Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Ztrata vykonu / C5 I 3.0 V6
|< < 1 2 3
25.11.2013 16:15 - Re: Ztrata vykonu / C5 I 3.0 V6 2641082
Stirius
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 229

99 Poslat soukromou zprávu
Tak jen pro info, hodil jsem to servisákovi. Nechal si zkontrolovat olej (neteče), pročistit všechno, co má se sáním něco společného, mrknout na nějakou elektriku, co zlobila atd. Sešteloval mi diag, nainstaloval pro jistotu a můj klid i emulátor stavu benzinu apod. Prý tam zlobilo sání, snad tam byla i nějaká hadice uvolněná nebo něco. Nevím, komunikace s ním byla trošku zvláštní, ale tak co je hlavní, od té doby mám klid, auto necuká a ráno nezdechá. Ale na 90% tam byla chyba někde v tom systému sání.

27.11.2013 17:42 - Re: Ztrata vykonu / C5 I 3.0 V6 2641592
Stirius
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 229

99 Poslat soukromou zprávu
Hm, tak paráda. Nechval dne před večerem. Posunuli jsme se vážené dámy a pánové dál, tentokrát k antipollution erroru. Jel jsem z práce a nechtělo se to pořádně rozjet, tak jsem na to víc šlápl, tak nějak divně zakceleroval a po chvilce lup, error. Špatný chod motoru, pravděpodobně jedu na míň válců a znovunastartování nepomůže. Mám radost, jdu si číst diskuze, co tu o tom jsou...

Edit: Takže to chce diag, týpek má čas příští týden, tak snad do té doby budu jezdit, je fakt, že do nouzáku to nespadlo a řadilo to. A on tam vše čistil, byl i v nádrži a tom filtru tam, plus si hrál s emulátorem paliva, přenastavoval diag apod., tak snad je to jeho průser a bude to zadara. Uvidím, co ráno... Ach jo.

27.11.2013 20:37 - Re: Ztrata vykonu / C5 I 3.0 V6 2641630
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
toto je len dobre ked to hodilo chybu, aspon sa bude dat realne na nieco zamerat

|< < 1 2 3


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator