Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Technická novinka > Citroen

Nový Citroën C3 už se prodáváNová verze Cé trojky nabízí pro tuto řadu už tradiční oblý tvar. Změnila se čelní strana, výraznější jsou stylizované šípy tvořící logo značky, v nárazníku jsou denní světla s LED diodami. Zadní světla působí agresivnějším dojmem, ve spojení s odrazovými světly předsunutými do spodní boční části budí zdání stability.


Také v kabině nadjeme kvalitní materiály, chromované ozdobné prvky, její provedení je velmi dobře propracované. Palubní deska je bíle podsvícená, působí moderně a informace jsou snadněji čitelné.


Vnější kompaktnost vozu nemá žádný vliv na prostornost kabiny, nová C3 poskytuje hodně místa na palubě, zavazadlový prostor o objemu 300 litrů a řadu odkládacích přihrádek v kabině. Díky zvýšeným sedadlům se dobře nastupuje a na cestu je dobrý výhled.


Když probereme pohonné jednotky, tak v nabídce je nový motor PureTech, nová generace tříválcových motorů o obsahu 1,0 a 1,2 l. Při konstrukci této generace motorů bylo přihlášeno 52 patentů. K dispozici je i pět naftových motorů, tři z nich využívají mikrohybridní technologii e-HDi, s nejvýkonnějším systémem Stop&Start na trhu.


 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator