Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Podvozek, kola, uložení / Zkušenosti se sportovním podvozkem
03.01.2014 17:57 - Zkušenosti se sportovním podvozkem 2653513
Rouballik
Město: Třebíč, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj potřeboval bych radu od zkušených. Rád bych na C5 dal nějaký sportovní podvozek, ale marně hledám u různých výrobců. Našel jsem akorát od TA: TA: .link. , ale rád bych nějakou alternativu. Kde kupujete tyto povozky? Jaké jsou další možnosti?

03.01.2014 18:01 - Re: Zkušenosti se sportovním podvozkem 2653514
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
sportovy podvozok na C5 ?
tu niekto totalne nepochopil filozofiu a koncepciu
1. C5 do 2008 (tj. do X7) nemala pruziny - cize taka debilina ako sportovy podvozok tam ani nemohla existovat z principu
2. celkova filozofia C5 je o pohodli a nie o zavodeni - X7 sice ma tu chybu ze existuje aj pruzinova, ale stale na to aby to mohlo byt sportove auto, je prilis velka a prilis tazka ...

postradam akykolvek zmysel danej veci

ps. zena odkazuje ze u BMW )

03.01.2014 18:08 - Re: Zkušenosti se sportovním podvozkem 2653521
zhrado
Město: Zh, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 767
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak to si kúp C 5 Carlsson. Neviem ale teda aké ma jazdné vlastnosti.

03.01.2014 18:33 - Re: Zkušenosti se sportovním podvozkem 2653539
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mrkev v zimě,kořenama vzhůru...
Kdybys měl hydru(i když podle auta v profilu jí máš,ten odkaz je na X7),tak bych ti poslal prázdný koule-to bys měl tvrdý,jako jedničku v "M pakecu",teda M paketu
A věř mi,že u ní opravdu není o co stát-když jsem si jí jednou omylem vzal na dojíždění na školení,tak jsem se zařekl,že už nikdy víc. Nikdy mě ze žádnýho auta víc nebolely záda...

03.01.2014 23:07 - Re: Zkušenosti se sportovním podvozkem 2653618
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
Rouballik napsal(a):
Ahoj potřeboval bych radu od zkušených. Rád bych na C5 dal nějaký sportovní podvozek, ale marně hledám u různých výrobců. Našel jsem akorát od TA: TA: .link. , ale rád bych nějakou alternativu. Kde kupujete tyto povozky? Jaké jsou další možnosti?


tak, tak, kdyby si četl toto: .link. nebo toto: .link. tak by si určitě pochopil, že tento club je takový nějaký divný, tuning se tady chápe skoro jako sprosté slovo...... mᚠauto v hodnotě cca 60000 a chceš tam nacpat pružiny za 12000 a přitom přijít o hydru??? Ani si neumím představit ty náklady na přestavbu a to nemluvím o legalizaci. Můj chabý mozek to nepobere.... Jinak vítej v clubu a přijeď na nějaký sraz, tam teprve uvidíš těch úprav na C5 - počítám, že ani jednu (možná utajenou na motoru)

04.01.2014 00:46 - Re: Zkušenosti se sportovním podvozkem 2653638
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ja to chapem tak ze
1. on nema ziadnu C5 (to co ma v profile je standartne predvyplnene)
2. uvazuje nad kupou - co sme ho dufam dostatocne odradili, ked chce tunit
3. je si asi vedomi toho to pojde len na c5 3 a ta este v kategorii 60t neni

05.01.2014 09:17 - Re: Zkušenosti se sportovním podvozkem 2654106
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
Rouballik napsal(a):
Ahoj potřeboval bych radu od zkušených. Rád bych na C5 dal nějaký sportovní podvozek, ale marně hledám u různých výrobců. Našel jsem akorát od TA: TA: .link. , ale rád bych nějakou alternativu. Kde kupujete tyto povozky? Jaké jsou další možnosti?

Chtěl jsi radu zkušených, ale podle odpovědí už jistě víš, že naše zkušenosti jsou spíše opačné. Na tomto fóru se dočkᚠspíš rady jak si cestu zpříjemnit pohupováním. Máme sice všichni tlačítko SPORT, ale například já jsem je zmáčknul jen při zkoušce, zda funguje - a ihned jsem ho vypnul. C5 je kastle moc líbivá, ale předělat ji na motokáru je nesmysl. Zkus to u Forda, tam ani nebudeš muset měnit podvozek.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator