Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Diagnostika, software, navigace / Problémy s navigací a palubním počítačem...
1 2 > >|
13.03.2008 22:27 - Problémy s navigací a palubním počítačem... 166740
iksemo
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj lidičky.
Mám problém se svým autíkem.
Jedná se o model I z roku 2004, dle obrázků je to ta prostřední verze s telefonem.
Nejdříve se objeví tento nápis:

VOLUME WILL BE REDUCED TO CONTROL THE UNITĄS TEMPERATURE (hlasitost bude snížena kvůli přehřátí).

Tohle většinou jen blikne a pak někdy, ale málokdy naběhne

NOMINAL VOLUME TO RESTORED (hlasitost je vrácena zpět)

a nakonec se objeví

THE UNIT WILL SHUT DOWN TO POSSIBLE DAMAGE (vypnu jednotku pro její nepoškození)

a display, rádio a CD zmizí....

Potkal se s tím někdo z vás? Pokud ano, poraďte, prosím, o co se jedná.
Mockrát děkuju.

13.03.2008 22:56 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 166741
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Logicky sa ponuka moznost ze sa ti prehrieva. Neviem ako u 2004 ale v rocniku 2001 je na palubnim pc vetracek ktory pomaha chladit pocitac, mozno sa ti proste zasekol a jednotka sa prehrieva.

28.12.2011 13:47 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2436009
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
dva dni pred vianocami mi bez akehokolvek varovania zdochol palubny PC. Pred vypnutim motora isiel ale ked som po asi 4 hodinach nastartoval, tak mi zostal len cierny display (mam C5 I 2002 s farebnym displayom - navi VDO). Prestalo mi tiez fungovat ovladanie radia spod volantu a tiez niektore funkcie priamo na radiu. Este v ten den som sa snazil odpojenim baterky resetovat cely system ale bezuspesne. Na druhy den (ale nie hned pri prvom strate) pocitac na chvilu nabehol vsetko opat fungovalo ale nevydrzal ani do konca jazdy Mate uz niekto s podobnym problemom skusenost? Ak si dobre pamatam tak Darja mala nieco podobne, len neviem ako to doriesila. No nebudem cakat na reakcie a idem ho vytiahnut z auta.

28.12.2011 14:31 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2436014
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Na 90% telematika.

28.12.2011 14:44 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2436015
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
telematika VDO, dost bezny problem ... riesenie je zohnat druhu ... otazka je kolko ta vydrzi

28.12.2011 14:48 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2436016
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
igok napsal(a):
dva dni pred vianocami mi bez akehokolvek varovania zdochol palubny PC. Pred vypnutim motora isiel ale ked som po asi 4 hodinach nastartoval, tak mi zostal len cierny display (mam C5 I 2002 s farebnym displayom - navi VDO). Prestalo mi tiez fungovat ovladanie radia spod volantu a tiez niektore funkcie priamo na radiu. Este v ten den som sa snazil odpojenim baterky resetovat cely system ale bezuspesne. Na druhy den (ale nie hned pri prvom strate) pocitac na chvilu nabehol vsetko opat fungovalo ale nevydrzal ani do konca jazdy Mate uz niekto s podobnym problemom skusenost? Ak si dobre pamatam tak Darja mala nieco podobne, len neviem ako to doriesila. No nebudem cakat na reakcie a idem ho vytiahnut z auta.


Pokud chceš něco tahat z auta tak kaslík a nad kaslíkem najdeš v držáku hliníkovou krabičku přibližně 15x15x3 cm a to je tvůj problém.

28.12.2011 15:47 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2436019
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
uz ho mam vonku, idem ho rozobrat ale asi nic neporiesim tief mi pisal na SZ ze to bude celkom urcite mrtve a najlepsie bude pozhanat druhy. Len nechapem preco to zdochlo v zime, ked tam bolo dostatocne chladenie aj bez funkcneho vetraka

28.12.2011 16:13 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2436025
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
telematika VDO, dost bezny problem ... riesenie je zohnat druhu ... otazka je kolko ta vydrzi


Jumep bude to treba dako parovat cez diagnostiku alebo bude stacit len namontovat a pripojit?
Tief mi pisal aby som, az si zozeniem druhy, mu pridal este jeden ventilator na chladenie a mohlo by to este daky ten patek vydrzat

28.12.2011 16:22 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2436027
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
staci nahodit, setko pojde, ten ventilator netusim ci pomoze ....
co ocakavat od systemu ktory je 17 rokov stary, mozno este viac

28.12.2011 17:17 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2436032
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
igok napsal(a):
uz ho mam vonku, idem ho rozobrat ale asi nic neporiesim tief mi pisal na SZ ze to bude celkom urcite mrtve a najlepsie bude pozhanat druhy. Len nechapem preco to zdochlo v zime, ked tam bolo dostatocne chladenie aj bez funkcneho vetraka


No právě v zimě se to podle mne chladí hůř než v létě- pod tou přístrojivkou moc velký průvan není a je to pod ofukama na okno které v létě netopí jako v zimě.

29.12.2011 00:57 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2436101
quattrop
Město: Česká Bělá, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 111
99 Poslat soukromou zprávu
Taky to tipuju na telematiku. Veliký nešvar C5 I s navigací VDO.
Pročti si tuhle diskuzi a más obrázek...
.link.
Já už mám taky druhou a modlím se, aby nějaký čas vydržela, i když podle info od bývalého "guru" zdejšího fóra mám tu nejstarší verzi a ta není nic moc. Každopádně mám na ní upravené chlazení, takže větráček jede pořád, tak snad něco vydrží. Na té předchozí byl větráček úplně bez prachu, takže možná ani nikdy neběžel a proto odešla...náhle jednoho letního dne, hned po nastartování

06.01.2012 11:41 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2437223
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
nahradna telematika od jruze dorucena a namontovana. Displej mi opat zobrazuje vsetky informacie
Dufam ze nezdochne skor ako vymenim auto za nove

21.05.2012 16:36 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2479855
frape
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 27
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj,

prosím o radu. Velký barevný display mi přestal zobrazovat informace. Zobrazí se pouze logo a dál nenaběhne. V průběhu jízdy jde střídavě do černa a pak se opět zobrazí logo. Diagnostika hlásila vadný optický kabel. Ten jsem vyměnil a stav se nezměnil. Snad jen do černa padá méně. V servise tvrdí, že na 99% odešlo rádio (pokud ho mám zapnuté tak se samo vypíná a zase zapíná).

Děkuji za Vᚠnázor a radu

21.05.2012 18:32 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2479886
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
RT3 ktoru mas zozenes starsiu uz docela v pohode

radio je cela telematika / pocitac, co oni neopravuju ale menia ...
mal som pripad ked stacilo vymenit klavesnicu (predny ovladaci panel a cele to nabehlo)

opticky kabel nema preco sam od seba prdnut, skor by som hladat chybu niekde na vystupe z radia alebo v displayi, to ale na fore nevyriesis

18.10.2012 16:19 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2513563
bexxx
Město: Cvrčovice ,Kladno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 49
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dneska jsem měnil akumulator za nový,pak jsem se přecvakával v informacích počítače a zřejmě jsem nějak vymazal,zakázal nebo nevím co veškeré informace,zustal jen datum s hodinama a pak maximální dojezd,nic jinýho.
Zkusil sem ruzně tlačítkem na stěračích podržet,mačkat a nic.
Tak jsem zkusil odpojit aku ještě jednou a zmizel i ten max. dojezd a už mám jen datum a nejde už nikam přepnout.
V návodu jsem žádný info takového rázu nenašel
Zkoušel jsem i auto project a prostě nic,jen datum s hodinama

POMOOOOOOC neví někdo co se přihodilo?

19.10.2012 16:42 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2513804
bexxx
Město: Cvrčovice ,Kladno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 49
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nikoho nic nenapadá proč mi to mohlo zmizet?

19.10.2012 17:22 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2513813
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
bexxx napsal(a):
Nikoho nic nenapadá proč mi to mohlo zmizet?


Možná Ko displej - diag.
Kontaktuj tiefa - nedavno nějaký nabízel.

19.10.2012 18:37 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2513824
bexxx
Město: Cvrčovice ,Kladno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 49
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak nevím,ale kdyby byl KO display,tak by to asi neukazovalo nic,ale já tam normál mam hodiny,datum,info o rádiu,jen mi zmizlo vše kolem jízdních dat...max.dojezd,najeto na nádrž,průměrná rychlost,prům spotřeba,okamžitá spotřeba...

19.10.2012 19:26 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2513828
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
bud nieco nepochopitelne nam popisujes, alebo mas nieco co neni bezne, takze tu ti asi moc neporadime

skust to pripadne odfotit

19.10.2012 20:28 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem... 2513851
bexxx
Město: Cvrčovice ,Kladno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 49
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Co na tom nejde pochopit? prostě mi na palubním PC zmizely všechny informace co se týkaly jízdy,jak jsem popisoval. Prostě se mi ukáže jen display co jsou hodiny s datumem a teplota a nejde to jinam přepnout,na nic to nereaguje.
Je v diagnostice,něco kde by se dalo nastavit něco kolem palubního PC ,jakože třeba co to vše má ukazovat?

1 2 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator