Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Palivo Shell V-Power Diesel
|< < 1 2 3
12.12.2012 18:33 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530375
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Petr72 napsal(a):
Jelikož se vyrábí v Rakósku , tak bych jí i věřil !


Ono nejde o to kde vyrábějí,ale co a pro koho-oni mají benzinky i v Německu a porovnej co vozí k nim a k nám.

13.12.2012 06:17 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530451
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Také myslím, že nebude až tak záležet kde se vyrobí, ale co se s ní všechno stane než si ji natankujeme do auta.

13.12.2012 07:52 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530460
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ano to bude přesně ono.Záleží na konkrétní benzínce jestli šidí nebo ne. Já třeba mám kousek od domu Shell a mají tam super cafe latte za 35 kč. Úplně stejné, ze stejného stroje jsem si dal na Shell Barrandov a byl to hnus fialovej!
Bylo by dobré kdyby existoval nějaký přistroj velikosti alkohol metru - člověk by ho přiložil k tankovací pistoli a on by ukázal hodnoty.
Já tady občas čtu, jak lidi píšou že např po Verva jim motor lépe jede a pěně přede. Mě se nějak nedaří poznat rozdíl oproti normální naftě. Já většinou tankuji u Lukoilu, přijde mi že stanice jsou stejně komfortní jako jiné značkové pumpy a nafta je tam vždy levnější... C5 nejezdím denně, na práci mám benzín Xantii, tak to ještě nemám tak zmáknuté. C5 je můj první nafák v životě. A hlavně ,raději než předení motoru poslouchám muziku

13.12.2012 09:21 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530471
Devilian
Město: Bratislava, Auto: Mazda 6 GJ 2.5iPočet příspěvků: 295
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Podelim sa teda aj ja s vami o moju skusenost so 'šankou'. Cely prvy rok som tankoval do xsary HDI 66KW len paliva shell, pretoze tankovanie na jednom type benzinok ma svoje vyhody (rozne body, auticka, lacnejsie paliva za body, umytie auta, ved to poznate). Prisiel som ale raz tak v strede zimy na oravu, a tam bolo cez den -17. Tak som utekal rychlo na pumpu a natankoval plnu nadrz shell. Ved plna nadrz nemoze zamrznut. Na druhy den som presiel priblizne 10-15 metrov a dost. Odtah, auto sa rozmrazilo a bezalo. Podotykam ze som dal aj aditiva vif, aby nezamrzlo. Ok, povedal som si, moze byt ze je zla jedna pumpa. Isiel som teda na druhu pumpu shell do dalsieho mesta a dal znova plnu nadrz (Tu predtym sme odcerpali). Na druhy den som presiel asi az 100 metrov a zasa to iste. Tak sme tam dali obycajny slovnaft, a uz to islo ako ma. S radostou, ze sa mi nezadrelo cerpadlo, som shell kartu ritualne rozstrihal, a odvtedy tam chodim max na WC. Tolko moja skusenost s tymto 'znackovym' palivom.

PS: Bacha na shell na orave..

13.12.2012 09:23 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530472
dlavem
Město: Zlatá Olešnice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 111

99 Poslat soukromou zprávu
Tak nevím zrovna Shell žádná sláva je tady krásně vidět rozdíl mezi naftou pro ČR a pro D-jen se mi potvrdilo že asi netankuju zas tak špatně(Aral-Žitava cca.38kč Aral ultimate diesel cca.39kč.) Jediné co mě zaráží ta nízká mazivost.

Přílohy:
Svet-motoru-3_2012-Diesel.pdf ( 13882034b ) -

13.12.2012 09:44 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530494
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
dlavem napsal(a):
Tak nevím zrovna Shell žádná sláva je tady krásně vidět rozdíl mezi naftou pro ČR a pro D-jen se mi potvrdilo že asi netankuju zas tak špatně(Aral-Žitava cca.38kč Aral ultimate diesel cca.39kč.) Jediné co mě zaráží ta nízká mazivost.


nemecka nafta je super pro auto...to se musi nechat...ale ted,kdyz neni moznost tankovat v DE tak jak koukam tak jedine OMW a benzina.....

13.12.2012 21:52 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530678
JaMat
Město: Praha 4, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 115
99 Poslat soukromou zprávu
Nám včera přivezli několik kamionů aut ze španělskejch a italskejch leasingovek - všechno zamrzlý...

|< < 1 2 3


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator