 6000,- Ale je to autorizovanej citroen , tak asi proto. No ja uz tam nepojedu.


No a pak jim zaplatíš znova práci za pumpu to se nedivim že ji neměnili.

Jinak já byl na servisce s C6 v Plzni na XXXXX a cena byla cca 7000,- což je docela málo když sem tam sledoval ceny těch filtrů oleje atd. A C5 byla za 5000,- . Obě prohlídky byli po 30 000km takže ceny se mi zdají celkem lidové.

Tak já kupoval auto přes servis Plzeň XXXXX .Vše v poho vyřízení dokladů žádný problém.Ale když jsem pak auto dal doma na zvedák tak jsem se lekl.To co jso schopni udělat mě dost překvapilo.Jelikož auto bylo bouráno na přední část a dávali to dohromady u nich v servisu tak to je bída.Plechřina nesrovnaná a mezi přední příčku a nosník dali matičku aby nosník nemuseli rovnat.Když jsem se o tom bavil s majitelem tak byl z toho překvapenej.A když jsem chtěl to dát dohromady tak jak to má být,tak jen za plastové držáky a nýty jsem dal ještě 600 kč,jelikož to tam ani nedodali

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator