Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Krycí vnější plast podlahy kabiny
03.09.2017 23:30 - Krycí vnější plast podlahy kabiny 3093056
Ferro
Město: Ledenice, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 99
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak tohle mi asi nokdo neuvěří.
Dělal jsem předek (čepy, táhla brzdy) a asi po týdnu jsem zaznamenal divný zvuk od pravého kola při rychlosti nad 70 km/hod, jako by se kolo občas třelo o plastový podběh. Kolo šlo dolů, ale nikde nic, ani na nadkolí, ani na plastu pod motorem, pod autem nic nebylo vidět - prostě záhada. Pak jsem byl pracovně 3 týdny mimo, auto užívala žena a teď jsem do něj sednul a zhrozil se. Zvuk který se ozýval vpředu vpravo se najednou přesunul někam na střed vozu a rozšířil škálu o nějaké pazvuky (vrzání) bez pohybu už při nastartování. Tak jsem vlez pod auto a nestačil se divit. Pravá část spodního krycího kabinového plastu uvolněná, přední polovina odlomená a zcela chybí. Zadní drží silou vůle asi 3 přídržek. Nemá cenu řešit hluchou, slepou a možná i .... manželku (už to s ní nějak doklepu), ani jak se to přihodilo - neví, neviděla, navšimla si.
Můj zájem je zjistit, zda se ten plast dá koupit (č. ND), co stojí (asi ranec), zda je možná nějaká náhrada, popřípadě možnost koupě z nějaké havárky a označení těch přídržek (zase č. ND).
Zná-li někdo odpověď na kteroukoli z výše uvedených otázek budu mu vděčný za odpověď.

04.09.2017 17:10 - Re: Krycí vnější plast podlahy kabiny 3093162
JirkaŘ
Město: Havířov-město, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 510

99 Poslat soukromou zprávu
Mě to pár let dozadu taky prasklo a odletělo... nakonec jsem sehnal z rozebraného vozu. Potřebuješ asi to, co je na fotkách v příloze, akorát si nejsem jistý, jestli tvoje verze má ten samý díl, nebo jej inovovali. (mám C5 I Break, ale kryt byl stejný i z krátké verze) Levý kryt - strana řidiče u mě byl pod kódem 7013 T3.

EDIT: Tak jo, dívám se a je stejný i u Citroen C5 II, takže klidně můžeš sehnat i z I. Akorát někdy jsou jiné úchyty... koukni co mᚠa podle toho je kup v Citroenu.

Přílohy:
1. verze úchytky.jpg ( 243046b ) -
2. verze úchytky.jpg ( 244971b ) -
kryt levý.jpg ( 182629b ) - levý kryt
kryt pravý.jpg ( 196585b ) - pravý kryt pro chladič nafty
kryty.jpg ( 222509b ) - objednávací čísla

04.09.2017 19:33 - Re: Krycí vnější plast podlahy kabiny 3093237
Ferro
Město: Ledenice, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 99
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím Jirko Ř.
Děkuji za poskytnuté info. Dnes jsem byl v City Caru Č.B., který je autorizovaným prodejcem a opravářem Citroenů a odešel jsem totálně neuspokojen. Ani podle VIN, ani bez VIN díl nenanšel, jako by se vůbec nedodával. Po prohlédnutí Tvých fotek to vypadá, že to hledali blbě v dílech karoserie kabiny a ono to je v dílech přední části jako deflektor vzduchu pod motorem. No Žabožrouti jsou opravdu neskutečný machři a v Citroenu opravdu fundovaní a znalí odborníci.

Jeětě jednou díky za zaslané info, moc jsi mi pomohl!! Alespoň se již orientuji a mohu podniknout další kroky. Tak a se Ti daří!

04.09.2017 19:40 - Re: Krycí vnější plast podlahy kabiny 3093244
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ked zbadas cenu tak ta nadsenie predje

04.09.2017 19:53 - Re: Krycí vnější plast podlahy kabiny 3093254
Ferro
Město: Ledenice, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 99
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
ked zbadas cenu tak ta nadsenie predje

To očekávám, že bude neskutečná prda! Taky nechci kupovat funglovku!
Mně se hlavně jednalo o to, abych našel podle VINu správný obrázek s dílem a podle něj snad sehnal něco na vrakáči a v citrouši nakoupil správný spojovací prvky, který mi vyskákali a nejsou. Proto Jirkovi velkej respekt a dík!

04.09.2017 20:33 - Re: Krycí vnější plast podlahy kabiny 3093271
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tie cupliky uz nekupis (aspon myslim ze mi hovorili ze nejdu objednat uz), pouzivaju sa ine a tie podbehy su zhodne, akurat pri benzine v jednom nie je diera na chladic nafty (prirodzene), ale to nie je problem tam prinitovat nejaky plast ktorym sa ta diera prekryje.

a tie plasty co sa tam pouzivaju a sedia .link.
C60151 najdes normalne v eshopoch

14.09.2017 15:05 - Re: Krycí vnější plast podlahy kabiny 3094982
Ferro
Město: Ledenice, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 99
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
tie cupliky uz nekupis (aspon myslim ze mi hovorili ze nejdu objednat uz), ...


Zdravím - tak jen pro info zdejšího obecenstva. Tie origo cuplíky (7013 V8) jsem v poho koupil v Citroenu, ovšem za nekřesanských 16,66/kus. Při počtu 15 jsem se trošku prohnul a zavzdušnil. Ten plast - deflektor vzduchu pod motorem - stojí "pouhých" 2.852,00 Kč, tak jsem jeho nákup velmi rychle rozdýchal a pátrám po vrakáčích. kde bych ho sehnal do pětistovky. Ti šmejdi taky neví co by si za to řekli.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator