Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
|< < 1 ... 39 40 41 42
27.03.2024 22:01 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci? 3377009
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 606
U??vate? Poslat soukromou zprávu
crown napsal(a):
Byl jsem si projet v bazaru jednu C5 III 3.0HDi a po prošlápnutí plynu na neutrál jsem si všiml tohohle syčivého zvuku:
.link.
Je tu nějaký zkušený "ropák", který tenhle zvuk zná? To zasyčení (jakoby tam/zpět) po prošlapu je jenom přirozený doběh/dekomprese turba, anebo je to něco patologického, co signalizuje nějakej malér?
Auto jinak jede hladce, pěknej plynulej zátah. Díky!

Normalni projev.

28.03.2024 08:44 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci? 3377042
Jerguš
Město: Bechyně, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 26
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pagvelius napsal(a):
Mně by ještě zajímalo srovnání pohodlí. Někteří psali, že oproti C5 I/II je C5 III tvrdší. A jak je to třeba s odhlučněním? A co třeba zvuk reproduktorů oproti JBL?

Měl jsem oboje, oboje 2.2 HDi 125 kW Exclusive (pro neznalé v kůži ), takže srovnání mám. C5 II je o dost pohodlnější, uvnitř mᚠpocit že je větší a sedačky sice mají menší "boční" vedení, ale jsou také pohodlnější. Taky mnohem líp svítí, než X7, protože má dálkové halogeny a ne ty dementní clonky na xenony. Zase v X7 mᚠpocit, že je celkově taková tužší. Odhlučnění je u obou dobré, oproti třeba VW o motoru skoro nevíš. Obě auta spolehlivě zabíjí převodovka, kde když to nechceš podtáčet, tak 50 ve městě jezdíš na trojku a 40 už jsi skoro ve dvojce. Jsou to auta spíš na dálnici, protože zase v 90 jseš někde na spodní
hranici šestky a při malinkém snížení rychlosti pod 90 už zase řadíš, protože je to podtočené. Jo a X7 je mnohem poruchovější, takže jsem si nechal starší C5 II - je to lepší auto.

|< < 1 ... 39 40 41 42


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator