Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Problémy s topením v C5 II - klapky
|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 22 > >|
13.02.2012 11:26 - Re: C 5 přestala topit 2450457
R2D2
Město: Český Krumlov, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 4

99 Poslat soukromou zprávu
Nemrzky mám dost a možná až příliš husté ale v ní problém určitě není, do osudného dne to topilo (a na nastavování teplot reagovalo) bezvadně - lebedil jsem si, jak C5 skvěle a brzy topí (mám ji dnes přesně měsíc).
Prostě jednoho dne ráno přijdu k vymrzlému autu, s obtížemi nastartuju (ta nafta není letos co bývala..., jenom cenu má náramnou... ), chvíli jsem se pokoušel počítačem vypnout ten airbag, pak jsem nastavil trochu vyšší teploty, abych vnučkám zatopil, a od té doby marně čekám na teplý vzduch.
Jinak Lovec mě parádně vyděsil - do sundání palubky kvůli topení jsem se musel pustit loni na Xantii a je to hrůza - již nikdy více... Modlím se za to, aby byl problém v něčem jiném.
P.S.: Objevil jsem ty dvě rozsáhlé diskuse kolem klapek, takže si je pořádně pročtu.

13.02.2012 11:57 - Re: C 5 přestala topit 2450474
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
existoval pripad ked to nekurilo kvoli pocitacu klimatizacie, ale tykalo sa to len aut do nejakeho datumu 2005 a riesilo sa to isto v zaruke

mas moznost este zistit diagnostikou ci idu vsetky cidla teplotne a ukazuju normalnu teplotu, alebo mas klapku / klapky jasne

lovec mal zlomenu lavu a prava bola nacata

13.02.2012 12:15 - Re: C 5 přestala topit 2450491
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
R2D2 napsal(a):
Nemrzky mám dost a možná až příliš husté ale v ní problém určitě není, do osudného dne to topilo (a na nastavování teplot reagovalo) bezvadně - lebedil jsem si, jak C5 skvěle a brzy topí (mám ji dnes přesně měsíc).
Prostě jednoho dne ráno přijdu k vymrzlému autu, s obtížemi nastartuju (ta nafta není letos co bývala..., jenom cenu má náramnou... ), chvíli jsem se pokoušel počítačem vypnout ten airbag, pak jsem nastavil trochu vyšší teploty, abych vnučkám zatopil, a od té doby marně čekám na teplý vzduch.
Jinak Lovec mě parádně vyděsil - do sundání palubky kvůli topení jsem se musel pustit loni na Xantii a je to hrůza - již nikdy více... Modlím se za to, aby byl problém v něčem jiném.
P.S.: Objevil jsem ty dvě rozsáhlé diskuse kolem klapek, takže si je pořádně pročtu.



Zkus odpojit mohlo by to pomoci-mohlo to při startu jen schodit počítač klima(topení)-a modli se(klapky tu mám nové zesílené)
Problém C5II - zaparkovávání klapek

13.02.2012 14:13 - Re: C 5 přestala topit 2450543
R2D2
Město: Český Krumlov, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 4

99 Poslat soukromou zprávu
Hmm.... zkusím odpojit, zkusím, jenom nevím co...
PS.: Ty diskuse o klapkách - malá hrůza, nikde ani náznak, že by to mohlo být něco jiného... . palubku se mi fakt vyndávat nechce, určitě ne v zimě v mraze, navíc jsem zatím ani neojevil polopatický návod, jaký byl třeba u Xantií. Je tu někde k dispozici?
Dík.

13.02.2012 15:44 - Re: C 5 přestala topit 2450593
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Pokud se chceš do toho postit potřebuješ stejně teplo - jinak toho můžeš dost polámat - hlavně konktrétně těleso topení a to je potom za jiné peníze.A návod -tuším by měl být v rozcestníku od Jumepa

18.04.2012 10:08 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2470773
yerri
Město: Písek, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 18

99 Poslat soukromou zprávu
Mám stejný problém. Nejbližší autorizovaný servis mám u Písku v Nepodřicích "Auto Kápl". Tam mi řekli cca 10tis za práci + 22tis za sadu... (že nevyměňují pouze ulomenou klapku, ale všechny klapky ...snad i s motorkama za tu cenu... )

Po dlouhém hledání jsem narazil na člověka u Strakonic, který mi po telefonu zdělil, že mi to za cca. 6tis (práce+materiál) opraví...
to je velice přijatelná cena...

C5 jsem koupil v bazaru v Praze "Rupexim" jako zabavený leasing společnosti "Credium".
Obratil jsem se na ně se skrytou závadou a pokud bude oprava do 10ti tis., opravu mi bez problému proplatí )

Za týden by měli být klapky a půjdu na opravu.
Pak sem napíši, jak to vše dopadlo

18.04.2012 12:03 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2470781
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
yerri napsal(a):
Mám stejný problém. Nejbližší autorizovaný servis mám u Písku v Nepodřicích "Auto Kápl". Tam mi řekli cca 10tis za práci + 22tis za sadu... (že nevyměňují pouze ulomenou klapku, ale všechny klapky ...snad i s motorkama za tu cenu... )

Po dlouhém hledání jsem narazil na člověka u Strakonic, který mi po telefonu zdělil, že mi to za cca. 6tis (práce+materiál) opraví...
to je velice přijatelná cena...

C5 jsem koupil v bazaru v Praze "Rupexim" jako zabavený leasing společnosti "Credium".
Obratil jsem se na ně se skrytou závadou a pokud bude oprava do 10ti tis., opravu mi bez problému proplatí )

Za týden by měli být klapky a půjdu na opravu.
Pak sem napíši, jak to vše dopadlo


Nevím kde jsi hledal.

22.05.2012 21:10 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2480308
yerri
Město: Písek, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 18

99 Poslat soukromou zprávu
yerri napsal(a):
Mám stejný problém. Nejbližší autorizovaný servis mám u Písku v Nepodřicích "Auto Kápl". Tam mi řekli cca 10tis za práci + 22tis za sadu... (že nevyměňují pouze ulomenou klapku, ale všechny klapky ...snad i s motorkama za tu cenu... )

Po dlouhém hledání jsem narazil na člověka u Strakonic, který mi po telefonu zdělil, že mi to za cca. 6tis (práce+materiál) opraví...
to je velice přijatelná cena...

C5 jsem koupil v bazaru v Praze "Rupexim" jako zabavený leasing společnosti "Credium".
Obratil jsem se na ně se skrytou závadou a pokud bude oprava do 10ti tis., opravu mi bez problému proplatí )

Za týden by měli být klapky a půjdu na opravu.
Pak sem napíši, jak to vše dopadlo


Tak oprava probehla bez problemu, nikde nic nevrze... Spolecnost Credium dodrzela slib a opravu proplatila.
Soucasti opravy mam novou napln klimy

17.10.2012 19:04 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2513394
Ferro
Město: Ledenice, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 99
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdar pánové,
jak tak sleduji diskusi na téma klapek, tak v tom asi také lítám. Do teď bylo teplo a tak mi ani nepřipadlo, že strana u řidiče dává jen chladný vzduch. Až dnes ráno mně to prásklo do očí! Pustil jsem "ofuk" čelního skla a ono to foukalo jen na spolujezdcově straně, u řidiče setrvale zamlženo. No a u řidiče netopí a netopí. Máte na to někdo jiný recept než Jumep? tedy komplet rozhoz celého předku interiéru?

17.10.2012 19:28 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2513401
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ferro napsal(a):
Zdar pánové,
jak tak sleduji diskusi na téma klapek, tak v tom asi také lítám. Do teď bylo teplo a tak mi ani nepřipadlo, že strana u řidiče dává jen chladný vzduch. Až dnes ráno mně to prásklo do očí! Pustil jsem "ofuk" čelního skla a ono to foukalo jen na spolujezdcově straně, u řidiče setrvale zamlženo. No a u řidiče netopí a netopí. Máte na to někdo jiný recept než Jumep? tedy komplet rozhoz celého předku interiéru?


Ne - upřímnou soustrast.

17.10.2012 21:54 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2513441
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Ferro napsal(a):
Zdar pánové,
jak tak sleduji diskusi na téma klapek, tak v tom asi také lítám. Do teď bylo teplo a tak mi ani nepřipadlo, že strana u řidiče dává jen chladný vzduch. Až dnes ráno mně to prásklo do očí! Pustil jsem "ofuk" čelního skla a ono to foukalo jen na spolujezdcově straně, u řidiče setrvale zamlženo. No a u řidiče netopí a netopí. Máte na to někdo jiný recept než Jumep? tedy komplet rozhoz celého předku interiéru?


tam ani ina moznost neni a tiez uz to nerobim roztahovanim klimaboxu, je lepsie ho demontovat dole a vymenit to tak - dat si pred tym odsat klimu

05.11.2012 20:40 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2518269
Ferro
Příspěvek byl vymazán. Vymazal(a) najk, 05.11.12 21:07
Důvod: dej si to do CCCA!!!!

05.11.2012 20:44 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2518270
jumep
Příspěvek byl vymazán. Vymazal(a) najk, 05.11.12 21:08
Důvod: a ty taky nezlob neb dostaneš žlutou kartu :-D

06.11.2012 16:38 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2518569
horác
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v X BreakPočet příspěvků: 33
99 Poslat soukromou zprávu
Tak se ze mě stal další pacient s klapkama,,pravděpodobně,,. AHOJ - hledám doktora na klapky nebot mi přestala před měsícem fungovat. U rídiče studeno u spolujzdce teplo. Vservise jsem si vzpoměl na časy minulé,protože ,když řekli cenu tak mi po zádech přejel pěknej husák.Tak nevím .Příští týden mám dovolenou,tak to něja,budu řešit.

06.11.2012 17:45 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2518598
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
horác napsal(a):
Tak se ze mě stal další pacient s klapkama,,pravděpodobně,,. AHOJ - hledám doktora na klapky nebot mi přestala před měsícem fungovat. U rídiče studeno u spolujzdce teplo. Vservise jsem si vzpoměl na časy minulé,protože ,když řekli cenu tak mi po zádech přejel pěknej husák.Tak nevím .Příští týden mám dovolenou,tak to něja,budu řešit.

Domluv se s růžou, ten se na to určitě už těší

14.11.2012 17:09 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2521949
horác
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v X BreakPočet příspěvků: 33
99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsi měl Tomasi pravdu ,sice nevím jestli se Růža tšil,ale v tandemu s jeho šikovnymPátou,odvedli dobrej kus práce.A už je mi teplo.

15.11.2012 12:58 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2522404
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Mě pravá (spolujezdcova) taky nějak zlobí, moc nereaguje na nastavování - ale momentálně mírně hřeje, navíc většinou jezdím sám, takže to minimálně do jara neřeším

03.01.2013 07:21 - Problém s kúrením v C5-II - pravá strana 2536385
stan
Město: Beluša, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý deň,
chcem poprosi o radu - mám dvojzónovú klimatizáciu a dnes ráno mi prestala kúri pravá strana ( spolujazdec ). Nastavenie smeru vyfukovania vzduchu reaguje.
Dík.

03.01.2013 09:48 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky 2536401
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Nejspíš jako u všech C5II - zlomená klapka mixující teplý a studený vzduch.
Nová klapka (prý zesílená) za rozumnou cenu, práce s výměnou pro vraha.

14.01.2013 15:07 - Re: klima C5 2 2539093
Stancek
Město: Kostice, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 9

99 Poslat soukromou zprávu
Mám domluvou opravu/výměnu klapek (pro jistotu obou) na duo klimě, ale Citroen Hodonín nemá skladem sadu klapek a naskladnění až tak za 2 týdny. Můžete někdo prověřit, kde bych mohl sehnat dřív? Nejlépe Morava. Díky

|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 22 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator