Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Cyklovač stěračů
|< < 1 2 3 4 > >|
17.11.2009 11:33 - Re: Cyklovač stěračů 1428073
Rafmartin
Město: Zálesie, Auto: Citroen C3 HDiPočet příspěvků: 209

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
ja som nic nemenil, kupis valeo banany na c5 1 a mas ....

diky, tak pri najblizsej prilezitosti kupim a skusim namontovat.

22.01.2010 15:56 - Re: Cyklovač stěračů 1802759
lukeso
Město: Jeviněves, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
Mel jsem auto v servisu,byla odpojena baterie.Od te doby mi nefunguje cyklovac steracu podle senzoru deste.V servisu mi rekli ze si to mam sam aktivovat.Muze mi nekdo prosim poradit jak na to?V manuale nic o tom nepisou.Predem dekuji.

22.01.2010 16:29 - Re: Cyklovač stěračů 1802760
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
A to jsi byl v jakém servisu ve značkovém ? Jak aktivovat ? diagnostikou-pokud ti to řekli tak si ji musíš koupit a nebo je dojít kopnout do....když ti takle hezky radí pokud to byl značkoví servis tak je to otázka chvilky.Ale nevím proč by to přestalo fungovat jen po odpojení baterie ? co ti na autě dělali ?

22.01.2010 16:37 - Re: Cyklovač stěračů 1802762
lukeso
Město: Jeviněves, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
V servisu citroen Domansky,delali mi kompletne repas cerpadla,menili vysokotlaky ventil pred turbem....opravy se tykaly pouze motoru.Co jsem privezl auto ze servisu nefunguje aut.cyklovac.Nyni se mi opet rozsvitil antipollution fault po navsteve opet v servisu Domansky mi udelali autodiagnostiku a zjistili snimac emisi a na otazku,ze mi nefunguje aut.cyklovac mi bylo sdeleno at si to aktivuju sam,ze jiz nemaji tomuto vozu manual!

22.01.2010 17:00 - Re: Cyklovač stěračů 1802764
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
No asi bych tam už nikdy nejel.Ale jak potom dělali diagnostiku? - když mohli udělat diagnostiku tak mohli i toto nastavení.
Jinak by na toto mněl reagovat diagnostika- to je jeho parketa

22.01.2010 17:14 - Re: Cyklovač stěračů 1802765
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
akoze tam neni co uzivatelsky zapinat, neni tam takisto cyklovac ale dazdovy senzor, ktory sa da (nie vzdy - pri tomto mozno po nejakom upgrade bsi sa to tam zjavy, ale to je len moj dohad) nastavovat, skor sa to da deaktivovat ako celok, ak su to taky odbornici ako popisujes divim sa ze ti nenavrhli vymenu BSI, ako istemu cloveku co rozvrzali nastavenie a potom ze vymenit bsi, pritom stacilo spravne nastavit

kazdopadne stieranie nie je uzivatelsky nastavitelne a na tvojom mieste by som sa na dany servis stazoval u importera

edit: existuju teda varianty bez dazdoveho senzoru, ale pri Exclusive to nepredpokladam

22.01.2010 18:29 - Re: Cyklovač stěračů 1802766
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
akoze tam neni co uzivatelsky zapinat, neni tam takisto cyklovac ale dazdovy senzor, ktory sa da (nie vzdy - pri tomto mozno po nejakom upgrade bsi sa to tam zjavy, ale to je len moj dohad) nastavovat, skor sa to da deaktivovat ako celok, ak su to taky odbornici ako popisujes divim sa ze ti nenavrhli vymenu BSI, ako istemu cloveku co rozvrzali nastavenie a potom ze vymenit bsi, pritom stacilo spravne nastavit kazdopadne stieranie nie je uzivatelsky nastavitelne a na tvojom mieste by som sa na dany servis stazoval u importera edit: existuju teda varianty bez dazdoveho senzoru, ale pri Exclusive to nepredpokladam

POKUD SE DOVEDOU PŘIPOJIT DIAGNOSTIKOU TAK MOHOU V MENU AKTIVOVAT-DEAKTIVOVAT DEŠ.SENZOR,NEVÍM CO DĚLALI S BSI,ALE ZŘEJMNĚ V NĚM ŠTRACHALI A TUTO FUNKCI NEAKTIVOVALI-ASI BYCH TO ŘEŠIL S VEDOUCÍM SERVISU A POPŘ.JAK UVÁDÍ JUMEP

22.01.2010 18:31 - Re: Cyklovač stěračů 1802767
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
lukeso napsal(a):
V servisu citroen Domansky,delali mi kompletne repas cerpadla,menili vysokotlaky ventil pred turbem....opravy se tykaly pouze motoru.Co jsem privezl auto ze servisu nefunguje aut.cyklovac.Nyni se mi opet rozsvitil antipollution fault po navsteve opet v servisu Domansky mi udelali autodiagnostiku a zjistili snimac emisi a na otazku,ze mi nefunguje aut.cyklovac mi bylo sdeleno at si to aktivuju sam,ze jiz nemaji tomuto vozu manual!

ja bych se jen ujisil co ze ti delali s cerpadle a coze ti menili za vysokotlakeho u turba ? pak by me zajimalo co je snimac emisi
destovy senzor se aktivuje/nastavuje v bsi..tusim ale (ne 100%) ze jsem to u nejakeho modelu videl i na malem lcd neco o vypnuti tam bylo

22.01.2010 19:12 - Re: Cyklovač stěračů 1802768
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nešla by sem umístit faktura s onoho servisu? Né že bych se chtěl bavit na úkor cizího,ale...
Buď si přesně nepamatuješ co ti řekli(a dělali) pokud ano tak ti nakecali spoustu nesmyslů.Co vím tak diagnostika ti ukáže co v autě(BSI) je aktivní a co ne a senzor deště se aktivuje v BSI - mně ho před časem též zapomněli aktivovat(šel mi misto toho ciklovač)-dodatečně aktivovali s omluvou že si neuvědomil že ho auto má

22.01.2010 19:48 - Re: Cyklovač stěračů 1802772
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Nešla by sem umístit faktura s onoho servisu? Né že bych se chtěl bavit na úkor cizího,ale...
Buď si přesně nepamatuješ co ti řekli(a dělali) pokud ano tak ti nakecali spoustu nesmyslů.Co vím tak diagnostika ti ukáže co v autě(BSI) je aktivní a co ne a senzor deště se aktivuje v BSI - mně ho před časem též zapomněli aktivovat(šel mi misto toho ciklovač)-dodatečně aktivovali s omluvou že si neuvědomil že ho auto má


presne jak rikas

22.01.2010 19:58 - Re: Cyklovač stěračů 1802776
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
ja bych se jen ujisil co ze ti delali s cerpadle a coze ti menili za vysokotlakeho u turba ? pak by me zajimalo co je snimac emisi destovy senzor se aktivuje/nastavuje v bsi..tusim ale (ne 100%) ze jsem to u nejakeho modelu videl i na malem lcd neco o vypnuti tam bylo

Podle mne v BSI musí povolit funkci dešového senzoru,kterou potom zapínᚠprvní polohou páčky stěračů kdy se ti na displeji potom objeví hláška aktivní(aktivováno)-když není povolena v BSI žádná hláška se neobjeví.

22.01.2010 20:31 - Re: Cyklovač stěračů 1802777
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
nene tak jsem to nemyslel..vide jsou automatic wiper on/off
jak to nastavit/povolit v BSI vim neboj

22.01.2010 20:38 - Re: Cyklovač stěračů 1802778
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ale to já vím že UM͊

22.01.2010 20:41 - Re: Cyklovač stěračů 1802779
lukeso
Město: Jeviněves, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
Auto prestalo jezdit,chciplo a proste dal nejelo.Nekdo mi tady radil ze je to BSI atd.Odtahnul jsem auto do servisu.Po napojeni na diagnostiku bylo zjisteno ze je spatny ventil na liste,po jeho vymene auto jelo,ale bylo neustale v nouzovem rezimu!Bylo znovu napojeno na diag. a zjisteno,ze je problem v cerpadle.Cerpadlo bylo odeslano na repas.Po te bylo jeste zjisteno ze pred turbem je nejaky spatny ventil,ktery byl take vymenen!Po vsech techto opravach auto bez problemu jezdilo,nepadalo uz do nouzoveho rezimu.Asi po mesici se po nastartovani objevila hlaska ant.fault,objednal jsem se na diag. a technikem mi bylo sdeleno ze je to snimac emisi!Jeho vymena pry stoji u nich v servisu 5 tis.Jeste Vam musim sdelit celkovou cenu v servisu 27 700.-Kc.

22.01.2010 21:20 - Re: Cyklovač stěračů 1802788
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
na liste neni ventil,jen tlakovy snimac...taky by me zajimalo co ,podle me zbytecne,delali na cerpadle....pred turbem neni zadny ventil...a tve auto nema zadny snimac emisi..myslim ze te pekne tahaji za nos a plundruji tve prasatko

22.01.2010 21:29 - Re: Cyklovač stěračů 1802789
lukeso
Město: Jeviněves, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
Mam nekolikastrankovou sjetinu z diagnostiky, doklad o oprave cerpadla.Az budu mit chvilku tak to klidne opisu ty presne nazvy!

22.01.2010 21:37 - Re: Cyklovač stěračů 1802791
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
lukeso napsal(a):
Mam nekolikastrankovou sjetinu z diagnostiky, doklad o oprave cerpadla.Az budu mit chvilku tak to klidne opisu ty presne nazvy!


to je pekne ze to mas ale uprimne ani na wc to nepouzijes...

22.01.2010 22:31 - Re: Cyklovač stěračů 1802793
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
na liste neni ventil,jen tlakovy snimac...taky by me zajimalo co ,podle me zbytecne,delali na cerpadle....pred turbem neni zadny ventil...a tve auto nema zadny snimac emisi..myslim ze te pekne tahaji za nos a plundruji tve prasatko


No to je jednoduché-tlakový ventil je spínač,ventil před turbem je ovládací membrána výkonu turba nebo proměnné délky sání,nebo snad elektroventily,snímač emisí by mohl být EGR a to vše za dobrý prachy.Membrány stojí tuším kolem 3000,- ventili 600,- spínač nevím ale typ 1000,- no aten EGR by souhlasil.

No Bosch repasuje kde co tak možná že němci dělaj i toto čerpadlo.???
KAM JSME SE DOSTALI OD SENZORU DEŠTĚ ?

22.01.2010 22:35 - Re: Cyklovač stěračů 1802794
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
mno to jo to je mozne ale zeby to az tak nejelo a za ty penize...mazec..

22.01.2010 22:42 - Re: Cyklovač stěračů 1802795
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
mno to jo to je mozne ale zeby to az tak nejelo a za ty penize...mazec..


NEBER SI Z NICH PŘÍKLAD!!!!!!!!!!!!!!!!

|< < 1 2 3 4 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator