Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Ověření kilometrů
|< < 1 2 3 4 > >|
21.04.2012 10:21 - Re: Ověření kilometrů 2471203
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
Většinou se na něco zapomene. U mne to byl počet servisů krát servisní interval. A hned to bylo -60 tis.

21.04.2012 12:49 - Re: Ověření kilometrů 2471226
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
no pri tom ako byvaju tie plasty poskladane clovek z 90% vie ze bsi bola vonku a potom uz neni co riesit ...

21.04.2012 12:58 - Re: Ověření kilometrů 2471229
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
no pri tom ako byvaju tie plasty poskladane clovek z 90% vie ze bsi bola vonku a potom uz neni co riesit ...


Na které plasty mám kouknout ??
bsi předpokládám nějaká řídící jednotka ??

21.04.2012 17:55 - Re: Ověření kilometrů 2471262
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
kdyz nevis, jak presne to ma byt nasazene, kde maji byt zapadky, tak to nemas jako lajk moc sanci poznat, pkkud to tam nejni opravdu naroubovany nastorc. BSI je vlevo pod volantem. ukryta za plastovym krytem. je to rekneme ridici pocitac tzv komfortnich systemu, ale samozrejme toho ma nastarosti vic a je komunikacne provazan s kompletnim okruhem ridici a signalove elektroniky ve voze.

21.04.2012 19:06 - Re: Ověření kilometrů 2471284
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
Roozena napsal(a):
kdyz nevis, jak presne to ma byt nasazene, kde maji byt zapadky, tak to nemas jako lajk moc sanci poznat, pkkud to tam nejni opravdu naroubovany nastorc. BSI je vlevo pod volantem. ukryta za plastovym krytem. je to rekneme ridici pocitac tzv komfortnich systemu, ale samozrejme toho ma nastarosti vic a je komunikacne provazan s kompletnim okruhem ridici a signalove elektroniky ve voze.


Pod přihrádkou na mince ??

21.04.2012 19:44 - Re: Ověření kilometrů 2471286
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Sindy napsal(a):
Roozena napsal(a):
kdyz nevis, jak presne to ma byt nasazene, kde maji byt zapadky, tak to nemas jako lajk moc sanci poznat, pkkud to tam nejni opravdu naroubovany nastorc. BSI je vlevo pod volantem. ukryta za plastovym krytem. je to rekneme ridici pocitac tzv komfortnich systemu, ale samozrejme toho ma nastarosti vic a je komunikacne provazan s kompletnim okruhem ridici a signalove elektroniky ve voze.


Pod přihrádkou na mince ??


Ano po levé ruce otvírací přihrátka otevřít-zmáčknout strany aby šla odklopit uplně a potom je vidět na pojistky- ty jsou na BSI (je to hlavní počítač auta- zbírá údaje z ostatních počítačů a komunikuje s nimi)

21.04.2012 20:04 - Re: Ověření kilometrů 2471287
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
To Sindy:
Nechci být jedovatý, ale co myslíš že zjistíš, když ani nevíš, kde je a jak vypadá BSI. Maximálně poznáš, že se s ní hýbalo, ale nedozvíš se proč. Potřebuješ spíš přečíst data z BSI a to někým, kdo z nich dokáže něco odvodit. Nějaký asi a možná od mechaniků od "Forda" ti nebude k ničemu. Nelituj pár km, udělej si s rodinou výlet do "města", zajeď do Radonic a mᚠto vyřízený.

21.04.2012 20:07 - Re: Ověření kilometrů 2471288
Lulina
Město: Karlovy Vary, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 104

99 Poslat soukromou zprávu
Sindy napsal(a):
Pod Thermalem už jsem byl, tam mi dělali uložení zadních ramen, prý jsou to ti co byli u Tesca, ale sebrali jim zastoupení......

U tesca byli i ti v Jenišově, zaměstnanci původního citronu se rozdělili do dvou skupin a ti citroenem proškolení (motoráři atd.) odešli k fy Pema Suzuki a vytvořili Pema Citroen. Ti z Thermalu budou určitě levnější, ale jak jsou na tom s odborností nevím. Když už jsi tam byl, tak můžeš asi spíš hodnotit než já.
Jinak souhlasím s Mikrou, udělej výlet na Černý most a odtud je to už do Radonic k Jardovi kousíček a budeš
mít jasno nejenom o kilometrech.

21.04.2012 21:56 - Re: Ověření kilometrů 2471303
Klokan
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0i V6 215kPočet příspěvků: 213
99 Poslat soukromou zprávu
Roozena napsal(a):
... Na to sou opravdovi mistri Polaci. To sou smejdi vsech smejdu futralove. Od nich bych si koupil snad uz jen jedlou sul... na ty se toho tolik zkurvit neda...


Bejt tebou, tak bych zrovna sůl od Poláků nekupoval

22.04.2012 08:11 - Re: Ověření kilometrů 2471323
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
To Sindy: Nechci být jedovatý, ale co myslíš že zjistíš, když ani nevíš, kde je a jak vypadá BSI. Maximálně poznáš, že se s ní hýbalo, ale nedozvíš se proč. Potřebuješ spíš přečíst data z BSI a to někým, kdo z nich dokáže něco odvodit. Nějaký asi a možná od mechaniků od "Forda" ti nebude k ničemu. Nelituj pár km, udělej si s rodinou výlet do "města", zajeď do Radonic a mᚠto vyřízený.


Chci se jen mrknout, dá se poznat, jestli už tam někdo lezl, nebo sem první kdo to otvírá (možná), pokud to někdo dělal a třeba prasácky, budu mít jasno hned, o tý Praze budu přemýšlet, nemám moc času.
Už jsem se tam jednou skoro chystal s tím uložením zadních ramen, ale nakonec mi to udělali celkem levně pod tím Thermalem a zatím dobrý.
Pokud BSI nebyla venku, nemůžou být stočené km, je nutné jí k tomu vyndat ven ??

22.04.2012 08:49 - Re: Ověření kilometrů 2471327
bubakkaja
Město: Frýdek-Místek, Auto: Peugeot 307cc 2.0hdiPočet příspěvků: 305

99 Poslat soukromou zprávu
V Bsi bude zaznamenany udaj o servisech takze to nech pichnout na dia a uvidis hned.

22.04.2012 09:15 - Re: Ověření kilometrů 2471330
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
To Cindy.
Ano, je nutne ji demontovat. Je vesmes nutne demontovat soucasne i budiky, provest upravu na obou zatizenich soucasne, pac jinak
se prepisou automaticky kilometry na puvodni neupravenou hodnotu.
Hele, ukazatelu stocenych kilometru je celkem dost. Stejne tak, jak se snazej staceci valcit s movymi zpusoby zabezpeceni, tak je zbytecny tu popisovat, jak vselijak se to da poznat. Udelej si cas a zajed si do Prahy...

22.04.2012 09:42 - Re: Ověření kilometrů 2471337
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem se byl jen tak mrknout a samozřejmě sem nepoznal nic, ale čekalo mě pod kastlíkem na mince nemilé překvapení, kovová trubka které je nad pojistkami a končí v jakési plechové konzoli je vařená a evidentně ne z výroby !! Napadá někoho proč ??

22.04.2012 09:44 - Re: Ověření kilometrů 2471339
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Nepoznᚠjestli je to z výroby. I originál vypadá hnusně. Roboti na krásu svarů serou. A Bulhaři taky. Ani barva na tom není.

22.04.2012 10:00 - Re: Ověření kilometrů 2471349
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu


22.04.2012 10:47 - Re: Ověření kilometrů 2471359
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Sindy napsal(a):
Tak jsem se byl jen tak mrknout a samozřejmě sem nepoznal nic, ale čekalo mě pod kastlíkem na mince nemilé překvapení, kovová trubka které je nad pojistkami a končí v jakési plechové konzoli je vařená a evidentně ne z výroby !! Napadá někoho proč ??


bude to z výroby- kdyby né tak by jsi v tom autě určitě už nejezdil - tuto část snad dovede zničit jen boční srážka s lokomotivou (je to sešroubované a snýtované s plastem přístrojovky .

22.04.2012 11:00 - Re: Ověření kilometrů 2471374
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
bude to z výroby- kdyby né tak by jsi v tom autě určitě už nejezdil - tuto část snad dovede zničit jen boční srážka s lokomotivou (je to sešroubované a snýtované s plastem přístrojovky .


I ty roboti na to serou ??
Tak aspoň to je dobrá zpráva, jinak do té Prahy mě posílají kolegové za tebou ??
Jinak do BSI se samozřejmě hrabat nebudu, jen jsem očkem nahlédl, jestli nebude něco evidentně zmatlané, nejsem blázen.

22.04.2012 11:04 - Re: Ověření kilometrů 2471376
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
co nie je vidiet nikoho netrapi a ty ako zakaznik za tou skrinkou nemas co robit
rovnako ako povedali ze ani pod kapotou nemas co robit ...

jedine co mozes pozret je ako tam tie plasty drzia atd.
ale tiez ked nevies ako maju byt, tak na nic neprides ... riesis absolutne nepodstatne veci ....
ries realny stav (nie nacackany) a nie km, tie relativne nehraju velku rolu

22.04.2012 12:29 - Re: Ověření kilometrů 2471395
Sindy
Město: Nová Role, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v XPočet příspěvků: 192
99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
co nie je vidiet nikoho netrapi a ty ako zakaznik za tou skrinkou nemas co robit rovnako ako povedali ze ani pod kapotou nemas co robit ... jedine co mozes pozret je ako tam tie plasty drzia atd. ale tiez ked nevies ako maju byt, tak na nic neprides ... riesis absolutne nepodstatne veci .... ries realny stav (nie nacackany) a nie km, tie relativne nehraju velku rolu

Tvůj příspěvek jsem úplně nepochopil, reálný stav km chci znát z důvodu rozvodů, které na autě nejsou ještě dělané !!
A pokud je něco moje a šetřil jsem na to roky, tak si to prolezu jak budu chtít já.

22.04.2012 12:40 - Re: Ověření kilometrů 2471396
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Jo, posíláme tě za jružem. A nevztekej se. Kdybys tady pohledal a početl, věděl bys, že záruku na km ti nedá nikdy nikdo a rozvody mᚠpo koupi auta udělat v KAŽDÝM případě. Nezáleží při tom, jestli někdo umí dokázat, že se stočilo 100 a nebo 200 tisíc km. A to co psal jumep není jeho výmysl, ale výmysl výrobce. Auto je stavěný tak, abys jezdil a když se objeví nápis SERVIS, tak mᚠjet do servisu a ne hledat závadu. Bohužel na to nemáme a tak si dovolujeme otvírat i to, co nebylo určený pro nás, ale pro automechanika od Citroenu. Proto není ošetřený ten svár v přístrojovce, protože mechanikovi to je jedno a ty tam nemᚠco čučet .

|< < 1 2 3 4 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator