Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Informační zprávy palubního počítače / Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
07.03.2013 18:40 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2554678
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
BlueSeven napsal(a):
Vím, že jdu s křížkem po funuse, ale senzory se dají sehnat za dobrou cenu na ebay.de, např:
.link.


To vypadá zajímavě ta cena pasují na II.?

07.03.2013 19:28 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2554699
BlueSeven
Město: Černovice, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW ExclusivePočet příspěvků: 613

99 Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
To vypadá zajímavě ta cena pasují na II.?


Já myslím, že ne. Pasují asi jenom na I. Na II. mají teď na ebay jen použité za 65€, ale někdy se zadaří a dají se sehnat i nepoužité a za míň

09.03.2013 07:12 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2555095
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
Ale pokud čidla, tak origo asistent, protože je dokonale integrovaný v audio i video systému. Zobrazuje se mi krásně na velkým displayi, zvuky se ozývají z reproduktorů prostorově, podle toho, kde se překážka nachází. Tohle žádný dokoupený asistent z druhovýroby neumí. O to bych nerad přišel.


Přesně tak

09.03.2013 10:16 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2555104
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
BlueSeven napsal(a):
Vím, že jdu s křížkem po funuse, ale senzory se dají sehnat za dobrou cenu na ebay.de, např: .link.


... tak tohle rozhodně nejsou čidla na C5 II

09.03.2013 12:02 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2555124
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
No každopádně já mluvil o c5 I řádě...kde je pouze reprák někde vzadu za tapecím v kufru......akorát reprák u tý neorigo neni tak hlasitej jako irog....takže doporučuju ho natáhnout třeba do tunelu mezi sedačkama nebo podobně

20.03.2013 17:30 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2559325
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
Tak mám nové čidlo a zase to krásně maká, staré čidlo jsem opatrně zbavil té gumy a pravá strana tišáku už nebyla v nejlepší formě, umyl jsem jí pořádně kontaktolem , nechám vyschnout a pak něčím zaleju, třeba to ještě rozchodí, dva dny před výměnou to ještě na chvilku naskočilo.
Někdo tu psal že zadělat silikonem, mě by se víc líbilo zalít to epoxidem, je to blbý ??

20.03.2013 21:24 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2559371
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Možná by byl nejlepší polyuretanový tmel (je to jako silikon ale tvrdší a drží jako bejk...) Prodává se v tubách do pistole na silikon ale je to plechové ,ne plastový obal jako silikon. Nebo lepidlo na autoskla - myslím že to bude stejný materiál taky polyuretan a v Kelly to stojí méně než polyuretan v Bauhaus atd...
Je to ale jen můj tip používám to v práci jako instalatér a o proti silikonu to drží o hodně víc a neloupe se...
Bacha na ruce jde to blbě dolů
Já s tím lepil i vyžrané díry v podběhu na xantii - drží to super...

20.03.2013 21:37 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2559373
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
pocitaj s tym ze to je elektronika, epoxyd mi nepride vhodny, skor nieco pruznejsie a podstatne na celej veci, skor ako to zamazes skus to pripojit, ak bude mrtve, zbytocne to budes riesit

20.03.2013 22:17 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2559395
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
pocitaj s tym ze to je elektronika, epoxyd mi nepride vhodny, skor nieco pruznejsie a podstatne na celej veci, skor ako to zamazes skus to pripojit, ak bude mrtve, zbytocne to budes riesit


No tak jsem to zkoušel i já a před silikonem šlo a po mrtvola(červenej na motory)-ale dojde na nové řešení(mikroskop s promítáním na obrazovku PC součástí je i mikropájka+ lepička těch mrňosků (6.) po krajích - ti to mají zřejmě na svědomí a začnem s repasí (jestli to vyjde tak potom otevřu tubu na lepení oken) - až jich bude opraveno tolik aby se ta tuba zdělala páč po otevření se musí zdělat jinak je KO.

Asi budu potřebovat hoodně vadných tak nevyhazovat a až to bude aktuální a když se to povede tak zadám požadavek na vadná čidla.

20.03.2013 22:23 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2559402
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to je presne co hovorim, treba najst vhodny k elektronike, aby to nezozralo alebo tam dat nejaky oddelovaci papier alebo tak nejak

21.03.2013 16:21 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2559559
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
A co ty součástky přelepit tavící pistolí, ta je na to přece určená a pak něčím přelít?
Jo tady přidávám fotku toho obnaženýho čidla.

Přílohy:
IMG_4396.JPG ( 994017b ) - parkovací čidlo C5 II

21.03.2013 20:31 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2559600
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
ja bych to zalil nějakým elektrikářským nevodivým lakem jednu vrstvu a pak bych to doplnil butylem, zůstává elastický, netvrdne, nesmršuje se

08.04.2013 09:37 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2564420
DanV
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 153
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
No tak jsem to zkoušel i já a před silikonem šlo a po mrtvola(červenej na motory)-ale dojde na nové řešení(mikroskop s promítáním na obrazovku PC součástí je i mikropájka+ lepička těch mrňosků (6.) po krajích - ti to mají zřejmě na svědomí a začnem s repasí (jestli to vyjde tak potom otevřu tubu na lepení oken) - až jich bude opraveno tolik aby se ta tuba zdělala páč po otevření se musí zdělat jinak je KO.

Asi budu potřebovat hoodně vadných tak nevyhazovat a až to bude aktuální a když se to povede tak zadám požadavek na vadná čidla.


Tak tobě si to dám určitě repasovat. A zvlášt pokud to zaleješ lepidlem na okna, který je plný uhlíku a pak je to pěkně vodivé.

JINAK POKUD BY BYL ZÁJEM MOHU SEHNAT ORIG.PARK ČIDLA BOSCH NA C5 II ZA 800Kč. Byla by to hromadná objednávka.

08.04.2013 20:35 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2564635
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DanV napsal(a):
Tak tobě si to dám určitě repasovat. A zvlášt pokud to zaleješ lepidlem na okna, který je plný uhlíku a pak je to pěkně vodivé.

JINAK POKUD BY BYL ZÁJEM MOHU SEHNAT ORIG.PARK ČIDLA BOSCH NA C5 II ZA 800Kč. Byla by to hromadná objednávka.


No mám za to že pokud se to povede tak je teoreticky jedno čím to utěsníš proti vodě(a rozhodně není nutné zalévat součástky) - no a k těm čidlům - mᚠjejich čísla - ony totiž nejsou shodná ani třeba s C6 (leda že by jsi si opatřil program ,kterým dovedeš nakonfigurovat jednotku) - vzhledem k tomu že mám dost velkou poptávku a sháním kde se dá a od koho se dá (u několika majitelů skladů a nikomu se nevede)-a za ty peníze? tak 20.-30. zatím a další mám odbyt do sítě Citroen (mám přístup k jejich nákupním cenám a ta je podstatně vyšší)-v tomto případě jsou nákupčí (výrobce) tupci že to nakupují tak draze A ještě otázečka origo lak na ploché spoje je také vodiví jako uhlíková samovulkanická guma?(když už mne napadᚠ- a nebudu to opravovat já,ale kolega já na to nemám ani čas ani chu - mne stačí na to mít lidi a na jejich práci záruku)

08.04.2013 21:25 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2564720
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
DanV napsal(a):
Tak tobě si to dám určitě repasovat. A zvlášt pokud to zaleješ lepidlem na okna, který je plný uhlíku a pak je to pěkně vodivé.

Opravdu hodně přínosný příspěvek.
Co takhle raději napsat, čím by si to zalil ty? Předpokládám, že s utěsňováním elektrických obvodů mᚠbohatý zkušenosti, tak se s náma o ně poděl. Budeme ti vděční.

08.04.2013 21:45 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2564746
DanV
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 153
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
No mám za to že pokud se to povede tak je teoreticky jedno čím to utěsníš proti vodě(a rozhodně není nutné zalévat součástky) - no a k těm čidlům - mᚠjejich čísla - ony totiž nejsou shodná ani třeba s C6 (leda že by jsi si opatřil program ,kterým dovedeš nakonfigurovat jednotku) - vzhledem k tomu že mám dost velkou poptávku a sháním kde se dá a od koho se dá (u několika majitelů skladů a nikomu se nevede)-a za ty peníze? tak 20.-30. zatím a další mám odbyt do sítě Citroen (mám přístup k jejich nákupním cenám a ta je podstatně vyšší)-v tomto případě jsou nákupčí (výrobce) tupci že to nakupují tak draze A ještě otázečka origo lak na ploché spoje je také vodiví jako uhlíková samovulkanická guma?(když už mne napadᚠ- a nebudu to opravovat já,ale kolega já na to nemám ani čas ani chu - mne stačí na to mít lidi a na jejich práci záruku)


Tak asi nemᚠkontakty na správném místě. Každopádně začal jsem to řešit, když mě potkalo první vadné čidlo. Mám ho na autě je to bosch číslo souhlasí a maká to jako barevné. Množství není problém. Dám sem fotky. Prodej bez papíru. Teda já ho budu mít, ale na celou dodávku. Záloha na 1 kus bude 500Kč.


Co se týče laku, nevím čemu říkᚠorigo. lak. Používam lak, který dokáže izolovat až 5kV. Takže o vodivosti nemůže být řeč, samozřejmě až zaschne, ale lepidlo na okna vodí i zaschlé. Taky jsem to nevěděl, ale praxe mě na to přivedla.


A když už jsem u toho rozdílu C6 a C5. Jak mi vysvětlíš, že čidla pro C5 II mají objednací číslo 6590 A5 a to stejné číslo je i pro čidla na C6. Tak kde je rozdíl????

08.04.2013 22:10 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2564784
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DanV napsal(a):
Tak tobě si to dám určitě repasovat. A zvlášt pokud to zaleješ lepidlem na okna, který je plný uhlíku a pak je to pěkně vodivé.

JINAK POKUD BY BYL ZÁJEM MOHU SEHNAT ORIG.PARK ČIDLA BOSCH NA C5 II ZA 800Kč. Byla by to hromadná objednávka.

Jen pro upřesnění(a vlastně ot)-lepidla na sklo se dneska již vyrábějí s ohledem na NEVODIVOST,kvůli rušení příjmu rádia a tvorbě galvanického článku mezi jednotlivými díly karosérie.
Tudíž lepidla na okna bych se v tomhle případě vůbec nebál...

08.04.2013 22:26 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2564828
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DanV napsal(a):
A když už jsem u toho rozdílu C6 a C5. Jak mi vysvětlíš, že čidla pro C5 II mají objednací číslo 6590 A5 a to stejné číslo je i pro čidla na C6. Tak kde je rozdíl????


V softu a nastavení - jedno je namontované a jezdí(nechodí) dvě mám doma přijď si to vyzkoušet ostatní SZ.

15.04.2013 20:52 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2567316
DanV
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 153
99 Poslat soukromou zprávu
Zde slibované foto senzorů za 800Kč

Přílohy:
IMAG0180.jpg ( 1364124b ) -
IMAG0181.jpg ( 1283049b ) -
IMAG0182.jpg ( 2156655b ) -

16.04.2013 08:58 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta 2567461
gull
Město: Ostrava, Auto: Počet příspěvků: 171
99 Poslat soukromou zprávu
Tak to se co nejdřív pokusím zjistit, kolik mám špatných senzorů já....zatím mám info z diagnostiky že úplně všechny...čemuž autodiag nevěřil, tak se mám prý podívat na kabeláž, počasí už je ideální na ležení pod autem, tak snad o víkendu.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator