Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Diagnostika, software, navigace / neznamy symbol na displayi
|< < 1 2 3 > >|
24.11.2009 21:36 - Re: neznamy symbol na displayi 1428517
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
oprava, pomylil som si to

24.11.2009 21:42 - Re: neznamy symbol na displayi 1428518
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Péo, věř těm, kteří čidla mají Víme, kdy se auto stěžuje (speciálně když ti na D1 chcípne ventilek cestou do Piešan)


P.S. ona C5 z roku 2002 umí ukázat piktogram, který kolo je podhuštěný? mě teda vyhodila hlášku a pípla a rozsvítil se servis. Ale žádnej obrázek, jako ukazuje peje.

25.11.2009 07:49 - Re: neznamy symbol na displayi 1428534
miskod
Město: Praha - Stodulky, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 435
U??vate? Poslat soukromou zprávu
A co tak inkriminovane koleso chytit a prehodit trebars zo zadu do predu. Hned budes vidiet ci ti to bude svietit na inom mieste.

25.11.2009 09:44 - Re: neznamy symbol na displayi 1428535
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
miskod napsal(a):
A co tak inkriminovane koleso chytit a prehodit trebars zo zadu do predu. Hned budes vidiet ci ti to bude svietit na inom mieste.

Takto to nefunguje, auto nevie fyzicky ktore kolo je ktore, urcuje to len ciselny kod na senzore, tzn v diagnostike nastavis senzoru 1234 nazov "lava predna pneu" a bez ohladu na to kde bude fyzicky umiestnene koleso, resp. senzor chyba bude vzdy hlasit poruchu lavej prednej pneu.

25.11.2009 11:17 - Re: neznamy symbol na displayi 1428539
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
hlasky pro tyre check:


VDO

senzor v pneumatice chybi
senzory v penumatikach chybi
nedostatecny tlak v pneumatikach
kola chybi
detekovana poskozena pneumatika
zjistena prorazena pneumatika

RT3/RT4/RT5

zkontrolujte tlak v pneu a znovu nahustete
zkontrolujte tlak v pneumatikach
vybita baterie v senzor. tlaku pneu
resetovat cidlo tlaku v pneu
porucha 1 cidla tlaku v pneu
porucha 2 cidel tlaku v pneu
porucha 3 cidel tlaku v pneu
porucha 4 cidel tlaku v pneu
porucha 5 cidel tlaku v pneu
nizky tlak v pneu
baterie nizky stav. Prosim, kontaktujte sveho prodejce
tlak v pneu neni sledovan ?
vysoka rychlost, zkontrolujte nahusteni pneumatik

25.11.2009 22:46 - Re: neznamy symbol na displayi 1428563
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak až na to někdo příjdete co to je tak dejte vědět.- Mně se toto objevilo také,ale jen na krátkou dobu(asi tak tři hodiny provozu,zhruba 10.-15. startů) a potom to zmizelo.Nic to nehlásilo jen ten puntík jako při otevřených dveřích . Jak se to objevilo tak to zase zmizelo.

25.11.2009 22:49 - Re: neznamy symbol na displayi 1428566
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Nemoze to byt detska pojistka ?
Edit: zatial sa to ale objavilo dvom "HDI-ckarom" ... zeby predsa nieco spolocne s FAP-om ?

25.11.2009 23:02 - Re: neznamy symbol na displayi 1428568
peje
Město: , Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
Tak možná tady budu za úplnýho vola .Už je to vyřešeno.Je to opravdu víčkem od nádrže.Poslední kdo tankoval byla moje manželka a víčko dostatečně nedotáhla a když jsem ho chtěl dnes při tankování povolit moc jsem zabrat nemusel.Tak jsem víčko hned dotáhl rychle sednul do auta a nastaroval no...a žlutý puntík je v pánu.
Nechápu proč to bylo značeno na jiné straně než je nádrž a hlavně se nezobrazilo žádné upozornění.Ale i tak všem za zájem díky

25.11.2009 23:32 - Re: neznamy symbol na displayi 1428569
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
ja si to myslel, ale nechtel jsem ze sebe udelat vola

25.11.2009 23:40 - Re: neznamy symbol na displayi 1428570
peje
Město: , Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
Ale co ... sice za vola,ale mám zase konečně klid

25.11.2009 23:41 - Re: neznamy symbol na displayi 1428571
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tak to este skuste potvrdit nech je to iste, je to potom mierny bud VDO a este sranda ze ked som sa pomylil zo stranou nadrze tak som teoreticky mal pravdu ...

25.11.2009 23:42 - Re: neznamy symbol na displayi 1428572
drobec
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 214

99 Poslat soukromou zprávu
mozno to neni pohlad na auto z vrchu ale zospodu

26.11.2009 10:07 - Re: neznamy symbol na displayi 1428575
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
este sranda ze ked som sa pomylil zo stranou nadrze tak som teoreticky mal pravdu ...


kde ma C5 snimac otevrene nadrze ?

26.11.2009 13:28 - Re: neznamy symbol na displayi 1428590
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
je to 2.2 - nadrz ma snimac kvoli davkovaniu eolysu (magnety)

offtopic totalny: autodiag: ingoruj moje prispevky, uz ma nebavi jak sliedis kde co napisem - a este jedna vec - cistenie vahy -> chod sa pobavit aj tam na mojich bludoch - dakujem

26.11.2009 13:45 - Re: neznamy symbol na displayi 1428592
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
je to 2.2 - nadrz ma snimac kvoli davkovaniu eolysu (magnety)


...ahaaaa ..takze benzinove nemaji sanci ? ...
na kazdou cast karoserie (dvere,kapota) je hlaska a na nadr ne..mno co nato rict proste majitele c5 bez FAP a v benzinovych verzich maji proste smulu...ale majitele s FAP maji zas vyhodu v tom ze maji nadrz na leve strane takze bach na to u tankovani


jumep napsal(a):
offtopic totalny: autodiag: ingoruj moje prispevky, uz ma nebavi jak sliedis kde co napisem - a este jedna vec - cistenie vahy -> chod sa pobavit aj tam na mojich bludoch - dakujem


ja neslidim odpovidam a vyvracim tve nesmysly co pises, to je cele ..nerikam ze vse co napises je blud ale hodne veci ano,bohuzel

k te vaze co na to vidis bludneho ? (krome omylu MAP/MAF,to blud je) to ze cisteni je nesmysl?...ja chapu ze ty jako mechanik a diagnostik s dlouholetou praxi vis vse lepe co a jak funguje tak me neznaleho prosim pouc co se vycistenim MAF vycisti a jaka je prosimte funkce tohoto cidla ,dekuji

26.11.2009 13:58 - Re: neznamy symbol na displayi 1428597
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
u benzinoveho auta neviem ako to je, u fapoveho hdi viem ... preto viac nepisem
a u benzinoveho evidentne je tiez nieco lebo plynaci otvorenim nadrze a zatlacenim klapky vedia zresetovat stav - ako to tam je - neviem
ad vaha: napisal som to tam kde sa o tom pojednavalo, neriesim princip a preco by to nemalo ist, len hovorim ze to pomohlo, nielen raz a nielen mne
to iste berem pri tejto nadrzi, neviem princip, ten ked vies tak ho napis a vysvetli preco to teda nemoze byt nadrz (ako si si vsimol vela ludi nenapise ze si to mysli uz len z dovodu aby neboli za blba) - ja to tam napisem a ked vies nieco viac tak by si to mohol napisat ze nemam pravdu lebo je to tak a tak ... lenze ty davas len 5% odpovede ktore nepovedia nikomu nic okrem teba

a mechanik a diagnostik - nerobim to pre prachy a v podstate ani za prachy, ked mi niekto nieco chce dat tak mi da, robim to zato ze ma to bavi a zaujima, preto by som skor uvital keby si napisal co som napisal zle a ako to je a nie ma isiel "zje..." za to ze som nieco zle napisal - toboz ked to skopirujem z manualu (kde onehda ani neslo o princip vysielania ako o to kedy to vysiela) - nebolo by rozumnejsie napisat tam - v tom manuale je blud, ako tych bludov ako si sam povedal je tam spusta, to je dane tym ako sa to dava prekladat, predpokladam ze origo francuzsky manual by bol s najmenej chybami, tomu tu vsak 99% nerozumie (vratane mna, preto pouzivame prelozene manualy)

all: sorry za offtopic - admini pls premazte to potom .... (vdaka za pochopenie)

26.11.2009 14:10 - Re: neznamy symbol na display 1428599
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
nemyslis ze by bylo trochu postavena na hlavu vymyslet neco pro benzinove auto nebo pro auto s FAP a neco pro auto bez FAP ?

princip by te zajimat mel ,protoze kdyby jsi ho vedel nenapsal by si obcas takove bludy a vedel by si konretne u te vahy ze je zbytecne cistit nebycistitelne resp to co tam neni...

taky by jsi zase nenapsal takovej nesmysl ze se vaha zaspini od sazi z EGR pri kratke jizde kdyby jsi znal funkci obou zarizeni a taky fyzikalni zakony,ty u tohodle bludu predevsim...

neni to utok na tvoji osobu ale utok na tve prispevky ktere pri vykladu nekterych z nas by mohli zpusobit problem autu ci majitely samotnemu...

k tomu ze delas auta tak snad jen to ze kazdy z nas nemuze delat vse a proto existuji lide kteri rozumi autum,jini jak se pecou rohliky atd...moderni auta nejso uz ve stylu S120 kde si kazdej mohl delat co chtel a bylo to v podstate jedno...to zemas diag znemena jen to ze ji mas a prectes par veci z jednotky...potrebujes i informace a zkusenost..to same plati i o zbytku...tim chci rict i to ze prace vy stylu ferdy mravence se rovna praci brouka pytlika

26.11.2009 14:13 - Re: neznamy symbol na displayi 1428601
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
kua hosi, $$$$$$ me

26.11.2009 14:13 - Re: neznamy symbol na displayi 1428602
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
zatracena cenzuuura ...

26.11.2009 14:23 - Re: neznamy symbol na displayi 1428604
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
my máme cenzuru na slovo neserte mě?

|< < 1 2 3 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator