Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / Servisní a prodejní akce Citroen
|< < 1 2 3 > >|
13.01.2012 16:57 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2440157
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
skoc do NM alebo TN tam to plati. Na letaku (da sa stiahnut z linku) je zoznam miest kde to plati

24.01.2012 20:00 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2443802
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
U nás v Karlových Varech dnešním dnem skončil servis Citroen definitivně se vším všudy. V podstatě zkrachoval

24.01.2012 21:16 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2443825
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
DOUFAK napsal(a):
U nás v Karlových Varech dnešním dnem skončil servis Citroen definitivně se vším všudy. V podstatě zkrachoval

To se děje dnes a denně. Lidi nejezděj do servisu, bastlej po garážích, bo nejsou prachy... Já to vidím u nás, máme pokles o 1/3

25.01.2012 13:05 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2443925
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak to bude nejspíš tou neviditelnou rukou trhu, jak už kdysi říkal Vašik Klauzů. Navíc, když servis je značkovej jen podle cen a cedule nad vchodem, ale jinak bíba, potom se není co divit. Divím se, že v Jablonci to ještě funguje. O zdejším značkovém servisu jsem snad ještě neslyšel dobré slovo. I na předvánočním severočeském minisrazíku jeden z účastníků povídal o svých nedobrých skušenostech s touto firmou. Jedinej, koho tam je snad škoda, je kluk na náhradních dílech, s tím se dá domluvit.

11.07.2013 10:27 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2598286
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Možná by tohle mohlo někoho zajímat. - .link.

27.08.2013 15:26 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2613588
petrin
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Našel jsem kupon -CITROENFANS na slevu 5% na práci a 5% na originální díly + příslušenství pro servis na Hviezdoslavově 51 v Brně .link..

10.12.2013 17:57 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645193
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Dneska jsem byl pro auto v Autoportu Praha a dostal jsem dálniční známku 2014 jako pozornost. Prý při opravě nad 5000.

12.12.2013 08:05 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645363
gull
Město: Ostrava, Auto: Počet příspěvků: 171
99 Poslat soukromou zprávu
jj tuhle akci koncem roku opakují, před pár týdny jsem chtěl aby mi ji dali, když jsem si koupil origo díly za 7.000,- ... bohužel bez jejich práce to nejde

12.12.2013 09:20 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645364
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Díky za info. Takže když něco u nich budu chtít a nebude to chvátat, tak bude lepší přijet začátkem prosince.

12.12.2013 09:34 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645365
gull
Město: Ostrava, Auto: Počet příspěvků: 171
99 Poslat soukromou zprávu
Myslím že už od listopadu, a taky tam mají různé akce na výměnu oleje a u aut starších pěti let levnější díly, ostatně stačí občas mrknout na oficiální stránky .link.

12.12.2013 10:06 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645372
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
gull napsal(a):
jj tuhle akci koncem roku opakují, před pár týdny jsem chtěl aby mi ji dali, když jsem si koupil origo díly za 7.000,- ... bohužel bez jejich práce to nejde


Bodej by ne, musej tě nalákat na servis a jak tě tam maj, musej ti zkusit prodat ještě něco navíc, než co si chtěl
Takové akce máme několikrát do roka a zadání je jasné, muž s koženou brašnou nesmí odjet s tím, co chtěl, ale s něčím navíc.

12.12.2013 19:22 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645658
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
gull napsal(a):
Myslím že už od listopadu, a taky tam mají různé akce na výměnu oleje a u aut starších pěti let levnější díly, ostatně stačí občas mrknout na oficiální stránky .link.

hej fajna akcia, a auto co ma 4 roky ma smolu, postavene na hlavu, kupim auto, konkretne c3, 2 roky zaruka a potom ked chcem dat vymenit kotuce a platnicky tak musim chodit po garazach, lebo akcia plati na auta od 5 rokov, kde je logika?Vratit sa od slusnych sukromnikov do citroenu?

13.12.2013 14:32 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645898
vseved
Město: Mratín, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 636

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Obchodně zcela logické - Citroen nabízí záruku na 5let (pochopitelně za příplatek).

13.12.2013 16:51 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645969
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
vseved napsal(a):
Obchodně zcela logické - Citroen nabízí záruku na 5let (pochopitelně za příplatek).

nie celkom, pretoze veci v akcii pre auta starsie ako 5 rokov nevyreklamujes v ziadnej zaruke [normalnej ani predlzenej] . kotuce, platnicky, sviecky, tlmice. Proste predlzena zaruka je ti nanic co sa tyka tychto spotrebnych dielov v akcii
ale ako sa pise vyssie ruka trhu rozhodne....ale nic potreboval som si poreptat, pretoze ak si ides dat opravit citrona v autorizaku tak platis jak blbec ked ma od 2 do 5 rokov co sa tyka tychto veci. Co by sa stalo keby akcia platila na akekolvek vozy?

13.12.2013 18:08 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645986
vseved
Město: Mratín, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 636

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dobře, upřesňuji: Zákon neumožňuje v jedné a té samé provozovně účtovat za stejnou činnost dvě rozdílné ceny. Proto ceny oprav u vozidel jež "musí" do značkového servisu (záruka), mohou být vysoké. U vozidel mimo záruku majitelé vyhledávají neautorizované servisy, mimo jiné hlavně pro nižší ceny. Aby mohl autorizovaný servis konkurovat, musí snížit ceny, a aby neporušil zákon ohledně rozdílnosti cen, vyhlásí akci. A proč 5ti letá a starší vozidla? Po 5ti letech se zákazník tolik nediví rozsahu oprav které se velmi snadno provádějí výměnou dílů.

13.12.2013 18:28 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2645993
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vseved napsal(a):
Dobře, upřesňuji: Zákon neumožňuje v jedné a té samé provozovně účtovat za stejnou činnost dvě rozdílné ceny. Proto ceny oprav u vozidel jež "musí" do značkového servisu (záruka), mohou být vysoké. U vozidel mimo záruku majitelé vyhledávají neautorizované servisy, mimo jiné hlavně pro nižší ceny. Aby mohl autorizovaný servis konkurovat, musí snížit ceny, a aby neporušil zákon ohledně rozdílnosti cen, vyhlásí akci. A proč 5ti letá a starší vozidla? Po 5ti letech se zákazník tolik nediví rozsahu oprav které se velmi snadno provádějí výměnou dílů.


No já bych řekl že hlavní důvod je že Zn.servis neopravuje ale mění díly(on ani nesmí opravovat) a druhá věc je cena dílů ze kterých dělá zn.servis. A u starších vozů ? tam se chodí pro díly na šroák - tam by asi s novýmí neuspěli páč některé díly se rovnají ceně vozu (na to by asi nikoho neutáhli)

13.12.2013 23:05 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2646055
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
No, vím, že se tu na mě sesypete jako sršáni, ale ceny v autorizáku budou prostě vyšší. Má to pár důvodů.

Už jen cena licencí, předplatné diagnostiky (většina neutorizáků ji má kradenou), předplatné software (které se nedá získat jinak než jako autorizák), tuny hloupých přípravků, které mít musíte, i když je potřebujete (například pec na kartuše lepidla na skla, kde se lepidlo předehřeje a je pak kratší doba schnutí asi o půlku.... což je pro nás zbytečnost, stejně necháváme auta stát přes noc, pro jistotou).
Pak musíte živit importéry, což se odvíjí na ceně originálních dílů.
Platíte všechna možná školení na nové produkty, nové technologie a nové modely.
Do toho vám předepíšou, že musíte mít takovou a makovou bodovačku, plničku klimatizace. Musíte dodržovat Corporate Identity, což není zadarmo a hromadu ostatních nesmyslů.

A když jim řeknete, že třeba ta pec, která stojí 7000 Kč bez DPH je nesmysl, tak vám řeknou, že to tak prostě musí být, ale že ji nemusíme využívat... A to jsem vyjmenovala zlomek toho, co "musí" být, aby člověk byl autorizovaný.

Každý rok se to zpřísňuje, letos nás donutili předělat podlahu! na příjmu, aby odpovídala nějaké schválené normě. Nakoupili se dlaždičky, položily se a všechny byly v jednom rohu prohnuté. Samozřejmě je musíte nakoupit od předem schválené firmy. Když jsme to reklamovali, bylo nám řečeno, že je to v pořádku. Takže máme sice schválenou dlažbu, sakra drahou, ale křivou.
Jedna nejmenovaná značka si dokonce diktuje jaké kytky (konkrétní druh) smí být v prostoru pro zákazníky.

A člověk, co má svojí garáž, svojí diagnostiku stahlou z netu na svým NTB, se může na tohle z vysoka vykáknout a účtovat si o 2/3 míň.
Sice zákon káže, že všechny servisní informace musí být k dispozici i pro neautorizované servisy. Jsou, jenže za jejich stažení zaplatí servis to samé, co za to platíme my. Takže najednou zjistí, že to neleze do desetitisíců, ale i do statisíců a prděj na to.

A protože tohle je samozřejmě jak trn v prdce pro importy, vymýšlejí akce, proč musí zákazníci jezdit do autorizáků, jinak nebude tohle a nebude tohle.
A pokud má zákazník auto v záruce, jede do neautorizáku a ten nepoužije předpsané (a placené) informace, servisní postupy a díly kvality OEM, zákazníkovi reklamace nemusí být uznána... a začíná děsný kolečko handrkování se, jeden případ chevroletu se rozmázl i na novinkách.cz. Škoda jen, že tam nenapsali celou pravdu.

A k tomu opravování a měnění... Teď konečně máme zlatýho elektrikáře. Kluk šikovnej, chytrej, pracovitej. Přijelo nám fungl nový auto a jak sjelo z kamionu, nechtělo nastartovat. No výrobní průser. Technická podpora radila měnit ŘJ karoserie... klučina se na to vyprdnul a našel, že při výrobě provrtali nízkorychlostní svazek šroubem.
Ono je těžký totiž se v něčem vrtat, když vám ti "nejpovolanější" mnohdá nedokážou poradit.

No, chápu, že to asi málokdo dočte až sem, ale nehaňte autorizáky za ceny na hodinu. Někdo totiž tu "vizáž" a "pravidla" značek platit musí a z hlav autorizáků to není, věřte mi.
Proto zítra jedu k jardovi, protože v jeho garáži si dáme cígo a kafe a pokecáme a nemusím se promenádovat po křivé dlažbě za nechutný peníze

13.12.2013 23:18 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2646060
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2405

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Amen...
Bohužel mᚠúúúplnou pravdu
Nám třeba krom těch všech přípravků a tohohle a támhletoho přijede na podzim a na jaře kamion,vysype tam sady kol třeba za tři míče (podle toho,kolik jsme prodali aut) a starej se. Chceš? Nechceš? Tady máš...
Ps.: Nechcete někdo třeba sadu letních na X5? Jenom za 140000 po slevě

13.12.2013 23:20 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2646062
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
osobne som zistoval co stoji pre citroen diagnostika ...
takze sa to ma tak ze sa podpise zmluva, zaplati sa 2000E a potom kazdy mesiac 200, a po 7 rokoch zasa 2000E a cloveku odoberu stary hw a dodaju novy (samozrejme je to len 1 licencia, viazana dokonca na konkretne meno technika co to bude uzivat)
v tychto peniazoch, je ale umozneny aj pristup do databaz citroenu

to rovnako vysvetluje proxia -> lexia -> diagbox -> po 7 rokoch uvidime s cim pridu
osobne som to chcel riesit, ale aby som dokazal to uplatit tak by som toho musel tocit omnoho viac a tym sa menej venovat kazdemu autu ...

13.12.2013 23:37 - Re: Servisní a prodejní akce Citroen 2646067
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
To je sice pravda,ale když dám auto do citroena,vymění my celý díl třeba za 10 tisíc,tady se dá spravit za tisíc,je to hlavně o penězích.Další věc,navštívil jsem u nás prodejnu a servis citroen,scháněl jsem prachovku na ruční brzdu,nejdříve mne přesvědčoval,že ruční brzdu mám na zadní nápravě,když jsem mu to vyvrátil,zjistil,že má v nabídce rozkleslené opravné těsnění na celý přední třmen ,ale ruční brzda tam prostě není,až teprve najel na celý přední třmen,že my ho prodá,tak tam ta ruční brzda byla,kroutil nad tím nevěřícně hlavou a že v tomto nemůže pomoci,hodně lidí zde na klubu má podobné zkušenosti,tak proč bychom tam měly jezdit,když důvěru a o dvě třetiny,jak píšeš,to je zde levnější.Ale jak jsem již psal,je to o penězích,většina z nás kupuje ojeté káry,bo na nové nemáme,a snažíme si je za levný peníz dávat do kupy.

|< < 1 2 3 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator