Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s navigací a palubním počítačem...
jruze
28.12.2011 14:48 - Re: Problémy s navigací a palubním počítačem...
U??vate?
igok napsal(a):
dva dni pred vianocami mi bez akehokolvek varovania zdochol palubny PC. Pred vypnutim motora isiel ale ked som po asi 4 hodinach nastartoval, tak mi zostal len cierny display (mam C5 I 2002 s farebnym displayom - navi VDO). Prestalo mi tiez fungovat ovladanie radia spod volantu a tiez niektore funkcie priamo na radiu. Este v ten den som sa snazil odpojenim baterky resetovat cely system ale bezuspesne. Na druhy den (ale nie hned pri prvom strate) pocitac na chvilu nabehol vsetko opat fungovalo ale nevydrzal ani do konca jazdy Mate uz niekto s podobnym problemom skusenost? Ak si dobre pamatam tak Darja mala nieco podobne, len neviem ako to doriesila. No nebudem cakat na reakcie a idem ho vytiahnut z auta.


Pokud chceš něco tahat z auta tak kaslík a nad kaslíkem najdeš v držáku hliníkovou krabičku přibližně 15x15x3 cm a to je tvůj problém.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator