Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Poškození vozu - vandalizmus
Qwik
16.10.2013 19:17 - Re: Poškození vozu - vandalizmus
99
Qwik napsal(a):
Tak v pondělí jsem byl na technických službách, předal jsem fotky. Domluvili jsme se že mi zjistí kdo to byl jestli náhodou jejich spolupracující firma.. Vše proběhlo v klidu.. Dnes mi volali, že si to mám nechat opravit a donést jim fakturu, jejich pojišovna to prý vyřizuje do třech dní.. Jsem rád, že to takhle dopadlo. V citroenu chtějí za výměnu, prý mám dražší okénko ve výbavě.., cca 11500,0Kč i s prací!!! Ve firmě co se živí výměnou oken .link. mi předběžně napočítali kolem 2500Kč.. Tak nevím jestli to mám nechat těm nenažrancům nebo u firmy na autookna Autosklo Slezská s.r.o., o nic nejde, zaplatí to pojišovna ale přece je to dost.. Nevím jestli to opravdu není nějaké ultrasuperdeluxe okno.. V autooknech mi řekli, že výbava je vždy na čelním skle, boční ne, jsou obyč tónované. Mělo by být lepené a kalené " 9202G5 okno předních dveří - dle citroen service", tak aby mi tam nedali nějaký šunt, co se mi vysype při prvním ukanci..

------------------------------------------------------------------------------->>
16.10.2013.. Tak mám škodu na voze zaplacenou, od Technických služeb jsem dostal 11.10.2013 na účet jejich spoluúčast 1000kč a včera 15.10.2013 mi přišla na účet zbývající částka od pojišovny. Večer mi volali policajti jestli mají zahájit řízení.., řekl jsem jim že vše je vyřizeno přes pojišovnu OK.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator