Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 II - klapky
jruze
13.02.2012 12:15 - Re: C 5 přestala topit
U??vate?
R2D2 napsal(a):
Nemrzky mám dost a možná až příliš husté ale v ní problém určitě není, do osudného dne to topilo (a na nastavování teplot reagovalo) bezvadně - lebedil jsem si, jak C5 skvěle a brzy topí (mám ji dnes přesně měsíc).
Prostě jednoho dne ráno přijdu k vymrzlému autu, s obtížemi nastartuju (ta nafta není letos co bývala..., jenom cenu má náramnou... ), chvíli jsem se pokoušel počítačem vypnout ten airbag, pak jsem nastavil trochu vyšší teploty, abych vnučkám zatopil, a od té doby marně čekám na teplý vzduch.
Jinak Lovec mě parádně vyděsil - do sundání palubky kvůli topení jsem se musel pustit loni na Xantii a je to hrůza - již nikdy více... Modlím se za to, aby byl problém v něčem jiném.
P.S.: Objevil jsem ty dvě rozsáhlé diskuse kolem klapek, takže si je pořádně pročtu.



Zkus odpojit mohlo by to pomoci-mohlo to při startu jen schodit počítač klima(topení)-a modli se(klapky tu mám nové zesílené)
Problém C5II - zaparkovávání klapek

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator