Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||

Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / C5II 1.6hdi 2006 breack točí ale nenaskočí
25.07.2020 18:41 - C5II 1.6hdi 2006 breack točí ale nenaskočí 3278131
dic
Město: Kostelec nad labem, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v X BreakPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím všecky, nedal by někdo radu?Točí se lehce chytiti nechce....Popis: dojezd domů asi na nouzák,
3000ot.max. rozsvícená kontrol.FAP. V nízkejch zdechávání. Teď už jen točí. Na horní pojistkovnici /v přístrojovce/byla vypálená 30.zelená, vyměnil jsem a nic. Na té spodní/delší/zhruba uprostřed nejdou proudy na 4.hnědá, hned vedle na 15.modrá. A u motoru nejde proud na 40.červ. tu co je blíž k poč. jednotce. K čerpadlu v nádrži taky žádné proudy. Jasně že vše se zapn.klíčem. Nechápu to. věřím, že z vás někdo pomůže, jinak kolabuju příp. tel.774041174 díky moc předem, ahoj!

26.07.2020 01:18 - Re: C5II 1.6hdi 2006 breack točí ale nenaskočí 3278144
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 2064

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak prvně, čerpadlo v nádrži není, takže tam nemůže jít ani proud...
Za druhé, je docela dost druhů BSM (těch pojistkovek v motorovém prostoru) takže podle barvy pojistky asi málokdo pozná, kterou myslíš. Většinou bývají očískované a v návodu (kterej na netu najdeš za minutu hledání) zjistíš, co na tý pojistné visí...
A za třetí je nejlepší zkusit sehnat někoho s diag a dovézt mu to, nebo se s ním domluvit, aby přijel.
Takhle ti asi nikdo moc neporadí. Jediné, že by měl křišálovou kouli. Důvodu, proč motor točí, ale nechytne může být milion (dojel jsi v nouzáku? může to být vstřik, nějaké čidlo, ovládací ventily na přepínání sání,.......) a vzhledem k tomu, že se jedná o 1,6HDi, tak je jich ještě aspoň o jeden víc... 😉
Nevysvětluj si to špatně, není to o tom, že by ti nikdo nechtěl poradit, ale takhle to prostě je...

26.07.2020 20:09 - Re: C5II 1.6hdi 2006 breack točí ale nenaskočí 3278222
dic
Město: Kostelec nad labem, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v X BreakPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoja díky za odpověď. Špatně si to určitě nevysvětluju, naopak!Díky za rady. Moje první auto byl Tudor, ještě s dřevěnou výdřevou!!!Tak jsem z tohodle kočáru trochu vyjančenej. Kámoš mi půjčil diagnostiku, tak jsem snad o kousek dál? Pro případ napíšu chyby co to hlásí0193, P0402, P0299, P0463, P1351, P1445. Z těch popisků rozum mi to nebere, co to znamená. Jestli už není čas odevzdat ten řidičák! Ale třeba se to ještě dá nějak řešit? Stále doufám.Jinak jsem měl taky CX,BX,ZXCombi a po takovém XM jsem jen toužil. Zdravím všechny kočárysty! Ahoj!

28.07.2020 23:35 - Re: C5II 1.6hdi 2006 breack točí ale nenaskočí 3278431
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11241

U??vate? Poslat soukromou zprávu
dic napsal(a):
Ahoja díky za odpověď. Špatně si to určitě nevysvětluju, naopak!Díky za rady. Moje první auto byl Tudor, ještě s dřevěnou výdřevou!!!Tak jsem z tohodle kočáru trochu vyjančenej. Kámoš mi půjčil diagnostiku, tak jsem snad o kousek dál? Pro případ napíšu chyby co to hlásí0193, P0402, P0299, P0463, P1351, P1445. Z těch popisků rozum mi to nebere, co to znamená. Jestli už není čas odevzdat ten řidičák! Ale třeba se to ještě dá nějak řešit? Stále doufám.Jinak jsem měl taky CX,BX,ZXCombi a po takovém XM jsem jen toužil. Zdravím všechny kočárysty! Ahoj!

Pokud nic vážnějšího tak by to nemělo být tak složité ale mám to tam +- 140km tu diagnostiku co ti někdo půjčil vra a sežeň si lexii = budeš moudřejší - jestli je můj odhad správný tak do dvou hodin jede - věci mám jen se mi nechce tak daleko (radit nejde až po diag) ( nebo? palivo , snímač tlaku paliva,snímač vačky,egr,snímač na klice) můčeš si vybrat

Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  

Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator