Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / modrý dým při startu
|< < 1 ... 3 4 5 6
11.09.2011 17:55 - Re: modrý dým při startu 2412802
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak je to 2.0L HDI ve vin RHR jednotka se hlásí RHR - Je to bez FAP 103KW

11.09.2011 20:37 - Re: modrý dým při startu 2412824
Jimmivon
Město: Blížkovice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 124
99 Poslat soukromou zprávu
No tak to jsem z toho jelen... Podle vseho je to proste RHR (VIN, popis atd...) ale ta jednotka BSM proste pise RHL... Ze by vymenena jednotka? Ted je otazka, kdyz tam v Citroenu prehrali program za posledni program pro RHR, jestli tam je RHR, ale hlasi se RHL. Nebo se to neprehralo a je tam porad RHL at se deje co se deje...
Nicmene to porad neresi zahadu moudreho koure a nerovnomerneho chodu.... to by ta jednotka jela na vsechny ctyri stejne...

11.09.2011 20:45 - Re: modrý dým při startu 2412830
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mal som tu auto ako hovorim, RHR vo VIN, RHL jednotka ...
v service.citroen su pisane 2 typi, RHR a RHL, oba su pisane jak s fapom, tak bez, aky je konkretny rozdiel netusim, asi by som to neriesil ...

21.09.2011 19:34 - Re: modrý dým při startu 2415044
lukus5
Město: Zatec, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim
Tak uplně stejnej problem...
špatný start...pak se to nějaký čas hádá,občas takhle ze začátku zahulí...a pak celý den v pohodě...motor RHR,co u vás nového něco vyřešeno???

ještě připojuji mam druhého tak jsem zaměnoval...vstřiky,čerpadlo...kontrola rozvodu,diagnostika mlčí,podle logu hodnoty v pořádku,připadá mi to jak na nějakou chybu v dávce paliva dým je jasně nespálená nafta,to by se vysvětloval ten nepravidelnej chod...ale proc????

21.09.2011 19:38 - Re: modrý dým při startu 2415046
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
kontroloval niekto z vas kontakty a kabelaz ku strikom?

22.09.2011 09:25 - Re: modrý dým při startu 2415121
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
lukus5 napsal(a):
Zdravim
Tak uplně stejnej problem...
špatný start...pak se to nějaký čas hádá,občas takhle ze začátku zahulí...a pak celý den v pohodě...motor RHR,co u vás nového něco vyřešeno???

ještě připojuji mam druhého tak jsem zaměnoval...vstřiky,čerpadlo...kontrola rozvodu,diagnostika mlčí,podle logu hodnoty v pořádku,připadá mi to jak na nějakou chybu v dávce paliva dým je jasně nespálená nafta,to by se vysvětloval ten nepravidelnej chod...ale proc????


Co třeba změřit tlaky ve válcích?,měřené hodnoty,olej to nežere?,do vody to netlakuje-neztrácí se?,může se to i zavdušnít a než se to protočí tak to může toto udělat. Víc mne takle od počítače nenapadá.

07.12.2011 19:41 - Re: modrý dým při startu 2431266
Makaron
Město: Tysnov, Auto: Počet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Zdar borci, nemam zrovna Citrona, ale problem mam stejny. Po startu oblacek modreho dymu. Je to dym z NAFTY A NE Z OLEJE. Kdo nekdy jezdlil s Avii nebo Liazkou vi, jak u techto aut vypadal studeny start. Dela to v letnich vedrech i ted v zime. Menil jsem jeden vstrik, ale u nej byla chyba v tom, ze propoustel moc nafty do prepadu a auto melo po startu nepravidelny chod. Prestal jsem dym resit, auto jezdi jak ma, zere jak ma. Dovolenou v Recku jsem absolvoval bez problemu. Podle borcu z AlfaRomeo webu: "Moc to zkoumáš, lehký čmoudík po startu je normální." Toz tak

|< < 1 ... 3 4 5 6


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator