Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II
|< < 1 2 3 4 5 ... 7 > >|
03.04.2013 23:39 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2563202
ivanivan
Město: Jablonec n. Nisou, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 528
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Sundᚠsklo a zadní kryt oddělᚠzevnitř.

04.04.2013 11:07 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2563220
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
j jsou tam takovy packy nacvakly v tom cernym ne? tech sem se nejvic bal ze to nevydrzi

04.04.2013 17:10 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2563257
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Jojo, ty lehce odpáčit, postupně, vydržely mi v pohodě..

19.04.2013 17:34 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2569466
scanmax
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Všechny Vás zdravím. Jsem tu úplně nový, takže se ještě tak nevyznám. Pokoušel jsem se zorientovat, ale zatím se moc nedaří. Všichni máme Citroen, ale připadá mi, že každý máme
jiný typ. A tak nevím, zda rady, které jsem se zde dočetl, jsou použitelné i pro mne.
Můj C5 r.v.2009 má označení typu RWRHF 8.
Pravé zpětné zrcátko se po zamčení auta nezastavilo tak jako vždy, ale až o okno. Když jsem však tam dal ruku, tak se o ruku zastavilo ve správné poloze. Mohl by mi někdo prosím poradit, co se stalo a jak to odstranit. Je to otrava, stále to zrcátko vlastně manuálně zastavovat. Nebo jestli se nedá nějak vypnout sklápění pouze pravého zrcátka.
Děkuji předem za dobré rady.

19.04.2013 19:50 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2569510
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
scanmax napsal(a):
Všechny Vás zdravím. Jsem tu úplně nový, takže se ještě tak nevyznám. Pokoušel jsem se zorientovat, ale zatím se moc nedaří. Všichni máme Citroen, ale připadá mi, že každý máme
jiný typ. A tak nevím, zda rady, které jsem se zde dočetl, jsou použitelné i pro mne.
Můj C5 r.v.2009 má označení typu RWRHF 8.
Pravé zpětné zrcátko se po zamčení auta nezastavilo tak jako vždy, ale až o okno. Když jsem však tam dal ruku, tak se o ruku zastavilo ve správné poloze. Mohl by mi někdo prosím poradit, co se stalo a jak to odstranit. Je to otrava, stále to zrcátko vlastně manuálně zastavovat. Nebo jestli se nedá nějak vypnout sklápění pouze pravého zrcátka.
Děkuji předem za dobré rady.


Prostřední poloha na ovladači ve dveřích a zmáčknout a podržet. Dej do vyhledávače sklápění zrcátka a něco tam určitě je - takle dostanem po čuně oba.

20.04.2013 00:10 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2569581
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
scanmax napsal(a):
Všechny Vás zdravím. Jsem tu úplně nový, takže se ještě tak nevyznám. Pokoušel jsem se zorientovat, ale zatím se moc nedaří. Všichni máme Citroen, ale připadá mi, že každý máme
jiný typ. A tak nevím, zda rady, které jsem se zde dočetl, jsou použitelné i pro mne.
Můj C5 r.v.2009 má označení typu RWRHF 8.
Pravé zpětné zrcátko se po zamčení auta nezastavilo tak jako vždy, ale až o okno. Když jsem však tam dal ruku, tak se o ruku zastavilo ve správné poloze. Mohl by mi někdo prosím poradit, co se stalo a jak to odstranit. Je to otrava, stále to zrcátko vlastně manuálně zastavovat. Nebo jestli se nedá nějak vypnout sklápění pouze pravého zrcátka.
Děkuji předem za dobré rady.


řešil jsem to minulej tejden......mam c5 I ale myslim že systém bude podobnej....musíš rozebrat zrcátko.....vyndᚠsklo....sundᚠzadní kryt co je v barvě laku auta.....pak sundᚠspodek já ho mam černej, pak je tam prostředek v kterém bylo nacvaklé sklo a jsou tam motůrky co s nim hajbaji......to musíš sundat..na c5 I jsou to dva torxy.......tam kde je to nasazené na motůrku ( válečku) jsou dole dvě packy které se mají zarazit na místě aby bylo zrcátko sklopené tak jak má být...ale já jen měl obě ulomené......slepit myslim že nepůjdou..na to je to moc malej kousek....a jinak nahradit nevim holt to necham sklápět až na sklo.....
leda sehnat někde z vraku nové jinak netušim jak to nahradit....

27.04.2013 20:37 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2572637
zatmich
Město: Brno, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 BlueHDi 150k (110kW) TourerPočet příspěvků: 13
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
C5 exklusive r.v .2012, je možné nastavit naklápění zrcátek při zpátečce u tohoto vozu ? V návodu o tom není zmínka. U starší verze tato funkce je i v návodu zmíněná. Podle vin kódu jsou zrcátka vybaveny pamětí polohy.
V servise mi řekli,že tato funkce nelze zprovoznit. Docela mě tato funkce chybí, u předchozí C5 I a C4 picasso to fungovalo bezvadně . Dá se s tím něco udělat. Děkuji za informaci.

27.04.2013 20:52 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2572643
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
zatmich napsal(a):
C5 exklusive r.v .2012, je možné nastavit naklápění zrcátek při zpátečce u tohoto vozu ? V návodu o tom není zmínka. U starší verze tato funkce je i v návodu zmíněná. Podle vin kódu jsou zrcátka vybaveny pamětí polohy.
V servise mi řekli,že tato funkce nelze zprovoznit. Docela mě tato funkce chybí, u předchozí C5 I a C4 picasso to fungovalo bezvadně . Dá se s tím něco udělat. Děkuji za informaci.


chtělo by to fakt číst! v tomto vlákně mᚠodpověď a dokonce i obrázek .link.

jestli mᚠknoflík (druhý zprava) takto označený se šipkou, tak ano jinak ne

16.10.2013 00:04 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2627533
monkus
Město: Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 59
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Taká otázka: zaklápanie zrkadiel pri zamknutí s DO funguje iba pri zámkoch superlock, alebo aj s bežnými? Nakožko pri zamknutí DO sa mi nesklopia ani pri dvojkliku. Prípadne to môže by vypnuté a sa to rieši s diagnostikou? Vďaka.

16.10.2013 07:03 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2627556
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
monkus napsal(a):
Taká otázka: zaklápanie zrkadiel pri zamknutí s DO funguje iba pri zámkoch superlock, alebo aj s bežnými? Nakožko pri zamknutí DO sa mi nesklopia ani pri dvojkliku. Prípadne to môže by vypnuté a sa to rieši s diagnostikou? Vďaka.


Musí být vozidlo vybyveno těmito zrcátky- poznᚠto podle toho že mᚠna ovládání na tom ovladači seřizování ve středové poloze možnost posunu směrem dozadu a je tam ikonka - pokud tam je tak ve středové poloze zatlač na toto tlačítko dozadu a měli by se sklopit - pokud ano aktivuješ sklápění(automatické) tím že toto tlačítko podržíš 2.-3. vteřiny v této poloze - deaktivuješ stejným způsobem.

16.10.2013 08:32 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2627582
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
monkus napsal(a):
Taká otázka: zaklápanie zrkadiel pri zamknutí s DO funguje iba pri zámkoch superlock, alebo aj s bežnými? Nakožko pri zamknutí DO sa mi nesklopia ani pri dvojkliku. Prípadne to môže by vypnuté a sa to rieši s diagnostikou? Vďaka.


je to aj v menu auta, tam sa to nastavuje, tiez nemam superlock.....
ano musia sa dat zaklopit tym prepinacom nastavenia LP zrkadlo, ten prepinac sa v neutrale stlaci smerom dozadu

16.10.2013 09:57 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2627622
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
pri C5 1 a 2 to bolo lahko poznatelne podla zrkadla, predavalo sa to ako paket chromove zrkadlo (samostmievacie vnutorne elektricke) a vonkajsie sklapacie

pri X7 netusim, tam sa to tak pozvariantovavalo vsetko, este je moznost od pocitaca sa pozret podla vin na vybavu

16.10.2013 16:26 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2627757
monkus
Město: Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 59
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Musí být vozidlo vybyveno těmito zrcátky- poznᚠto podle toho že mᚠna ovládání na tom ovladači seřizování ve středové poloze možnost posunu směrem dozadu a je tam ikonka - pokud tam je tak ve středové poloze zatlač na toto tlačítko dozadu a měli by se sklopit - pokud ano aktivuješ sklápění(automatické) tím že toto tlačítko podržíš 2.-3. vteřiny v této poloze - deaktivuješ stejným způsobem.


Týmto spôsobom to tede nefunguje, čítal som tu, že to iba na C5 I /možno II/, taktiež neviem nejak prinúti, aby si zapamatali sklon pri cúvaní a to som už skúšal všetky spôsoby, čo som tu našiel.

16.10.2013 16:51 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2627776
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
U mě, teda C5 II - Nastavení při couvání:
Otočím klíček do polohy zapnuto (svítí kontrolky), přepnu tlačítko pro ovládání zrcátek na dveřích do polohy pro pravý zrcátko, zařadím zpátečku, potom seřídím zrcátko na pohled, který vyžaduju při couvání. Při vyřazení zpátečky se zrcátko samo vrátí do polohy pro jízdu vpřed. Hotovo, vypnu klíček a jdu si po svých.
Pokud nechám tlačítko v poloze pro pravý zrcátko, tak se mi bude při každým zařazení zpátečky seřizovat do týhle nastavený polohy pro couvání. Pokud ale tlačítko vrátím do střední polohy, tak se při zařazení zpátečky nic dít nebude. Zrcátko se ani nehne. Poloha pro couvání je ale v paměti a při příštím zapnutí tlačítka pro pravý zrcátko se zase bude při zpátečce samo nastavovat na pohled pro couvání. Možná to z paměti zmizí odpojením baterky.
No a pokud to na C5 I a II zlobilí, tak se sundá skolo zrcátka, prostříkají se motorky a dorazy kontoxem, rozhejbe se to seřizováním zrcátka do krajních poloh a potom to zase začne fungovat. Mě to takhle jumep opravil za jednu minutu na chodníku.

16.10.2013 17:08 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2627784
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
jo, len om ma X7 kde tato funkcia netusim ci bola montovana .. (nemecka preciznost taketo vlastnosti nevyzaduje ... co neni nemoze sa pokazit)

16.10.2013 17:51 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2627808
čelda
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 20

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Jo,mě to funguje přesně jak psal Mikra,dokonce jde nastavit i sklápění levého zrcátka.To znamená,že vypínač vpravo,sklápí se pravé,vypínač uprostřed,neděje se nic a vypínač vlevo sklápí při couvání levé zrcátko.

16.10.2013 17:56 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2627809
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ty budes mat aj nastavitene sedacky pamatove predpokladam

30.11.2013 14:54 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2642085
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
robo napsal(a):
je to aj v menu auta, tam sa to nastavuje, tiez nemam superlock.....
ano musia sa dat zaklopit tym prepinacom nastavenia LP zrkadlo, ten prepinac sa v neutrale stlaci smerom dozadu

to som kecal, v menu auta to neni ked som to zacal hladat tak to nikde nenasiel, neviem odkial som to mal....

10.12.2013 16:26 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2645183
jarda 68
Město: Veselí nad Moravou, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 111
99 Poslat soukromou zprávu
ahoj
prosí jak se vymění sklo na zrcatku a co ho tam drží někdo mi ho rozbil a nechápu jak tam drží
čumí na mě takový kolečko a přípojka na kabel toď vše dík

10.12.2013 18:44 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II 2645204
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
je to len nacvaknute a je tu aj niekde nakres dokonca ... ten stred treba zlusknut

|< < 1 2 3 4 5 ... 7 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator