Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Schéma elekrického zapojení
|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 9 > >|
14.06.2016 16:02 - Re: Schéma elekrického zapojení 2962211
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
c5vyskov napsal(a):
Tohle je blbost, musí prokázat souvislost závady s nehodou (např. mᚠty bastlené xenony a někdo do tebe ve dne zezadu napálí, takže ty světla vůbec nic neovlivnily). A i když tam souvislost bude, tak můžou jenom krátit plnění - zase do výše vlivu té závady (i 100%).

Pojistitel má proti pojištěnému právo na náhradu toho, co za něho plnil, jestliže prokáže, že pojištěný
b) porušil základní povinnost týkající se provozu na pozemních komunikacích a toto porušení bylo v příčinné souvislosti se vznikem újmy, kterou je pojištěný povinen nahradit,

Každopádně jestli by mi tohle stálo za ty opletačky....


Jestliže není vozidlo způsobylé provozu na poz.komunikacích nemá po ní jet-jestliže by po ní nejel nemůže být nehoda - jestliže není ve stavu odpovídajícím podmínkám pro provoz nemá se co pohybovat po komunikaci Proč řeší třeba pneu u zaparkovaného vozidla na třeba na porkovišti před obchodním centrem,nebo pneu při nehodě u stojícího v koloně(nezaviněná nehoda- fotil i tu píchlou rezervu že je stejná s tou na autě,neuznali ani parkáč i přesto že byla zpráva o poškození z citroenu včetně výpisu z diag.)?Když pojedeš s autem které má xenony místo halogenů a někdo tě zboří na předek tak ti zaplatí xenony?-pojišovna jde podle vin

14.06.2016 19:50 - Re: Schéma elekrického zapojení 2962232
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 970

VIP Poslat soukromou zprávu
Neni to k tematu ktere tady rozebirate ale k nadpisu vlakna ano.
Schema zapojeni ma svuj vyznam. Dneska mi dovezli C5 I 2.0 HDI RHZ ze mu nejdy vypnout motor. Nastartuje, vypne spinacku a motor jede dokud nedojde nafta. Hledani, promerovani a dalsi badani. Dosel jsem na vypaleny kontakt na ovladani cerpadla v nadrzi. Opraveno, prepinovano a auto porad jelo. Otevrel jsem zadni sedacku a nestihal jsem se divit. Nejaky koumak kdyz mu presalo jet cerpadlo tak vzal 12V z klicku na ovladani cerpadla. To je porad pri zaplem klicku, radsi jsem ani nezkoumal kam to napojil. To ze 12V vzal vrchem a skripl ji mezi kastli a vicko pod sedackou to uz ani nekomentuju. Nekdy je radno nahlednout do schemata. Toto ale byla prasarne mega prasarna !!!

14.06.2016 22:56 - Re: Schéma elekrického zapojení 2962273
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
aha tu su xenony za 820e pouzite.....
.link.
nove okolo 600e za ks
ja ked som objednaval auto, stali nekrestanskych 1200e, ale vedel som ze uz by som ich tam nedobastlil....

20.06.2017 21:08 - schema c5 3076696
peacemaker
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 11
99 Poslat soukromou zprávu
Nevíte kde ho seženu ?

20.06.2017 21:17 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076700
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
co a ceho ?

20.06.2017 22:55 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076823
peacemaker
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 11
99 Poslat soukromou zprávu
tak nejradši bych chtěl komlpetní schema C5tky ale když nebude komlpetni tak po částech zapojení všech jednotek v autě jak spolu komunikujou popis vstupů výstupu v těch řídících jednotkách.

20.06.2017 23:41 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076839
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
peacemaker napsal(a):
tak nejradši bych chtěl komlpetní schema C5tky ale když nebude komlpetni tak po částech zapojení všech jednotek v autě jak spolu komunikujou popis vstupů výstupu v těch řídících jednotkách.


To je dobré je toho tolik že to bude posílat 14.dní

21.06.2017 07:09 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076888
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
peacemaker napsal(a):
tak nejradši bych chtěl komlpetní schema C5tky ale když nebude komlpetni tak po částech zapojení všech jednotek v autě jak spolu komunikujou popis vstupů výstupu v těch řídících jednotkách.


a ze jsem tak smelej,k cemu ti to bude ? proc potrebujes komplet schema
kolik mas nachystano financi,protoze to co se dnes plati vice nez prace jsou informace

21.06.2017 08:20 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076912
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
a ze jsem tak smelej,k cemu ti to bude ? proc potrebujes komplet schema
kolik mas nachystano financi,protoze to co se dnes plati vice nez prace jsou informace




21.06.2017 08:26 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076913
peacemaker
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 11
99 Poslat soukromou zprávu
kdyz chci necemu rozumet potrebuju schema.Kdyz chci to schema tak se rovnou zeptam jestli se da sehnat nekde kompletni dokumentace nez to hledat po kouskach.registroval jsem se na citron service to samozrejme chteji prachy a celkem dost(ano asi jsem lehce naivni, kdyz jsem ocekaval ze na auto z roku 2001 sezenu nekde kompletni slozku elektrodokumentace zadarmo).ono stejne mit schema a rozumet tomu je druha vec schema v rukou siroke verejnosti je k nicemu mohlo by to byt volne dostupne co rikate )

za 14 dni si myslim ze bych to zmapoval sam mít to kde rozebrat ale skladat by se mi to uz nechtelo

21.06.2017 08:32 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076915
Jimik
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 169
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
a ze jsem tak smelej,k cemu ti to bude ? proc potrebujes komplet schema
kolik mas nachystano financi,protoze to co se dnes plati vice nez prace jsou informace

Předpokládám, že proto je tu to fórum... pro sdílení informací.

21.06.2017 09:32 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076922
Frenky
Město: Knezeves u Rakovnika, Auto: Citroën C5 II 1.8i 16v X BreakPočet příspěvků: 29
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Jimik napsal(a):
Předpokládám, že proto je tu to fórum... pro sdílení informací.

Jenze pro urcite informace plati jista pravidla a pokud chceme aby toto forum fungovalo dale, musi se dodrzovat. A nebo pouzivat SZ.

21.06.2017 10:06 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076929
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jimik napsal(a):
Předpokládám, že proto je tu to fórum... pro sdílení informací.


To mᚠpravdu - tak v tom případě můžeš(nebo by jsi měl) požádat o souhlas Citroenu protože i to co sem dáváme je ... a vystavujeme se určitému riziku = je to jejich neveřejná databáze a tyto informace na jejich stránkách jsou placené (zhruba 3000eur) za připojení a přístup do databáze

21.06.2017 10:30 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076943
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
stačí stáhnout Citroen Service Documentation Backup + SEDRE - diskuze třeba tady: .link. , v SEDRE jsou shemata ... v backup pracovní postupy a normočasy ... Chce to samozřejmě trochu poléčit aby to jelo jak má, kdo hledá najde .... je to v podstatě částečná záloha toho placeného přístupu
No a když sme u těch financí za informace, tak komu to pomůže, může mi poslat něco na účet, číslo do Sz

21.06.2017 10:32 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076944
Jimik
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 169
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Já tomu rozumím. Jen chci poukázat na to, že dřív koupil člověk knihu "Jak na to" za 300Kč se všemi schématy a informacemi. Kdo měl zájem se zdokonalit ve znalostech měl možnost. Dnes ty nadnárodní společnosti dělají z lidí tupé kunzumenty, a nutí je aby i pomalu s výměnou žárovky jeli do servisu.

21.06.2017 10:50 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076956
ink
Město: Řím, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163
99 Poslat soukromou zprávu
ak je to o knihe tak cosi najdes aj v Heynesovi,
.link.
dake schemy boli v CD Autovolt electronic N.828 (C5 II, 1.6/2.0 hdi), mozno to niekde kupis
par info a logickych schemat najdes v Doc-1/2/3 atd
.link.

a potom Sedre, ak to myslys velmi vazne

21.06.2017 11:11 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076968
Jimik
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 169
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu


21.06.2017 14:32 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076994
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
mno ano jsme to od toho aby jsme si pomahali ..ano ALE jak tu nekdo napsal ma to jiste hranice
pokud nekdo potrebuje pomoc neni problem, to snad nemusim psat,staci si to projit kolik schamat jsem tu postnul..za predpokladu ze je nekdo potrebuje a ne ze si je stahne co kdyby nahodou a hlavne zadarmo
tak to dnes hold nefunguje a ja nebudu prece neco platit jen proto abych nekomu stahoval nejaka schemata ktere vlastne nepotrebuje ,jen aby je mel...
dalsi vec je ta ze pokud nemas podporu v cislovani jednotek a vodicu tak jsou ti k nicemu
dalsi vec je i pravni stranka veci,spoustu veci nejde ani jednoduse vytisknout

potreba si neplest pomoc ve zdileni za vychcanost a mamon vseho co vidim ....
kdyz muzu pomuzu..ale...

ano je tu SEDRE 2013 posledni vydani jenze i to ma sve uskali jako treba i to ze ti dle VIN nikdy nevyhleda takze je to spis takove univerzalni hledani a pro cloveka nezkuseneho zacarovany kruh
navis je to zase serverova aplikace ,cili 2x APACHE server na pozadi ktery PC rychlosti moc neprida a instalace take nema 1G ..ani 2G)

Heynes je takove okpravdu jen informacni brozura ktera se v nekterych pripadech ani neopira o fakta
TEC DOC schemata bych ani radeji nevyzdvyhoval,kolik bludu tam je
jsou tu take AUTODATA ..kde uz to maji trochu pravdive ,nicmene jsou online a rocni predplatne cca 8 bez DPH
jak jsem psal informace opravdu zadarmo nejsou

21.06.2017 14:37 - Re: Schéma elekrického zapojení 3076995
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jimik napsal(a):
Já tomu rozumím. Jen chci poukázat na to, že dřív koupil člověk knihu "Jak na to" za 300Kč se všemi schématy a informacemi. Kdo měl zájem se zdokonalit ve znalostech měl možnost. Dnes ty nadnárodní společnosti dělají z lidí tupé kunzumenty, a nutí je aby i pomalu s výměnou žárovky jeli do servisu.


no driv byly auta zcela jine nez dnes..zarovku sis opravdu vymenil sam a muzu te ujistit ze se modlim aby nektera auta na tu hloupou vymenu zarovky neprijela ,protoze i ja s tim obcas problem mam,natoz tak blondyna v minisukni nebo i zrucny uzivatel....
ty jsi uzivatel auta,nejsi mechanik tak proc by jsi mel mit doma schemata a podobne veci ???
pokud se chces vzdelavat muzes jit na skoleni ktere kazda automobilka porada neni problem
pristup mas ke vsemu..ke skolenim,schematum,postupum..ke vsemu..ale za penize

22.06.2017 12:57 - Re: Schéma elekrického zapojení 3077177
peacemaker
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 11
99 Poslat soukromou zprávu
Diky všem za informace podívám se na to.Jinak jsem zjistil že celkem hodně užitečných informací je přímo v lexii.

|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 9 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator