Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: neznamy symbol na displayi
jumep
26.11.2009 13:58 - Re: neznamy symbol na displayi
Moder?tor
u benzinoveho auta neviem ako to je, u fapoveho hdi viem ... preto viac nepisem
a u benzinoveho evidentne je tiez nieco lebo plynaci otvorenim nadrze a zatlacenim klapky vedia zresetovat stav - ako to tam je - neviem
ad vaha: napisal som to tam kde sa o tom pojednavalo, neriesim princip a preco by to nemalo ist, len hovorim ze to pomohlo, nielen raz a nielen mne
to iste berem pri tejto nadrzi, neviem princip, ten ked vies tak ho napis a vysvetli preco to teda nemoze byt nadrz (ako si si vsimol vela ludi nenapise ze si to mysli uz len z dovodu aby neboli za blba) - ja to tam napisem a ked vies nieco viac tak by si to mohol napisat ze nemam pravdu lebo je to tak a tak ... lenze ty davas len 5% odpovede ktore nepovedia nikomu nic okrem teba

a mechanik a diagnostik - nerobim to pre prachy a v podstate ani za prachy, ked mi niekto nieco chce dat tak mi da, robim to zato ze ma to bavi a zaujima, preto by som skor uvital keby si napisal co som napisal zle a ako to je a nie ma isiel "zje..." za to ze som nieco zle napisal - toboz ked to skopirujem z manualu (kde onehda ani neslo o princip vysielania ako o to kedy to vysiela) - nebolo by rozumnejsie napisat tam - v tom manuale je blud, ako tych bludov ako si sam povedal je tam spusta, to je dane tym ako sa to dava prekladat, predpokladam ze origo francuzsky manual by bol s najmenej chybami, tomu tu vsak 99% nerozumie (vratane mna, preto pouzivame prelozene manualy)

all: sorry za offtopic - admini pls premazte to potom .... (vdaka za pochopenie)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator