Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Palivo Shell V-Power Diesel
Devilian
13.12.2012 09:21 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel
Za?iato?n?k
Podelim sa teda aj ja s vami o moju skusenost so 'šankou'. Cely prvy rok som tankoval do xsary HDI 66KW len paliva shell, pretoze tankovanie na jednom type benzinok ma svoje vyhody (rozne body, auticka, lacnejsie paliva za body, umytie auta, ved to poznate). Prisiel som ale raz tak v strede zimy na oravu, a tam bolo cez den -17. Tak som utekal rychlo na pumpu a natankoval plnu nadrz shell. Ved plna nadrz nemoze zamrznut. Na druhy den som presiel priblizne 10-15 metrov a dost. Odtah, auto sa rozmrazilo a bezalo. Podotykam ze som dal aj aditiva vif, aby nezamrzlo. Ok, povedal som si, moze byt ze je zla jedna pumpa. Isiel som teda na druhu pumpu shell do dalsieho mesta a dal znova plnu nadrz (Tu predtym sme odcerpali). Na druhy den som presiel asi az 100 metrov a zasa to iste. Tak sme tam dali obycajny slovnaft, a uz to islo ako ma. S radostou, ze sa mi nezadrelo cerpadlo, som shell kartu ritualne rozstrihal, a odvtedy tam chodim max na WC. Tolko moja skusenost s tymto 'znackovym' palivom.

PS: Bacha na shell na orave..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator