Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Informační zprávy palubního počítače / Suspension system faulty
1 2 3 4 ... 7 > >|
24.04.2013 13:23 - Suspension system faulty 2571533
Geff
Město: Rumburk, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 37
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj lidičky, po každém sepnutí klíčku v zapalování mi to na systémové obrazovce ukáže suspension system faulty. Mám CIII zhruba měsíc a v Citroenu to vyřešili tím, že smázly chyby a po dalším nastartování to tam bylo znovu. Nevíte co by to mělo znamenat? Děkuji

24.04.2013 14:18 - Re: Suspension system faulty 2571543
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Geff napsal(a):
Ahoj lidičky, po každém sepnutí klíčku v zapalování mi to na systémové obrazovce ukáže suspension system faulty. Mám CIII zhruba měsíc a v Citroenu to vyřešili tím, že smázly chyby a po dalším nastartování to tam bylo znovu. Nevíte co by to mělo znamenat? Děkuji


.link.
závada hydraulického systému - změň servis!!! mazáním chyb se auto neopravuje jdou měnit výškové polohy?,řízení chodí jak má ? je slyšet čerpadlo BHI ? nikde nic neteče?

24.04.2013 19:48 - Re: Suspension system faulty 2571635
Geff
Město: Rumburk, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 37
99 Poslat soukromou zprávu
právě že vše funguje jak má

24.04.2013 19:55 - Re: Suspension system faulty 2571637
Geff
Město: Rumburk, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 37
99 Poslat soukromou zprávu
tedy v manuálu jsem viděl, že když dávají manuálně auto směrem dolu a nahoru, tak se ukazují polohy na palubní desce, mně ale nic a hydraulika zvedá i klesá. Už od koupení na hadici od koule ve předu je černá vazelína jako by to bylo měněné, ale olej nikde neteče.

24.04.2013 21:34 - Re: Suspension system faulty 2571688
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Domluv se s Hanzem a zajeď k němu. Mᚠto kousek.
.link.

25.04.2013 22:22 - Re: Suspension system faulty 2572087
Hellvena
Město: London, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
Geff napsal(a):
Ahoj lidičky, po každém sepnutí klíčku v zapalování mi to na systémové obrazovce ukáže suspension system faulty. Mám CIII zhruba měsíc a v Citroenu to vyřešili tím, že smázly chyby a po dalším nastartování to tam bylo znovu. Nevíte co by to mělo znamenat? Děkuji



Take jsem mel ten problem a menil mne Hight Sensor stalo to celkem 97.92 liber [prepoctu 2800 Kc]

16.05.2013 00:15 - Re: Suspension system faulty 2580049
paull
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
Hellvena napsal(a):
Take jsem mel ten problem a menil mne Hight Sensor stalo to celkem 97.92 liber [prepoctu 2800 Kc]


Prosím, ukažte foto kde byl problém Hight Sensor Díky

16.05.2013 18:24 - Re: Suspension system faulty 2580223
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
paull napsal(a):
Prosím, ukažte foto kde byl problém Hight Sensor Díky


Přílohy:
korektor.doc ( 309760b ) -

23.05.2013 22:10 - Re: Suspension system faulty 2582156
shalafi
Město: Bratislava, Auto: KIA Stinger GTPočet příspěvků: 113

99 Poslat soukromou zprávu
Tak tato hlaska ma dnes pozdravila pri odchode z Metra - na parkovisku bolo auto v najnizsej polohe (ocakaval som tazky nakup) no nakoniec som skoro nic nekupil. Nasadnem teda do prazdneho auta, nastartujem, podvihnem do normalnej polohy .. kedze som lama zabudliva, niesom si isty a podvihnem este raz .. vidim uz mid-high polohu, tak stlacim dole - proste z najnizsej namackam hore-hore-dole. Popri tom pomalicky vytacam na prazdnom parkovisku velky obluk (cca 10-15 km/h). Zdvihol sa zadok, potom predok asi do polovice medzi low a normal a vybehne "Suspension faulty, max 90km/h". Nasledne uz nereagovalo ani jedno tlacitko zmeny vysky, iba sport/normal. Na polceste domov skusam vypnut motor, vytiahnut klucik, po nastartovani stale ta ista hlaska. Pridem domov, vybalim nakup, chystam sa do servisu, auto stalo asi 10 minut. Nastartujem, vsetko ok, auto chodi medzi vsetkymi polohami, ziadny error, ako keby sa nam to obom iba snivalo. Najazdene od novoty ~13ooo km. Na diag som to zatial nemal cas pichnut, skusim zajtra v praci ..

23.05.2013 23:49 - Re: Suspension system faulty 2582166
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
shalafi napsal(a):
Tak tato hlaska ma dnes pozdravila pri odchode z Metra - na parkovisku bolo auto v najnizsej polohe (ocakaval som tazky nakup) no nakoniec som skoro nic nekupil. Nasadnem teda do prazdneho auta, nastartujem, podvihnem do normalnej polohy .. kedze som lama zabudliva, niesom si isty a podvihnem este raz .. vidim uz mid-high polohu, tak stlacim dole - proste z najnizsej namackam hore-hore-dole. Popri tom pomalicky vytacam na prazdnom parkovisku velky obluk (cca 10-15 km/h). Zdvihol sa zadok, potom predok asi do polovice medzi low a normal a vybehne "Suspension faulty, max 90km/h". Nasledne uz nereagovalo ani jedno tlacitko zmeny vysky, iba sport/normal. Na polceste domov skusam vypnut motor, vytiahnut klucik, po nastartovani stale ta ista hlaska. Pridem domov, vybalim nakup, chystam sa do servisu, auto stalo asi 10 minut. Nastartujem, vsetko ok, auto chodi medzi vsetkymi polohami, ziadny error, ako keby sa nam to obom iba snivalo. Najazdene od novoty ~13ooo km. Na diag som to zatial nemal cas pichnut, skusim zajtra v praci ..


Tlačítko není na hraní - asi zafungovala ochrana proti přehřátí nebo něco takového

24.05.2013 00:03 - Re: Suspension system faulty 2582167
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to si nemyslim, i ked X7 ma prepracovanejsie to ovladanie motora

24.05.2013 07:47 - Re: Suspension system faulty 2582184
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
to si nemyslim, i ked X7 ma prepracovanejsie to ovladanie motora


Taky se mi to nezdá,ale stalo se mi to i na C5 II po z.. ramenech kdy to bylo odtlakované a než se to zpět natlakovalo a zvedlo tak 3x seplo a rozeplo (na potřetí až po delší pauze) - až jsem si myslel že kleklo BHI - potom vše OK.

24.05.2013 12:32 - Re: Suspension system faulty 2582273
shalafi
Město: Bratislava, Auto: KIA Stinger GTPočet příspěvků: 113

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Tlačítko není na hraní - asi zafungovala ochrana proti přehřátí nebo něco takového


Kym vyskocila chyba, stihol sa zdvihnut zadok z low na normal a predok do polovice normal - takze to nebolo ziadne pobehovanie medzi roznymi polohami (aspon nie hydraulika/cerpadla, iba tlacitkom)

24.05.2013 17:25 - Re: Suspension system faulty 2582360
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
shalafi napsal(a):
Kym vyskocila chyba, stihol sa zdvihnut zadok z low na normal a predok do polovice normal - takze to nebolo ziadne pobehovanie medzi roznymi polohami (aspon nie hydraulika/cerpadla, iba tlacitkom)


Omlouvám se,ale pochopil jsem že jsi měnil úmyslně výšku - možná jen nesprávně načtená elektronika při startu - pokles napětí v síti a pomohlo až usnutí elektroniky

24.05.2013 22:47 - Re: Suspension system faulty 2582430
Mahony
Město: Praha-Lhotka, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 373

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
To se mi přesně stalo taky když sem měl auto teprv chvíli.Hrál sem si s výškou (párkrát nahoru a dolu asi 3x) až vyskočila hláška "Suspension system faulty" a už to nereagovalo.Celej orosenej sem volal do Holetína kde mě uklidnili že to nějakou ochranu má prej.Zapálil sem si cigáro a než sem dokouřil tak to začlo fungovat a funguje do dnes.Už si s tim radši zbytečně nehraju

24.05.2013 23:24 - Re: Suspension system faulty 2582450
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
zvlastne, ked tu menim niekomu lds alebo nieco podobne tak auto dvihnem hore dole aj 10x po sebe ... a vzdy bez hlasky ... nejdem strasit ... ale skor ti zblbol vyskac alebo nieco podobne co sa potom spravilo ...
pri X7 ale neviem, tam je to mierne o niecom inom, aj ked samotna ochrana asi nehodi suspension faulty hlasku, len skratka minutu nedovoli motoru dvihat (nieco ako ked x krat tuknes do otvorenia zadneho okna, tiez ten zamok nepojde az po nejakej chvili ti to dovoli znova)

25.05.2013 08:22 - Re: Suspension system faulty 2582509
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
zvlastne, ked tu menim niekomu lds alebo nieco podobne tak auto dvihnem hore dole aj 10x po sebe ... a vzdy bez hlasky ... nejdem strasit ... ale skor ti zblbol vyskac alebo nieco podobne co sa potom spravilo ...
pri X7 ale neviem, tam je to mierne o niecom inom, aj ked samotna ochrana asi nehodi suspension faulty hlasku, len skratka minutu nedovoli motoru dvihat (nieco ako ked x krat tuknes do otvorenia zadneho okna, tiez ten zamok nepojde az po nejakej chvili ti to dovoli znova)


Tohle jsem také nepochopil - některé auto jde zvedat donekonečna a jiné po určité době má pauzu(jakoby tepelná ochrana) pro mne jediné vysvětlení že se motor zastaví(odpočívá) v situaci kdy je třeba zadek už ve správné poloze a předek ještě ne - potom by to asi mohlo vyhodit chybu,ale pokud motor běží tak by nemělo páč auto se nikdy nezvedá rovnoměrně a nebo jak píše Jumep - elektronika ztratila přehled o výšce jedné nápravy. mělo bi být uloženo o co šlo v diag(pokud to není tak blbé auto jako mám já kdy mi to vypisoval asi týden jen displej po upgrade navi - potom přestal.

26.05.2013 12:06 - Re: Suspension system faulty 2582853
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak záhada,proč někdo naleje do hydry zelenej olej(LHM) místo oranžovýho(LDS) je asi vyřešená... Ne vždy to totiž musí být LHM,když je tam zelenej hnůj. Mám tady X7 s tekoucí př.pístnicí a pán,co mi to přivezl(ne majitel),mi přivezl ještě olej na dolití do hydry.Je to označený,jako LDS,je to od Febi a je to zelený. Spíš mi to barvou připomíná Pentosin CHF11S,kterej používají jiné automobilky do hydraulických systémů,než LHM. Je pravda,že na tom Pentosinu píšou,že je mísitelnej s LDS,ale asi bych to nezkoušel. Stejně,jako tam nalejt tohle...
Takže za to,že to tam je,kolikrát můžou prodejci náhradních dílů.

26.05.2013 16:46 - Re: Suspension system faulty 2582941
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
o tom jsem tu psal už před 3 rokama .link.

26.05.2013 18:56 - Re: Suspension system faulty 2582979
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ale to Ferodo je normálně oranžový,ne? mě se ho onehdá snažili v kelly nacpat...

1 2 3 4 ... 7 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator