Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / EPS a vliv jeho korekce na nestandartní stavy
28.01.2013 11:53 - EPS a vliv jeho korekce na nestandartní stavy 2542709
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
Zajímala by mě vaše zkušenost s fungováním ESP při řešení nestandartních situací. Ptám se po to, že jsem si tekonc o veekendu udělal konečně čas a zajel si kamsi k zavřenému letišti u Milovic a hodinu sem zkoušel co auto dá a co už ne na zasněžené ploše a silničkách. terén byl přehledný, bez pangejtů a nejistého terénu kolem a s trochou zdravýho rozumu nehrozilo žádný nebezpečí pro řidiče ani wůs. Nebudu to rozpitvávat, ale závěr je asi takový, že pokud si někdo rozbije hubu v autě vybavené tímto systémem, tak musí být naprostý ignorant a kreten, nebo musí mít zaracenou smůlu. Pokud jsou na autě slušný zimáky a řidič jede i třeba trochu nad optický a pocitový limit, tak v 99% případů system ASR dovede auto ze srágor celkem úspěšně vytáhnout. Musel jsem se už hodně snažit a všechny smysly mi už 3násobně říkali, že je to v háji, abych s autem skončil mimo silnici (rozuměj v trávě). Až zase uvidim v televizi aktualitu, jak mladá řidička v novém autě chuděra skončila někde v rybníku, či v kotrmelcích - nemám důvod si nemyslet svoje...

28.01.2013 20:08 - Re: EPS a vliv jeho korekce na nestandartní stavy 2542866
Jimmivon
Město: Blížkovice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 124
99 Poslat soukromou zprávu
No moje zkusenosti:
I kdyz to ma ESP a k necemu dojde, je to potreba to porad ridit! Bez toho to ani nejlepsi ESP stejne nenarovna, takze mlada slecna atd viz vyse porad plne chapu ze je mozny...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator