Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Nefunkční rádio po odpojení baterie.
|< < 1 2 3 4 > >|
25.02.2013 14:14 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2551634
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
personz napsal(a):
ty mᚠsídlo kde přesně? Jestli to nechceš psát sem,dam ti na sebe email a popřemýšlím nad tím,protože značkový citroen beru jako poslední štaci


Značkovej servis mění celé rádio - Martin opravuje

26.02.2013 17:15 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2551961
HuckaX8R
Město: Svitavy, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V ExclusivePočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Tento týden jsem řešil stejný problém, rádio ne a ne zapnout po odpojení baterie z důvodu výměny xenonu. Příznaky stejné, jako tu již kdosi zmiňoval - CD vjíždělo a vyjíždělo, ale rádio jakoby v autě nebylo. Pomohla mi tato diskuze, proto děkuji za rady. Stačilo vytáhnout plastový ovladač hlasitosti rukou a zmáčknout kovový vypínač pod tím a vše naskočilo. Tedy nejspíše častý problém, odcházení plastových ovladačů.

27.02.2013 18:09 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2552167
personz
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 32
99 Poslat soukromou zprávu
tak jsem pro jistotu zkusil sundat plastovou krytku,která vypadá jak nová a problém stále nevyřešen ,pojistky znovu překontrolovány a nic

27.02.2013 19:53 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2552222
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
personz napsal(a):
tak jsem pro jistotu zkusil sundat plastovou krytku,která vypadá jak nová a problém stále nevyřešen ,pojistky znovu překontrolovány a nic


Co skusit v konfiguraci vypnout a znovu zapnout rádio? někdy toto pomáhá (u i jiných věcí) - nebo zkusit jiné rádio jestli je to v rádiu nebo jinde

04.03.2013 19:05 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2553781
personz
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 32
99 Poslat soukromou zprávu
tak v konfiguraci mi to radio nenabízí,ale musím se přiznat. Zazvzpomínal jsem na staré časy kdy jsem měl ještě felinku a měnil v ní radio a uvědomil si,že radia mají ještě jednu svojí pojistku a tak mi to nedalo a vydělal radio a podíval se na ní a problém je vyřešen a radio hraje stejně jako dříve Ufffff....ale díky za dobré rady

04.03.2013 19:33 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2553813
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
personz napsal(a):
tak v konfiguraci mi to radio nenabízí,ale musím se přiznat. Zazvzpomínal jsem na staré časy kdy jsem měl ještě felinku a měnil v ní radio a uvědomil si,že radia mají ještě jednu svojí pojistku a tak mi to nedalo a vydělal radio a podíval se na ní a problém je vyřešen a radio hraje stejně jako dříve Ufffff....ale díky za dobré rady


V konfiguraci je (musí být) už jen proto že v C5 I byly tuším tři druhy radií a nenapadlo mne psát podívej se na pojistku n rádiu

05.03.2013 08:56 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2554039
personz
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 32
99 Poslat soukromou zprávu
s tou pojistkou to trochu překvapilo i mě.no ještě se mam hodně co učit o svém autě

06.03.2013 23:53 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2554538
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
personz napsal(a):
s tou pojistkou to trochu překvapilo i mě.no ještě se mam hodně co učit o svém autě


Mám za to že každé rádio má pojistku(přímo na rádiu) krom těch tak asi 10.-15. let zpět -ty ji měly na přívodním kabelu +

07.03.2013 16:07 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2554661
personz
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 32
99 Poslat soukromou zprávu
jj,jen mě trochu zmátlo,že má ještě pojistku v pojistkové skříňce a vprvní fazy mě nenapadlo,že by mohlo mít ještě svojí a pak další problém sehnat torxy,abych ho mohl oddělat,bo mám sadu,ale tento torx mi zrovna chybí

07.03.2013 20:09 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2554738
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
personz napsal(a):
jj,jen mě trochu zmátlo,že má ještě pojistku v pojistkové skříňce a vprvní fazy mě nenapadlo,že by mohlo mít ještě svojí a pak další problém sehnat torxy,abych ho mohl oddělat,bo mám sadu,ale tento torx mi zrovna chybí


Místo torxu lze použít i plochý šroubovák

08.03.2013 11:09 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2554876
personz
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 32
99 Poslat soukromou zprávu
to mě napadlo,ale nechtěl jsem poškodit šrouby..:-/

08.10.2014 12:20 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2740126
Walt
Město: Kraluv Dvur, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
mam ten samy problem
po odpojeni baterie radio nejde, pri diagnostice hralo a hlasilo, ze ma spatny kontakt, po odpojeni zas mrtve a ikonka jakoby srafovana, nejde na ni najet
po vysunuti vidim dva volne konektory

radio je v poradku, chyba byla v plastove krytce

Přílohy:
radio.jpg ( 102310b ) -

08.10.2014 21:31 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2740340
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ako som povedal, ja si myslim ze ti nejde zapat kvoli prasknutemu gombiku, na vypnute radio v menu nenajedes

09.10.2014 19:24 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2740600
Jano
Město: Vychodna, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 117
99 Poslat soukromou zprávu
Mne sa toto stalo tiez a naskocilo to ked som znova odpojil bateriu a po chvili som ju zapojil ale prvy pol minus a az potom plus. Neviem ci to malo daky suvis ale pomohlo to.

02.05.2016 08:03 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2947996
gull
Město: Ostrava, Auto: Počet příspěvků: 171
99 Poslat soukromou zprávu
Tak po vymene parkovacek, resp. odpojeni baterie stejny problem,. Je mi jasne ze to bude tim tlacitkem, pac uz predtim mi radio neslo vypnout. Nen upresnujici dotaz, to tlacitko staci jen vytahnout silou? nemuzu neco ulomit?

06.06.2016 11:17 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2958873
ink
Město: Řím, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163
99 Poslat soukromou zprávu
ahoj vsetci,
vcera kamos co mi pomahal s vymenou silentov v prednych ramenach odpojil baterku bez uspania jednotiek, tusim este so zapnutymi budikmi
Najprv sa mi zdalo, ze vsetko ok, kluce a dialkove ostali sparovane, okna som naucil a tam som prestal, auto potrebovala zenicka. Dostal som sa k tomu az po polnoci, kym zena soferovala som zacal davat navigatoru ciel a vsetka historia bola vymazana a rubrika prazdna (neviem, ci rubrika nezavisi od pinu Sim karty ktory som este nezadal), navigator nabehol, ale bez hlasu; kym som zadaval datum/cas tak sa RT3 rebootovala a vysla chyba cca "nekompatibilne verzie SW, vlozte instalacny disk". Odide po stlaceni ESC a vrati sa po nastartovani. Tal som tam za jazdy CD tusim 6.23, ale ani ho nezacalo citat (nepamatal som si, ci treba dajako iniciovat instalaciu).
Zapol som radio a to zacalo pipat asi 1 x sec, tak som ho znovu gombikom vypol (gombik funguje); CD menic a Aux zmizli z volieb. Klima sa nezobrazuje, funguje, ale neukazuje ju a ani rychlost vrtule. Navigator ostal nemy, aj ked som skontroloval hlasitost umeleho hlasu.

Ak to dobre chapem, tak sa z BSI vymazali nastavenia a sparovanie s RT3, ak nic ine. Ked si spomeniem na autorizovany servis kde nevedeli ani povolit AUX1 tak mi beha mraz po chrbte...

Par otazok, budem vdacny za kazdy podnet:
- je to BSI? Ak ano, je nadej ze je to iba FW/SW/nastavenia a stoji za to s tym ist do Citroenu a skusit to dat nahrat a znovu nastavit? Su na to dake normo-hodiny? Existuje daky postup/zoznam ukonov, alebo musim dufat, ze to v tom servise ovladaju a Lexia ich ustrazi? Da sa to pripadne robit v Pegueote?
- ak treba menit BSI, da sa vziat hociaka z ebay atd, alebo to musi byt C5 exclusive alebo este uzsi vyber?
- alebo je to skor v RT3? (idem)

Auto chodi, takze nejde o zivot, ale je mi z toho dost smutno

Dikes, i

06.06.2016 16:22 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2958954
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ink napsal(a):
ahoj vsetci,
vcera kamos co mi pomahal s vymenou silentov v prednych ramenach odpojil baterku bez uspania jednotiek, tusim este so zapnutymi budikmi
Najprv sa mi zdalo, ze vsetko ok, kluce a dialkove ostali sparovane, okna som naucil a tam som prestal, auto potrebovala zenicka. Dostal som sa k tomu az po polnoci, kym zena soferovala som zacal davat navigatoru ciel a vsetka historia bola vymazana a rubrika prazdna (neviem, ci rubrika nezavisi od pinu Sim karty ktory som este nezadal), navigator nabehol, ale bez hlasu; kym som zadaval datum/cas tak sa RT3 rebootovala a vysla chyba cca "nekompatibilne verzie SW, vlozte instalacny disk". Odide po stlaceni ESC a vrati sa po nastartovani. Tal som tam za jazdy CD tusim 6.23, ale ani ho nezacalo citat (nepamatal som si, ci treba dajako iniciovat instalaciu).
Zapol som radio a to zacalo pipat asi 1 x sec, tak som ho znovu gombikom vypol (gombik funguje); CD menic a Aux zmizli z volieb. Klima sa nezobrazuje, funguje, ale neukazuje ju a ani rychlost vrtule. Navigator ostal nemy, aj ked som skontroloval hlasitost umeleho hlasu.

Ak to dobre chapem, tak sa z BSI vymazali nastavenia a sparovanie s RT3, ak nic ine. Ked si spomeniem na autorizovany servis kde nevedeli ani povolit AUX1 tak mi beha mraz po chrbte...

Par otazok, budem vdacny za kazdy podnet:
- je to BSI? Ak ano, je nadej ze je to iba FW/SW/nastavenia a stoji za to s tym ist do Citroenu a skusit to dat nahrat a znovu nastavit? Su na to dake normo-hodiny? Existuje daky postup/zoznam ukonov, alebo musim dufat, ze to v tom servise ovladaju a Lexia ich ustrazi? Da sa to pripadne robit v Pegueote?
- ak treba menit BSI, da sa vziat hociaka z ebay atd, alebo to musi byt C5 exclusive alebo este uzsi vyber?
- alebo je to skor v RT3? (idem)

Auto chodi, takze nejde o zivot, ale je mi z toho dost smutno

Dikes, i


Začal bych tím že v konfiguraci zadat vin - mělo by přestat pípat,navi by po zapojení aku a nastartování měla stát tuším nějaký čas namístě aby si uložila údaje , zkus změnit jazyk na jiný a potom na ten co jsi tam měl.Mělo by to být záležitost RT3.

06.06.2016 16:36 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2958955
ink
Město: Řím, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163
99 Poslat soukromou zprávu
Diky Jardo,
zial (ci chvala) bohu ja nemam kabel, takze s tym budem musiet do dakeho servisu v mojom milom Rime.
Prva otazka je ci to je naozaj v konfig BSI - a ci sa tam tie nastavenia mohli takto vymazat (iba ciastocne, ohladne RT3), alebo je lepsie prehrat znuvu cely FW e nastavit vsetko znovu. Alebo ci je BSI zrele (dufam, ze nie) na vymenu. Alebo ci sa naopak treba zamerat na RT3 (skusim este raz nahrat posledny FW, no nemyslim, ze to pomoze). Nastavenia typu povolenie AUX1, Cd-menica, sparovanie s VINom atd sa ukladaju v pamati RT3 ci BSI?

06.06.2016 17:50 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2959002
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ink napsal(a):
Diky Jardo,
zial (ci chvala) bohu ja nemam kabel, takze s tym budem musiet do dakeho servisu v mojom milom Rime.
Prva otazka je ci to je naozaj v konfig BSI - a ci sa tam tie nastavenia mohli takto vymazat (iba ciastocne, ohladne RT3), alebo je lepsie prehrat znuvu cely FW e nastavit vsetko znovu. Alebo ci je BSI zrele (dufam, ze nie) na vymenu. Alebo ci sa naopak treba zamerat na RT3 (skusim este raz nahrat posledny FW, no nemyslim, ze to pomoze). Nastavenia typu povolenie AUX1, Cd-menica, sparovanie s VINom atd sa ukladaju v pamati RT3 ci BSI?



Konfigurace autorádia - když nic jiného bude hrát a nepípat,pokud tedy neodešla RT3 - možná se chytí a bude OK.(tohle už nad mé schopnosti a vědomosti - na to mám kolegu)

06.06.2016 18:20 - Re: Nefunkční rádio po odpojení baterie. 2959011
ink
Město: Řím, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163
99 Poslat soukromou zprávu
V kazdom pripade si ma asi "osvietil" tym Vinom co treba zadat RT3-ke: ja som myslel, ze je treba zadat kod RT3ky do BSI. Dava to logiku, ze su tieto nastavenia v RT3 a preto odisli iba tie.
Tym padom hadam bude stacin zadat Vin, prehrat na RT3 znovu FW a nakonfigurovat. Ak to prezila. Drzim nam palce.

|< < 1 2 3 4 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator