Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: EPS a vliv jeho korekce na nestandartní stavy
Roozena
28.01.2013 11:53 - EPS a vliv jeho korekce na nestandartní stavy
99
Zajímala by mě vaše zkušenost s fungováním ESP při řešení nestandartních situací. Ptám se po to, že jsem si tekonc o veekendu udělal konečně čas a zajel si kamsi k zavřenému letišti u Milovic a hodinu sem zkoušel co auto dá a co už ne na zasněžené ploše a silničkách. terén byl přehledný, bez pangejtů a nejistého terénu kolem a s trochou zdravýho rozumu nehrozilo žádný nebezpečí pro řidiče ani wůs. Nebudu to rozpitvávat, ale závěr je asi takový, že pokud si někdo rozbije hubu v autě vybavené tímto systémem, tak musí být naprostý ignorant a kreten, nebo musí mít zaracenou smůlu. Pokud jsou na autě slušný zimáky a řidič jede i třeba trochu nad optický a pocitový limit, tak v 99% případů system ASR dovede auto ze srágor celkem úspěšně vytáhnout. Musel jsem se už hodně snažit a všechny smysly mi už 3násobně říkali, že je to v háji, abych s autem skončil mimo silnici (rozuměj v trávě). Až zase uvidim v televizi aktualitu, jak mladá řidička v novém autě chuděra skončila někde v rybníku, či v kotrmelcích - nemám důvod si nemyslet svoje...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator