Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Poradna pro řešení pojistné události
|< < 1 2 3
24.02.2016 21:26 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2921937
halford1
Město: Veliká Ves, Auto: Toyota Avensis T27Počet příspěvků: 167

99 Poslat soukromou zprávu
No já to míval celý léta u ČP no a pak jsem se nechal ukecat na Kooperativu tak teď nevím jestli nepřehodnotit své rozhodnutí, Přitom s tím člověkem mám velice dobré zkušenosti, ale to už je asi o něčem jiném. Furt mne jen drtí, že jednou to zaplatili a po druhé ne. Jedinej rozdíl je, že když se to stalo teď tak to auto jelo 130 po D11 a prvně stálo na zahradě. Pochopil bych to kdyby to bylo naopak, ale takhle?

24.02.2016 21:35 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2921938
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Nám dneska doslo od AXA vypovezeni smlouvy ve 2 mesicni lhute. Volal jsem tam a rikam proc to zrusili a zenska na Call mi rekla ze i pojistovna ma moznost zrusit bez udani duvodu. Tak ji rikam co mam delat jestli mam jit k jine pojistovne a ona ze to bude nejlepsi. Tak jsem ji rekl at zapomene ze u nich jeste nekdy neco pojistim a triskl jsem s telefonem.

24.02.2016 21:40 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2921940
halford1
Město: Veliká Ves, Auto: Toyota Avensis T27Počet příspěvků: 167

99 Poslat soukromou zprávu
Hmmm taky dost dobrý. Je strašně super, že dokážou takhle krásně vysvětlit proč to dělají a jaké rozhodnutí je k tomu vedlo.

24.02.2016 21:55 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2921944
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Luki - A to i ty jsi měl možnost zrušit bez udání důvodu? - obvykle to přeci nejde, ne? Standartně až 6 týdnů před koncem, změnou majitele a nebo dohodou.. Bylo by pěkně sviňský, kdyby oni si to mohli zrušit kdy chtěj a ty jen v těch třech případech..
Jinak ze zkušeností z okolí (a myslím, že i tady jsem to četl), je ČP jedna z těch, který se nejvíc cukaj, ale to je tak se vším, každý to má jinak.

24.02.2016 22:14 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2921963
Tridac
Město: , Auto: Počet příspěvků: 183
99 Poslat soukromou zprávu

Luki_C5 napsal(a):
Nám dneska doslo od AXA vypovezeni smlouvy ve 2 mesicni lhute. Volal jsem tam a rikam proc to zrusili a zenska na Call mi rekla ze i pojistovna ma moznost zrusit bez udani duvodu. Tak ji rikam co mam delat jestli mam jit k jine pojistovne a ona ze to bude nejlepsi. Tak jsem ji rekl at zapomene ze u nich jeste nekdy neco pojistim a triskl jsem s telefonem.

Zákazník, tedy pojištìny na práci odstoupit i bez udání důvodu a musí jen splnit dané podmínky. Pojišovny nemůže bez udání důvodu ukončit nebo dokonce vypovědět smlouvu. Vždy musí uvést důvod. Jediné kdy nemusí uvést důvod je pojištění na dobu určitou a to nastane konec pojištění a již nemusí prodloužit, ale jinak bez důvodu že strany pojišovny nelze. Je to ve všeobecných podmínkách.

24.02.2016 22:20 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2921966
Tridac
Město: , Auto: Počet příspěvků: 183
99 Poslat soukromou zprávu

halford1 napsal(a):
Hmmm taky dost dobrý. Je strašně super, že dokážou takhle krásně vysvětlit proč to dělají a jaké rozhodnutí je k tomu vedlo.

Vím že to zní blbe ale toto se dalo řešit i jinak. Domluvit se s kamarádem který má zahradu či parkování u domů který má pojištěny domácnosti společně s odpovědnosti a tam se vztahují na toto škody, které způsobí děti třeba hokejkou nebo čímkoliv. Je to pojistka na blbost součástí pojistky domácnosti a jde na to strašně moc věci. Děti ve škole rozbíjí něco, v obchodě u sousedů na parkovišti atd atd. Jinak mne kooperativa překvapuje vcelku dobře plní, v současnosti se nechce plnit generali, axa, cpp, ale s kooperativou nebyly problémy, ale je to jen a jen v lidech

24.02.2016 22:57 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2921973
Mahony
Město: Praha-Lhotka, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 373

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Když to tak čtu tak sem rád že mě pojišovna problémy nedělala(ČSOB).Po tom co mi nějakej kretén objel klíčem oba boky od předu až dozadu, nechal sem to u Dojáčka přelakovat na pojišovnu.Cena 42000.- z toho já platil 3tis spoluúčast.Zase mám teď auto jako nový

25.02.2016 19:49 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2922185
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
Tridac napsal(a):
Zákazník, tedy pojištěny na práci odstoupit i bez udání důvodu a musí jen splnit dané podmínky. Pojišovny nemůže bez udání důvodu ukončit nebo dokonce vypovědět smlouvu. Vždy musí uvést důvod. Jediné kdy nemusí uvést důvod je pojištění na dobu určitou a to nastane konec pojištění a již nemusí prodloužit, ale jinak bez důvodu že strany pojišovny nelze. Je to ve všeobecných podmínkách.

No to je docela Velká PRASÁRNA,ale když čtu,že je to AXA - taková SRAČKA,tak se ničemu nedivím. Jen by mě nikdy nenapadlo jít k poj. AXA

25.02.2016 23:21 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2922352
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Většina poj. plní poprvé bez problému,ale jak je to podruhé a po další už se snaží ojebat co si kdo nechá líbyt - to je má zkušenost asi se třemi poj.

26.02.2016 14:57 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2922526
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
halford1 napsal(a):
Kooperativa připojištění skel. Docela by mne zajímalo jestli v té pojišovně vědí jaký stylem je to tam namontováno.

Takže poučení pro příště - škoda musí vzniknout nejlépe za provozu a ne tvým zaviněním.
Pro tenhle konkrétní případ doporučuju do praskliny doplnit místo úderu od kamínku a vymyslet věrohodnou story jak se to stalo - u zadního skla např: stál jsem v odbočovacím pruhu a najednou kolem projelo nezjištěné auto a odlétl od něj kamínek do zadního skla. Místo samozřejmě vybrat takové, kde jsi v danou dobu opravdu jel.

26.02.2016 18:43 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2922589
halford1
Město: Veliká Ves, Auto: Toyota Avensis T27Počet příspěvků: 167

99 Poslat soukromou zprávu
Chybama se člověk učí.................

26.02.2016 19:42 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2922596
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Teď mě napadá, zadní sklo je kalený takže se ti rozpadlo a vysypalo, že?
Tak to už žádnou ďubku dělat nemusíš (není do čeho), jen to svést na ten náklaďák, co jel asi ze stavby s plnou korbou. A pokud to bylo na vhodném místě, tak i nafotit

26.02.2016 20:51 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2922628
halford1
Město: Veliká Ves, Auto: Toyota Avensis T27Počet příspěvků: 167

99 Poslat soukromou zprávu
No to by bylo fajn, ale já starej poctivec uvedl pravdivě, že se to stalo na dálnici D11 a tam momentálně žádná stavba neprobíhala.........

|< < 1 2 3


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator