Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

Vítězkou Czechoslovak TopModel 2014 se stala Nikola KrůželováCzechoslovak Topmodel 2014 Czechoslovak Topmodel 2014

Vítězkou Czechoslovak TopModel 2014 se stala Nikola Krůželová

Vozy prémiové značky DS doprovodily do finále všech 12 uchazeček o titul Czechoslovak TopModel 2014. Vítězkou se stala 17ti letá Nikola Krůželová.

Nikola převzala gratulace nejen od ředitelky soutěže Simony Krainové, ale také od loňské, historicky první, vítězky Kateřiny Kozlové.  Na druhé pozici se umístila Michaela Petrečková, nejfavorizovanější dívka ze čtenářské ankety časopisu Joy, a třetí místo obsadila Slovenka Karin Závodská.

O budoucích modelkách rozhodla jedenáctičlenná porota složená ze zástupců špičkových modelingových agentur z celého světa – pařížské a newyorské Marilyn, londýnské Storm, milánské Brave, tokijské Image, barcelonské Trend a dalších. Jediným domácím zástupcem byl předseda poroty Martin Brát, headbooker pořádající agentury Czechoslovak Models. „Vzhledem k silnému obsazení poroty ze strany předních světových agentur mají všechny finalistky šanci uchytit se v modelingu,“ vysvětluje ředitelka soutěže Simona Krainová.
„Chtěla bych rovněž poděkovat partnerům projektu za podporu, kterou nám od castingových kol prokazovali. Značka DS nám pomohla s přepravou a její spolehlivý vůz DS 4 s námi najezdil více přes 10 000 km bez nehody“ uzavírá Simona Krainová, která sama používá vůz DS 5.

Všem třem budoucím modelkám gratulujeme a držíme palce.

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator