Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta
jruze
08.04.2013 20:35 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta
U??vate?
DanV napsal(a):
Tak tobě si to dám určitě repasovat. A zvlášt pokud to zaleješ lepidlem na okna, který je plný uhlíku a pak je to pěkně vodivé.

JINAK POKUD BY BYL ZÁJEM MOHU SEHNAT ORIG.PARK ČIDLA BOSCH NA C5 II ZA 800Kč. Byla by to hromadná objednávka.


No mám za to že pokud se to povede tak je teoreticky jedno čím to utěsníš proti vodě(a rozhodně není nutné zalévat součástky) - no a k těm čidlům - mᚠjejich čísla - ony totiž nejsou shodná ani třeba s C6 (leda že by jsi si opatřil program ,kterým dovedeš nakonfigurovat jednotku) - vzhledem k tomu že mám dost velkou poptávku a sháním kde se dá a od koho se dá (u několika majitelů skladů a nikomu se nevede)-a za ty peníze? tak 20.-30. zatím a další mám odbyt do sítě Citroen (mám přístup k jejich nákupním cenám a ta je podstatně vyšší)-v tomto případě jsou nákupčí (výrobce) tupci že to nakupují tak draze A ještě otázečka origo lak na ploché spoje je také vodiví jako uhlíková samovulkanická guma?(když už mne napadᚠ- a nebudu to opravovat já,ale kolega já na to nemám ani čas ani chu - mne stačí na to mít lidi a na jejich práci záruku)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator