Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje C5 II V6
vikicv
30.07.2012 13:14 - Re: Výměna oleje C5 II V6
99
jumep napsal(a):
edit: a ano, ako pozeram zadavatel hovori o olejovom chladici na motore, len mi je divne ze preco ho daval dole
rada je zohnat nejake gumicky podla rozmeru, alebo kupit tu tycku (1103E1) a dufat ze na nej tie tesnenia budu

kazodopadne sa to nema davat dole a ma ist dole len samotny filter (ak ho niekto utahuje prilis moc ze sa potom povoli aj ta tycka.... tak by mal prestat si tieto veci robit sam a nechat to niekomu kto vie co a ako)


Ahoj, auto jsem si dovezl před týdnem. Předchozí majitel v Lucemburku servisoval v Citroenu. Asi je tam nenaučili jak se má dotahovat olejový filtr. Neb já jsem ho sundaval dolu metodou šroubovák - tj. propíchni filtr, zasaď trubku a zavěs se na to. Samozřejmě se povolil filtr vč. trubky a to celé jsem vytáhl ven. Ten bazmek - výměník odpadl od motoru.

No to je jedno, tak jak tak to Citroenáři z L zku...i, pač to těsnění mezi výměníkem a motorem po jejich akcích teklo. Měl jsem pokecanej kryt od motoru.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator