Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Poškození vozu - vandalizmus
28.09.2013 09:46 - Poškození vozu - vandalizmus 2622337
Qwik
Město: Opava, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 104

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím kolegové, včera jsem zjistil, že mi někdo poškodil boční okénko u spolujezce, více jsem neprohlížel, protože jsem na to přišel až večer. Jsem si tak na 90% jistý že to byli pracovníci technických služeb, kteří u nás na sídlišti v dopoledních hodinách sekali trávu strunovkama a sekacími traktorky. V okénku je důlek s puklinou až k okraji, zhruba 6cm od horní hrany okna v místě velkého oblouku, viz foto. Jak ten problém řešit, volat policii ČR, nebo to jen jít nahlásit na technické služby.., oni už vědí kdo tam byl...

Přílohy:
DSC_2699_up.png ( 1135798b ) - místo poškození
DSC_2698up.jpg ( 281488b ) - detail

28.09.2013 10:09 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2622352
Klima8
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 24

99 Poslat soukromou zprávu
pokud to není oházené od trávy tak PČR nepomůže max sepíše protokol pro pojišovnu... a technické služby se ani nebudou bavit...

28.09.2013 10:50 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2622372
Qwik
Město: Opava, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 104

99 Poslat soukromou zprávu
Mluvil jsem s policií, tak mi řekli, že to sepíšou a dle jejich, jsou technické služby pro tento případ pojištěné a prokazatelně tady včera byli.. tak se uvidí.. Zkusím to přes jejich pojistku, jinak mám pojištěná skla.. Mluvil jsem s technikem ze servisu citroen, tak do 5tis dle typu okna s výměnou.. Uvidím v pondělí jak se zachovají technické služby..

28.09.2013 16:00 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2622492
JaNa
Město: , Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 114

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Qwik napsal(a):
Uvidím ... jak se zachovají technické služby..

...no já řešila taky problém s technickými službami, ale nic nevyřešila. Oni se holomci ani neobtěžovali se ozvat, a nějak kompenzovat to, že mi jejich pracovníci oházeli auto travou a oškrabali kameny lak...
Snad pořídíš lépe...

28.09.2013 20:00 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2622652
tomikku
Město: Havířov, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 308
99 Poslat soukromou zprávu
ony ani TS proti omlácení travou nebo šutry od křovinořezů pojištěny být nemusí, protože je-li cokoliv v ohroženém prostoru co může být poškozeno nebo ohroženo na zdraví nesmí se tam pracovat takže za škodu může ten kdo má křovák v ruce podotýkám že u některých křováků a žacích hlavic je ohrožený prostor až 25 metrů

02.10.2013 11:10 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2623818
Qwik
Město: Opava, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 104

99 Poslat soukromou zprávu
Qwik napsal(a):
Mluvil jsem s policií, tak mi řekli, že to sepíšou a dle jejich, jsou technické služby pro tento případ pojištěné a prokazatelně tady včera byli.. tak se uvidí.. Zkusím to přes jejich pojistku, jinak mám pojištěná skla.. Mluvil jsem s technikem ze servisu citroen, tak do 5tis dle typu okna s výměnou.. Uvidím v pondělí jak se zachovají technické služby..


Tak v pondělí jsem byl na technických službách, předal jsem fotky. Domluvili jsme se že mi zjistí kdo to byl jestli náhodou jejich spolupracující firma.. Vše proběhlo v klidu.. Dnes mi volali, že si to mám nechat opravit a donést jim fakturu, jejich pojišovna to prý vyřizuje do třech dní.. Jsem rád, že to takhle dopadlo. V citroenu chtějí za výměnu, prý mám dražší okénko ve výbavě.., cca 11500,0Kč i s prací!!! Ve firmě co se živí výměnou oken .link. mi předběžně napočítali kolem 2500Kč.. Tak nevím jestli to mám nechat těm nenažrancům nebo u firmy na autookna Autosklo Slezská s.r.o., o nic nejde, zaplatí to pojišovna ale přece je to dost.. Nevím jestli to opravdu není nějaké ultrasuperdeluxe okno.. V autooknech mi řekli, že výbava je vždy na čelním skle, boční ne, jsou obyč tónované. Mělo by být lepené a kalené " 9202G5 okno předních dveří - dle citroen service", tak aby mi tam nedali nějaký šunt, co se mi vysype při prvním ukanci..

02.10.2013 13:00 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2623839
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mas lepene dvojvrstve bocne skla, dana fy ti predpokladam ponuka len obyc kalene, lebo nemaju paru o tom ze take nieco asi existuje

keby si mal kalene bocne tak najdes len vysypanu kopu sklennych kociek, takto ti to len prasklo
ak ti to preplatia tak chod do toho citroenu - lebo tyto sa strasne mylia: "V autooknech mi řekli, že výbava je vždy na čelním skle, boční ne, jsou obyč tónované."

02.10.2013 19:36 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2623962
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hlavně, aby Ti to pak proplatili, když bys nešel do autorizáku.

02.10.2013 22:27 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2624068
Qwik
Město: Opava, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 104

99 Poslat soukromou zprávu
Qwik napsal(a):
Tak v pondělí 1.10.2013 jsem byl na technických službách, předal jsem fotky. Domluvili jsme se že mi zjistí kdo to byl jestli náhodou jejich spolupracující firma.. Vše proběhlo v klidu.. Dnes 3.10.2013 mi volali, že si to mám nechat opravit a donést jim fakturu, jejich pojišovna to prý vyřizuje do třech dní.. Jsem rád, že to takhle dopadlo. V citroenu chtějí za výměnu, prý mám dražší okénko ve výbavě.., cca 11500,0Kč i s prací!!! Ve firmě co se živí výměnou oken .link. mi předběžně napočítali kolem 2500Kč.. Tak nevím jestli to mám nechat těm nenažrancům nebo u firmy na autookna Autosklo Slezská s.r.o., o nic nejde, zaplatí to pojišovna ale přece je to dost.. Nevím jestli to opravdu není nějaké ultrasuperdeluxe okno.. V autooknech mi řekli, že výbava je vždy na čelním skle, boční ne, jsou obyč tónované. Mělo by být lepené a kalené " 9202G5 okno předních dveří - dle citroen service", tak aby mi tam nedali nějaký šunt, co se mi vysype při prvním ukanci..

Tak jsem znovu zašel do firmy Autosklo..., a opravdu je lepené dvouvrstvé.., divili se že to vidí jen u vozů vyšší třídy.., takové bohužel nedodávají, z druhovýroby mají k dispozici jen kalené.., a ty se po ukanci vysypou..., a nejspíš by byl problém i v síle skla, takže další potíže ve vedení skel a těsnění okolo sametek, uznali, že takové skla viděli jen u Mercedesů, které dělají náckům kteří jsou u nás na dovolené, je to tady levnější než když si to nechají dělat v dojčlandu na tvrdé ojra, omluvili se že bohužel.., takže chcá nechcá jsem šel do Citronů.., objednáno.. v pátek 4.10.2013 udělají.. Jestli TS proplatí dám vědět..

03.10.2013 10:27 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2624123
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
V noci přišel mrazík a sežral všechny čtyři chromované čepičky ventilků. Asi byly málo dotažené - pouze kombinkama. Můžu být rád, že zůstalo jen u nich. Zatím....

03.10.2013 11:55 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2624145
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Qwik napsal(a):
Tak jsem znovu zašel do firmy Autosklo..., a opravdu je lepené dvouvrstvé.., divili se že to vidí jen u vozů vyšší třídy...uznali, že takové skla viděli jen u Mercedesů, které dělají náckům kteří jsou u nás na dovolené ...

To jsou opravdu garážníci, lepená boční skla nabízí za příplatek i Škodovka do Oktávií - zrovna na jaře kolegovi tohle okno zabránilo vykradení auta.

03.10.2013 15:58 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2624273
Ladman
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III 2.0i 16V 143k (103kW) Tourer ExclusivePočet příspěvků: 489

99 Poslat soukromou zprávu
C5stepan napsal(a):
V noci přišel mrazík a sežral všechny čtyři chromované čepičky ventilků. Asi byly málo dotažené - pouze kombinkama. Můžu být rád, že zůstalo jen u nich. Zatím....

Tak mně před týdnem ze všech kol přes noc zmizely obyčejné umělohmotné. Holt parkuju na sídlišti, ale musel to bejt fakt nějakej zoufalec, že mu to stojí za to.

04.10.2013 20:45 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2624567
vseved
Město: Mratín, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 636

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Minulý pátek jsem byl se známým na vrakáči (potřeboval nový pravý zadní sedák) a objevil jsem tam krytky na ostřikovače světlometů, dokonce v barvě mého auta. Nevím proč, ale prodavač mi je přenechal obě za 100,--Kč. Hned jsem je nasadi. Dnes 10 minut parkování u Musea a zase mám 'Finální produkt metamorfózy potravy'. Někteří hajzlové jsou nesmírně čiperní.

04.10.2013 21:03 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2624574
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
'Finální produkt metamorfózy potravy'. O čem to je?

04.10.2013 21:42 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2624579
vseved
Město: Mratín, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 636

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
C5stepan napsal(a):
'Finální produkt metamorfózy potravy'. O čem to je?

Finální = konečný
produkt = výrobek - výsledek
Metamorfóza = přeměna
Potrava = jídlo
čili "Konečný výsledek přeměny jídla " (lidově hovno).

16.10.2013 19:17 - Re: Poškození vozu - vandalizmus 2627869
Qwik
Město: Opava, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 104

99 Poslat soukromou zprávu
Qwik napsal(a):
Tak v pondělí jsem byl na technických službách, předal jsem fotky. Domluvili jsme se že mi zjistí kdo to byl jestli náhodou jejich spolupracující firma.. Vše proběhlo v klidu.. Dnes mi volali, že si to mám nechat opravit a donést jim fakturu, jejich pojišovna to prý vyřizuje do třech dní.. Jsem rád, že to takhle dopadlo. V citroenu chtějí za výměnu, prý mám dražší okénko ve výbavě.., cca 11500,0Kč i s prací!!! Ve firmě co se živí výměnou oken .link. mi předběžně napočítali kolem 2500Kč.. Tak nevím jestli to mám nechat těm nenažrancům nebo u firmy na autookna Autosklo Slezská s.r.o., o nic nejde, zaplatí to pojišovna ale přece je to dost.. Nevím jestli to opravdu není nějaké ultrasuperdeluxe okno.. V autooknech mi řekli, že výbava je vždy na čelním skle, boční ne, jsou obyč tónované. Mělo by být lepené a kalené " 9202G5 okno předních dveří - dle citroen service", tak aby mi tam nedali nějaký šunt, co se mi vysype při prvním ukanci..

------------------------------------------------------------------------------->>
16.10.2013.. Tak mám škodu na voze zaplacenou, od Technických služeb jsem dostal 11.10.2013 na účet jejich spoluúčast 1000kč a včera 15.10.2013 mi přišla na účet zbývající částka od pojišovny. Večer mi volali policajti jestli mají zahájit řízení.., řekl jsem jim že vše je vyřizeno přes pojišovnu OK.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator