Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Diagnostika, software, navigace / Nefunkční NaviDrive
|< < 1 2
30.01.2013 22:25 - Re: Nefunkční NaviDrive 2543359
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
Nemyslim si. Ked som totiz najprv zmazal ca. 8 starych albumov, tak to problem vobec nevyriesilo. Hoci cez menu som kontroloval, ze sa jukebox uvolnuje ..
Problem zmizol az po odstraneni konkretnych albumov, kde ma uz pri napalovani windows upozornoval, ze niektore nazvy skladieb su na ****.
A opat pripominam, v navi mam nalozenu celu Europu a ta krasne fungovala.
PS. Skusim si tieto poznatky este potvrdit pri dalsom natahovani cedeciek do jukeboxu. Nahram tam tie iste, len so skratenim niektorych dlhych nazvov skladieb.
Pripadne tam opat nakopirujem nieco nekorektne, ci bude opat jukebox mrznut)
Takze potom dam este Part 4.

30.01.2013 22:39 - Re: Nefunkční NaviDrive 2543361
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
To že jsi vymazal starší záznamy neuvolnilo místo na disku v poškozený zóně, kde jsou novější skladby. Takže výmaz starších dat nemohl ovlivnit zamrzání disku.
No uvidíš, jak se to bude chovat, když jukebox naplníš korektníma datama s korektníma názvama. Pokud pojede, tak to bylo jen vadným názvem skladby. A pokud nepojede, tak je prostě disk nad určitou kapacitou poškozený a bude zlobit jen když data zasáhnou až do poškozenýho místa. A pokud je to tak, tak tomu disku hrozí brzká smrt.

30.01.2013 23:01 - Re: Nefunkční NaviDrive 2543387
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
Hm, bol som v tom, ze pri preinstalacii firmveru dochadza aj k preupratovaniu zloziek na disku (zobrazuje sa to vyse 1/2 casu preinstalacie). Nechce sa mi verit, ze by vsetky data ostali na svojom mieste na HDD.
Anyway .. Mam teraz nachystanych asi 20 albumov, tak uvidime. Snad to vysvetlenie potom niekomu pomoze.

30.01.2013 23:42 - Re: Nefunkční NaviDrive 2543411
troll
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 269
99 Poslat soukromou zprávu
většina disků má již ve vlastní elektronice detekci kde čeho včetně teplot a vadných sektorů kterou pravidelně dělá - tzv S.M.A.R.T viz zde: .link. stav disku se tedy v dá zkontrolovat.... jenže na to ho musíš vyndat a strčit do PC....odměnou ti bude že uvidíš nejvyšší dosaženou teplotu, počty vadných sektorů a další údaje ze kterých se dá stav disku odvodit.

03.02.2013 22:45 - Re: Nefunkční NaviDrive 2544398
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
Kedze teraz nemam dobre albumy do auta, tak potvrdim moju a Mamlasovu domnienku aspon takto
Citacia z navodu na RT4:
"Vᚠpřehrávač CD podporuje formát MP3 podle normy iso 9660"
Citacia z wikipedie:
"Joliet je rozšírenie štandardu ISO 9660, ktoré vyvinul Microsoft pre zápis dlhých názvov mien súborov vrátane medzinárodnej znakovej sady Unicode. Joliet povožuje až 64 znakov v názve súboru vrátane medzier."
Identifikoval som moju problemovu skladbu:
"03. POLICEMEN alebo JEE BALON alebo AKO BOLO V DISCOBARE RADUZA NA HALLOWEEN"
t.j. 77 znakov
Dokazom ja aj fakt, ze ked som tuto skladbu vlozil len ako CD, tak zamrzol CD prehravac. A jukebox s radiom si ficali dalej.
Teraz som v tomto albume pred skopirovanim do jukeboxu skratil problemovy nazov a vsetko OK.
to Ladman: nic sa neboj a nakrm jukebox naspat doplna. Len pozor na dlzku nazvov mp3 skladieb
to the others: nie ze niekto kvoli nazvu skladby vymeni v aute HDD !!

03.02.2013 22:47 - Re: Nefunkční NaviDrive 2544399
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
dolezity fakt, treba analyzovat co som robil predtym ako to chciplo, vela veci sa s tym da opravit, rovnako plati aj pri ostatnych veciach na aute

25.02.2013 17:04 - Re: Nefunkční NaviDrive 2551706
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
Caume, znamy ma podobny problem s RT4 na Lancii Phedre. Uspesne som mu teraz zaktualizoval firm na 8.20, aktivoval tym bluetooth, nahral nejake nove mapy, ale ..
neozivili sme MRTVY JUKEBOX:
- v menu sa vobec jeho volby nezobrazia ako aktivne
- nie je mozne na neho prepnut (source)
- pri pokuse o skopirovenie CD alebo aj len jedinej skladby hlasi chybu "nie je miesto na disku"
ak by bol poskodeny HDD, zrejme by som tam nezaktualizoval firmver / nenahral mapy / telefonny zoznam sparovaneho mobilu
? da sa zvonku pripojit do obsahu HDD (cez DVD pripojky a pod.) ?
? da sa vybraty HDD z RT4 postavit do dokovacej stanice a prezriet obsah ?
? kolko casu a penazi vyjde demontaz / montaz HDD ?
Dik za skusenosti

25.02.2013 21:09 - Re: Nefunkční NaviDrive 2551770
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
zico napsal(a):
Caume, znamy ma podobny problem s RT4 na Lancii Phedre. Uspesne som mu teraz zaktualizoval firm na 8.20, aktivoval tym bluetooth, nahral nejake nove mapy, ale ..
neozivili sme MRTVY JUKEBOX:
- v menu sa vobec jeho volby nezobrazia ako aktivne
- nie je mozne na neho prepnut (source)
- pri pokuse o skopirovenie CD alebo aj len jedinej skladby hlasi chybu "nie je miesto na disku"
ak by bol poskodeny HDD, zrejme by som tam nezaktualizoval firmver / nenahral mapy / telefonny zoznam sparovaneho mobilu
? da sa zvonku pripojit do obsahu HDD (cez DVD pripojky a pod.) ?
? da sa vybraty HDD z RT4 postavit do dokovacej stanice a prezriet obsah ?
? kolko casu a penazi vyjde demontaz / montaz HDD ?
Dik za skusenosti


Je to lego - rozložíš to na kostičky

Přílohy:
DSCN9057.JPG ( 772082b ) -
DSCN9055.JPG ( 1003564b ) -
DSCN9050.JPG ( 849864b ) -
DSCN9058.JPG ( 1064020b ) -

25.02.2013 22:57 - Re: Nefunkční NaviDrive 2551847
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
co na to diagnostika (ps. mala by na to ist aj citroenova, ak by si sa chcel s tym stavit)

25.02.2013 23:49 - Re: Nefunkční NaviDrive 2551868
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Je to lego - rozložíš to na kostičky

tak dik, radsej ostaneme vonku a tie azijske bazmeky hadam nebude treba vybrat
jumep: mas recht, ta diag by za pokus stala

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator