Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Servisy - západní čechy
dr.ada
03.05.2009 21:16 - Re: Servisy - západní čechy
99
Jelikož jsem koupil auto s nějakou minulostí nechal jsem si překontrolovat klimošku v Domažlicích (CHARA), kde mi ji kluci vypustili, vyčistili napustili natlakovali cca 900,-CZK je v tom čištění i přívodů do kabiny( teď to dělá i můj známej v Petrovicích u Domažlic, ale nevím za kolik )-možná se najdou i další jen o nich nevím. Jen na okraj, klimošku jsem měl úplně prázdnou. současně jsem s klimoškou měnil i filtr který je vedle pedálů v pravo v tunelu cca300,-CZK
Co se týče servisů - jezdil jsem do Klatov do Investelu, kluci v poho, ale při mé poslední návštěvě v tomto servisu mě to připadalo, že už si nachází důvody pro další práci, ale jináč dobré, maj tam velmi šikovného mechanika, příště zkusím při nějakém problému zajet do Německa (CHAM), jsou tam levnější a na kilometry to mám do Chamu o 15km dále než do Klatov-zkušenost z nedávné doby mého kamaráda ( vlastní taky Citroena-bohužel ne C5 ) Při dalším zjištění servisů a zkušeností dám vědět.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator