Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Krycí vnější plast podlahy kabiny
Ferro
03.09.2017 23:30 - Krycí vnější plast podlahy kabiny
Za?iato?n?k
Tak tohle mi asi nokdo neuvěří.
Dělal jsem předek (čepy, táhla brzdy) a asi po týdnu jsem zaznamenal divný zvuk od pravého kola při rychlosti nad 70 km/hod, jako by se kolo občas třelo o plastový podběh. Kolo šlo dolů, ale nikde nic, ani na nadkolí, ani na plastu pod motorem, pod autem nic nebylo vidět - prostě záhada. Pak jsem byl pracovně 3 týdny mimo, auto užívala žena a teď jsem do něj sednul a zhrozil se. Zvuk který se ozýval vpředu vpravo se najednou přesunul někam na střed vozu a rozšířil škálu o nějaké pazvuky (vrzání) bez pohybu už při nastartování. Tak jsem vlez pod auto a nestačil se divit. Pravá část spodního krycího kabinového plastu uvolněná, přední polovina odlomená a zcela chybí. Zadní drží silou vůle asi 3 přídržek. Nemá cenu řešit hluchou, slepou a možná i .... manželku (už to s ní nějak doklepu), ani jak se to přihodilo - neví, neviděla, navšimla si.
Můj zájem je zjistit, zda se ten plast dá koupit (č. ND), co stojí (asi ranec), zda je možná nějaká náhrada, popřípadě možnost koupě z nějaké havárky a označení těch přídržek (zase č. ND).
Zná-li někdo odpověď na kteroukoli z výše uvedených otázek budu mu vděčný za odpověď.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator