Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Palivo Shell V-Power Diesel
|< < 1 2 3 > >|
13.10.2012 08:37 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512487
DaveLbc
Město: Liberec, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 421

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Já teda musím souhlasit s Hanzem taky jsem bral v Polsku a spotřeba byla nižší cca 0,5 což mě překvapilol. Shell mi přišel o dost horší.Hlavně na dojezdu Ale nejlepší pro mé auto co mu chutná je od Agipu DieselTech. Ale při těch cenách je to trochu náročnější,ale když to spočítám na kiláky už to není tak strašný.

13.10.2012 10:55 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512489
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
C5stepan napsal(a):
VERVA drahá a ještě do ní leju vif. Třeba mi to motůrek vrátí......

Dělám to úplně stejně.

13.10.2012 10:58 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512492
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Kedysi na Xantii HDi som skúšal, ale žiaden rozdiel som nepoznal. Odvtedy už chodím len do PL na Orlen + VIF a nemám problémy. Švagor ale na Vectre DTCi má na Orlene v PL o cca 0.5 - 1 liter menšiu spotrebu ako na SK pumpách

13.10.2012 12:48 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512506
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
technická poznámka:když dorazily ty ruské mrazy z kraje roku tak podle testu deník BLESK+dtestu se shell ukázal jako jeden z nejhorších diesel paliv,docházelo k uvolnění parafínu a sedání na dno.Takže srovnání a cena shellu="0"jináč v zimě tankuji agip+benzinu+vif(zimní jsem začal používat asi před měsícem)

13.10.2012 13:12 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512509
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Pablik1 napsal(a):
technická poznámka:když dorazily ty ruské mrazy z kraje roku tak podle testu deník BLESK+dtestu se shell ukázal jako jeden z nejhorších diesel paliv,docházelo k uvolnění parafínu a sedání na dno.Takže srovnání a cena shellu="0"jináč v zimě tankuji agip+benzinu+vif(zimní jsem začal používat asi před měsícem)


Tankuji levnou naftu,vif jsem dal jen jednou a vyskočila mi skoro o litr spotřeba tak jsem se vrátil ke svému oblíbenému oleji a zase luxusní spotřeba - trvalo to dvě nádrže než se to srovnalo.Nemám problém se startováním-naftou ani v létě ani v zimě.

13.10.2012 15:32 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512513
felix81
Město: Praha, Auto: C8 2.2 HDi 94kwPočet příspěvků: 292

99 Poslat soukromou zprávu
Mamlas napsal(a):
Tankuju pouze na Shellu. Nikdy nebyl v zime problem nastartovat. Zkousel jsem i Vervu, ale zadny rozdil nebyl poznatelny. Tuhle jsem se bavil s jednim chlapkem od Shellu a rikal, ze obycejnou naftu dodava zdejsi rafinerie a V-power se dovazi z Nemecka. Tak by me zajimalo jak je mozny, ze je takovy rozdil mezi V-powerem prodavanym u nas a v zahranici.



Protože ti pán od Shellu pěkně kecá. Komentuji našeho dovozce nafty do lodě: "Ale hovno z Německa. Shell, OMW, Benzina, Aral a jiní mě věčně zdržujou když mám v Kralupech nebo Čepru tankovat pro vás naftu. Jediný rozdíl je v tom kterou ropu zrovna rafinujou, jestli z Ruska nebo z Německa." Toď slova našeho zásobovače palivem.

Je to o tom jak která benzínka si tu naftu naaditivuje popřípadě zprasí.

13.10.2012 18:06 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512525
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
Loni před silvestrem jsem se ptal na jednu naftu, co mě překvapila zde: .link. -odpovědi se mi nedostalo.

Teď jsem konečně narazil na test naft, kterej tu byl zmiňovám a je k nalezení zde: .link. (je v něm samozřejmě i želví power) - po přečtení ve spojení s mým loňským překvapení běžím k OMV Maxx-Motion (kouknu do oka u stojanu, když tam bude čirá namodralá barva, tak to je dovozová nafta a mám jistotu)

13.10.2012 19:16 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512543
dlavem
Město: Zlatá Olešnice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 111

99 Poslat soukromou zprávu
Žabomyší válka-od jisté doby tankuju v DE.,většinou ARAL - dojezd +200km,zimní starty(a že loni bylo asi 3 dny po sobe -32)OK a cena cca.37kč. Jinak souhlas s jruze s vifem jde spotřeba nahoru.Ale zase jistota že nebudou problémy.Když musím tankovat u nás tak jedině vervu,mám sice už něco nakroucenýho ale myslím že si to ten motor zaslouží.Sorry není to přímo k tématu(shell) ale už mi to nedalo.

13.10.2012 22:02 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512584
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
Ked Shell spustil predaj V-Power diesel, tak som poziadal znamu, co tam robila o materialy k tomuto palivu, interne testy a pod.
V-Power diesel je skutocne viac friendly k motoru ako klasicky diesel. Len musite naozaj natankovat V-power
--------------------------------------------------------------------------------
V laboratoři Ústavu paliv a maziv pak potvrdili nejen to, že Aral Ultimate Diesel je skutečně vysoce kvalitní nafta, ale především to, že firma Shell nabízí v Německu pod stejným názvem V-Power Diesel naftu naprosto odlišné kvality než u svých českých čerpacích stanic.
Zatímco parametry německého vzorku odpovídaly nadstandardu, palivo natankované v Česku se v ničem nelišilo od obyčejné nafty.
Zatímco motorista tankující v Česku Shell V-Power Diesel se stává obětí propracovaného marketingu a na chodu svého motoru nepozná žádný rozdíl, jeho německý kolega takto šizen není.
Zdroj: .link.
>>
placebo efekt je dobry sluha ale zly pan)

14.10.2012 15:03 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512728
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Shell jsou podvodníci a kdo k nim jezdí, tak to podporuje. Stačí se podívat do německy mluvících zemí, Shell se cenově liší od úplných noname značek o jednotky centů. Mohou si to dovolit, protože je dotují blbí Češi, kteří jim platí o 3 i více kaček více než za stejně kvalitní naftu u jiných firem. Spraví se to jedině až několik měsíců budou našinci domácí mušle ignorovaz.

14.10.2012 17:29 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512750
Řezník
Město: Roždalovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 161

99 Poslat soukromou zprávu
dvakrát za sebou jsem natankoval fuel save diesel a přijde mi že to lepší jede i víc najedu a cenově to je o dvě kačky níž než u nás na robin oil

14.10.2012 17:29 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512751
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
Shell jsou podvodníci a kdo k nim jezdí, tak to podporuje. Stačí se podívat do německy mluvících zemí, Shell se cenově liší od úplných noname značek o jednotky centů. Mohou si to dovolit, protože je dotují blbí Češi, kteří jim platí o 3 i více kaček více než za stejně kvalitní naftu u jiných firem. Spraví se to jedině až několik měsíců budou našinci domácí mušle ignorovaz.

Jak to chceš sabotovat, když většina lidí využívá "výhod" a ze získaných bodů pořizují různé "značkové" baůžky a plno dalších zbytečných věcí.

14.10.2012 17:54 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2512759
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
Shell jsou podvodníci a kdo k nim jezdí, tak to podporuje. Stačí se podívat do německy mluvících zemí, Shell se cenově liší od úplných noname značek o jednotky centů. Mohou si to dovolit, protože je dotují blbí Češi, kteří jim platí o 3 i více kaček více než za stejně kvalitní naftu u jiných firem. Spraví se to jedině až několik měsíců budou našinci domácí mušle ignorovaz.

Radsi budu patrit mezi blbi Cechy, nez abych tankoval sajrat na nejaky maly noname benzince.
Btw. ceny znackovych pump jsou stejne plus minus stejny.

12.12.2012 10:55 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530296
Míra Cindr
Město: Nymburk, Auto: Počet příspěvků: 44

99 Poslat soukromou zprávu
Loni v zimě jsem bral power diesel v Mladý Boleslavi a na horách kolega s korejským crdi nevěřil,že mám diesel. (2.2 hdi).Starty i při -34 bez problémů.Do kamionu jsem tehdy vzal agip diesel tech+na nařízení šéfa i trochu benzínu agip supertech (na 1200 l nafty 100l benzínu) a stejně to zamrzalo.Letos zkusím vervu.Ale je fakt,že na leoší naftu motor ztichl a připadá mi to že líp jezdil.Tehdy na power v pohodě 200 ale teď max 175.Nafta od soukromé čerp.stanice v Nymburce.

12.12.2012 14:30 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530319
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nedavno mi kámoš říkal, že na OMW prodávají nový typ nafty, která by měla být bez těch bio sračkoidních příměsí. Nevíte o tom někdo ?

12.12.2012 14:48 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530336
certik
Město: , Auto: NonePočet příspěvků: 37


Poslat soukromou zprávu
artsvec napsal(a):
Nedavno mi kámoš říkal, že na OMW prodávají nový typ nafty, která by měla být bez těch bio sračkoidních příměsí. Nevíte o tom někdo ?


jestli se nepletu tak v CR se prodava opravdu arkticka akorat u Agipu, jinde mozna v zavislosti na konkretnich podminkach. Arkticka pak znamena ze neobsahuje bioslozky, melo by to byt nejak tak ze zakon rika kolik bioslozek musi obsahovat rocni produkce rafinerie a oni to pak nejak rozdeli, do JZD daji vic, a pak jim zbudou rezervy na arktickou naftu. Je to uz ale nejakej patek co jsem to cetl, mozna to muze nekdo potvrdit/vyvratit.

12.12.2012 15:21 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530340
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
artsvec napsal(a):
Nedavno mi kámoš říkal, že na OMW prodávají nový typ nafty, která by měla být bez těch bio sračkoidních příměsí. Nevíte o tom někdo ?

Tak u OMV můžeš koupit naftu MaxxMotion Winter je do -35 stupňů . Je vyráběná v Rakousku v rafinerii ve Schwechatu metodou katalytického odparafinování . (bod zákalu -20 ,filtrovatelnost -35 st.)

Zdroj :včerejší Svět motorů

12.12.2012 16:25 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530343
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Petr72 napsal(a):
Tak u OMV můžeš koupit naftu MaxxMotion Winter je do -35 stupňů . Je vyráběná v Rakousku v rafinerii ve Schwechatu metodou katalytického odparafinování . (bod zákalu -20 ,filtrovatelnost -35 st.)

Zdroj :včerejší Svět motorů


MaxxMotion - to je nafta o které mi říkal a dost si ji chválil.

12.12.2012 16:50 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530348
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
nám vozí do firemní benzínky benál a naftu shell a loni zamrzla všechna služební naftová auta. Takže letos aditivujeme....

12.12.2012 17:09 - Re: Palivo Shell V-Power Diesel 2530349
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
artsvec napsal(a):
MaxxMotion - to je nafta o které mi říkal a dost si ji chválil.

Jelikož se vyrábí v Rakósku , tak bych jí i věřil !

|< < 1 2 3 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator