Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Odhaněč hlodavců
|< < 1 2 3 > >|
09.01.2013 18:58 - Re: Odhaněč hlodavců 2537994
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
C5stepan napsal(a):
No vida: seberu jí robertka, postříkám ji sprejem, motor natřu lepidlem, olejíčkem, namydlím. Zavedu ultrazvuk do auta, od jruze koupím na srazu panenské vlasy, seženu 1000 roků staré babské ucho, chytím netopýra a vytrhnu žábě chlup z podpaží. Pod kapotu strčím psa s kočkou a tygří lejno. To by bylo, aby to všechno ta myš přežila. Díky za rady a přeju hezkého Silvestra.

Přežila potvora! A prokousla hadičku k EGR ventilu. Antipollution..... . Pomohla konzultace Luki_C5 s Jumepem a dnes můj dvorní servisák závadu odstranil. No a já?

Plašič myší, hmyzu a pavouků bateriový WK 0240

Cena: 411,40 Kč 393,25 Kč s DPH
325,00 Kč bez DPH
Ušetříte: 4% z ceny


DOSTUPNOST: SKLADEM

ODESLÁNÍ DO 24 HODIN
ODPUZOVAČ MYŠÍ, HMYZU A PAVOUKŮ WEITECH WK 0240 NA PLOCHU 45m2
Velmi účiný výrobek proti myším a součastně také proti lezoucímu hmyzu. Vhodný především do středních místností, jako jsou kanceláře nebo domácnost. Takřka vůbec není slyšet a neruší tak okolí. Provedení je velmi estetické. Provoz na baterie - ideální pro prostory bez elektrického proudu (zahradní přístřešky, podkroví, sklepy, rekreační domky, ...





FUNKCE ELEKTRONICKÉHO PLAŠIČE MYŠÍ A LEZOUCÍHO HMYZU:
Škůdci jsou odpuzeni, protože se nedovedou přizpůsobit neustále se měnícím ultrazvukovým signálům vydávaným přístrojem. Prostředí se pro ně stane nepohodlným a nepřátelským. Budou nuceni prostory opustit. přístroj by jste měli používat v prostorech, kde nebude působit na křečky, pískomili a bílé myšky. Nezávislé laboratorní výzkumy ukázali, že tento přístroj je velmi účinnou formou boje proti škůdcům.
ÚČINNOST: Výsledky viditelné po 72 hodinách. Účinný na 45m2.
ODPUZUJE: myši, polní myši, pavouky, moly, blechy
POUŽITÍ: Provoz na 4 baterie typu "C" - na baterie vydrží až 90 dní.Provoz indikuje červená dioda na straně přístroje. přístroj je ideální umístit 5-60cm nad podlahu. ...
Přístroj lze bezpečně používat v blízkosti lidí, nenarozených dětí a domácích mazlíčků(mimo hlodavců) jako jsou psi, kočky, ptáci a plazi.

Přílohy:
plašič na myši.jpg ( 38989b ) -

09.01.2013 19:48 - Re: Odhaněč hlodavců 2538031
tomikku
Město: Havířov, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 308
99 Poslat soukromou zprávu
jen k tomu dodám drobnost, to co žere hadice a kabely a trhá izolaci nejsou myši ale kuny tudíž ne hlodavci ale šelmy


09.01.2013 20:28 - Re: Odhaněč hlodavců 2538051
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
Žere myši?

09.01.2013 20:31 - Re: Odhaněč hlodavců 2538052
tomikku
Město: Havířov, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 308
99 Poslat soukromou zprávu
jestli se ptᚠna kunu tak pokud ji chytí tak jo

09.01.2013 20:53 - Re: Odhaněč hlodavců 2538063
duff74
Město: Holešov, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 163

99 Poslat soukromou zprávu
No aniž bych trpěl přehnaným sebevědomím, tak se v oblasti boje proti havěti v motoru považuju za odborníka. Ve zkratce vypíšu co jsem použil:

biologické zbraně:
tygří, lví, vlčí, psí trus. Dále pak ze stejných predátorů i srst. Lidské vlasy nebarvené. Všechno zcela marně. Vše sehnáno ze ZOO Lešná.

chemické zbraně: speciál sprej na kuny německé provenience z BOSCH Servisu za cca 300,-Kč. Bez úspěchu.

elektronické zbraně: plašič kun od fy Deramax na 9V za cca 450,-Kč. Výsledek vysoce pochybný.

Momentálně jedu na naftalínové válečky v silonce. Smrdí to jak sviňa, ale v kabině to není cítit. Jen občas při couvání. Výsledek zatím nejvíce uspokojivý. Podle stop mi motorem proběhnou, ale škody zatím nedělají. I když na sněhu vidím, že se kolem auta motají prakticky každou noc.

Manželčina kolegyně má C3 a už od léta 3x neodjela do práce, její manžel Octávku I a to jim nějak nevoní, takže mi chtěla namluvit, že kuny mají ve zvláštní oblibě Citroeny. To jsem jí dlohoudobou zkušeností vyvrátil, protože mi kuny likvidovaly Š 120, Opel Vectra B, Opel Zafira, Citroen Xsara a teď i C5 a nepřipadá mi, že by byly nějak vybíravé ve značkách. Manželka ma Forda Fiestu, ale ten je tak holý, že nemá ani tapec v motoru, takže kuny tam asi chodí jen jako do sauny. Zvláštní, že mi nikdy nelikvidovaly kabely ani hadice, ale chutnal jim veškerý tapec v motoru, hlavně ten zespodu haupny. Na Vectře mi z něho zbyly jen ty obvodové cvoky, takže ten další jsem obalil do pletiva na králikárny. Celkem to fungovalo, jen jsem trnul, aby se pak nepustily do hadic příp. kabelů.
Takže prozatím jsem věrný naftalínu a pokud to už někdo taky zkoušel, tak bych uvítal další zkušenosti. potom bych na to mohl napsat třeba seminárku

10.01.2013 21:35 - Re: Odhaněč hlodavců 2538265
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nejlepší plašič na tuhle havě je jiná havě-kočka. Všechna naše auta byla více,či méně ochutnaná různými okusovači tlumících dek,jen služebák,ve kterém pravidelně(v motorovém prostoru samozřejmě )přespává kočka je toho všeho zatím ušetřen. Je sice pravda,že motor je poapkanej,jako blázen a občas musím nasazovat hadičku k ovládání podtlaku turba,kterou demontuje při tom,jak tam leze... Ale to je pořád lepší,nez pořád opravovat kabeláž,nebo měnit hadice,ne ?
Akorát ráno se občas leknu,když nastartuju a ona vypadne,ale to je málo kdy,protože jí většinou probudí už jak odemknu(hlasitější,než to odemykání, je snad už jen nastartovanej závoďák )
Takže:kdo chcete mít od hlodavců pokoj,naučte ve svém autě spát kočku

10.01.2013 22:03 - Re: Odhaněč hlodavců 2538267
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Nech kocůra, a ti voznačkuje auto, pak se ti tam nic nepodívá
My máme nějaký spreje proti těmhle živočichářům od würtha a zákazníci si nestěžujou

05.06.2013 16:27 - Re: Odhaněč hlodavců 2586796
M.P
Město: Třebíč, Auto: Peugeot 807 2.0 HDi / 100 kWPočet příspěvků: 432

99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem chtěl včera dolít kapalinu do ostřikovačů a málem jsem se vyvrátil jak jsem zvedl kapotu ... z tapecu co je na kapotě vyseli jen cáry , a kousky toho filcu roztahaný po celým motoru . Kdyby se ta mrcha tím chtěla udávit aspoň . No na vrakáču jsem dnes koupil novej tapec a budu instalovat :
.link.

05.06.2013 21:43 - Re: Odhaněč hlodavců 2586876
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Já mam už ve třetím autě v motoru přichycenej WC blok za asi 8 kč a měnim ho jednou za uherskej rok.. Dávám to od tý doby, co mi taky nějaká potvora svačila v autě, tak jem koupil nejlevnější chemii a zatim návštěva nebyla..

19.12.2013 13:18 - Re: Odhaněč hlodavců 2647502
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
To by mne zajímalo,které zvíře žere v mém motorovém prostoru pod každou koulí žaludy,zatím nic rozežraného nemám,žádné zvíře jsem tam nenašel ani hnízdo,Nic elektrickýho tam zapojovat nechci,tak pro začátek odzkoušim ten wc blok,kočku nechci,bo moji psi je nesnášejí a kamarád ji loni při nastartování rozpůlil,až mu to svléklo klíňák,potom se ještě podívám po nějakém spreji.Ještě v létě tam bylo čisto,ani skořápečka.

19.12.2013 14:39 - Re: Odhaněč hlodavců 2647520
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Schválně jsem si na internetu podíval a žaludy jí mevěd a divočák Sežeň si sprej na divočáky a bude to v pohodě .
No a nyní vážně - ještě veverka. Ta je bez chlupů menší než malá myška a do daného prostoru by se asi dostala a vešla.

19.12.2013 16:24 - Re: Odhaněč hlodavců 2647577
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Potkat se tam z medvědem nebo divočákem by se my moc teda nechtělo,o veverce jsem taky přemejšlel,ale ještě jsem neslyšel,že by tam někomu vlezla,ale možný je všechno,slyšel jsem o myšici,ta se živí žaludy,dávali to v nějakém přírodopisném pořadu.Akorád nevím,zda tam dát kus zvířete,nebo ten wc blok,každopádně mám zatim štěstí,že elektrika je netknutá.

19.12.2013 17:08 - Re: Odhaněč hlodavců 2647590
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Potkat se tam z medvědem nebo divočákem by se my moc teda nechtělo,o veverce jsem taky přemejšlel,ale ještě jsem neslyšel,že by tam někomu vlezla,ale možný je všechno,slyšel jsem o myšici,ta se živí žaludy,dávali to v nějakém přírodopisném pořadu.Akorád nevím,zda tam dát kus zvířete,nebo ten wc blok,každopádně mám zatim štěstí,že elektrika je netknutá.


Zavři tam kočku

19.12.2013 22:44 - Re: Odhaněč hlodavců 2647755
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jedině vycpanou,živejm nesvědčí to startování,kamarád ji startem rozpůlil,ještě teda zbejvá najít odpuzovač na veverky,medvědy a divočáky,v tom se moc neorientuju.

20.12.2013 09:28 - Re: Odhaněč hlodavců 2647829
mravcek1
Město: Nitrianske Pravno, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 107
99 Poslat soukromou zprávu
ja som dal elektricky odpudzovac a je to na h...o,neviem co dalej.asi si sadnem do okna a budem striehnut aj s infrakom na votrelca a odstrelim mu tekvicu

20.12.2013 09:41 - Re: Odhaněč hlodavců 2647836
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Různých přípravků existuje celá řada,ale který je ten správný,to asi nikdo neví,když ani nevim,co to je za konkrétní zvíře,nejlepší by bylo tam zavřít jorkšíra,toho kolikrát ani nemůžu dostat od předních kol auta,on ale nemá rád zimu,jedině ho pořádně obléct,udělat mu tam ložnici s teplou dekou a pustit televizi,to má hrozně rád,samozřejmě nějaké topidlo,vždy on se nepotí ani v létě na sluníčku.

20.12.2013 10:31 - Re: Odhaněč hlodavců 2647877
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Různých přípravků existuje celá řada,ale který je ten správný,to asi nikdo neví,když ani nevim,co to je za konkrétní zvíře,nejlepší by bylo tam zavřít jorkšíra,toho kolikrát ani nemůžu dostat od předních kol auta,on ale nemá rád zimu,jedině ho pořádně obléct,udělat mu tam ložnici s teplou dekou a pustit televizi,to má hrozně rád,samozřejmě nějaké topidlo,vždy on se nepotí ani v létě na sluníčku.


V D mají odskoušené rám s králikářským pletivem - zhruba 1x1 m v dřevěném rámu a položí to na zem pod auto.Jim to tam funguje a i to tam prodávají.(založím si na tom biznis)

20.12.2013 10:49 - Re: Odhaněč hlodavců 2647882
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jo,správná a osvědčená vychytávka,ale jestli to jsou ty myšice,tak by mohly ten dřevěnej rám nanosit klidně do motoru,jedině na něj ještě nalepit fotku toho jorkšíra,mohlo by to zabrat,a nemusel bych mu tam zřizovat ten vytápěnej bejvák.

20.12.2013 22:40 - Re: Odhaněč hlodavců 2648253
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Minulou zimu jsem měl myši asi i pod izolací na spodku kapoty. Při otvírání kapoty bylo vždycky slyšet takový podivný zvuk. Nakonec tam byly žaludy v různém stavu okousání až po samotné šlupky. Jinak v motorovém prostoru jsem jiné škody nezjistil.
Máme doma jezevčici, kterou chce panička uchovnit, ale norování jí moc neříkalo. Proto jsme jako výcvikové pomůcky pořídili liščí ohon a k tomu i lahvičku s liščím pachem, a to je docela síla. Naparfémovaný ohon táboří v garáži, protože to nejde mít doma. Letos jsem zatím v autě žádné myši, ani jejich zásoby nenašel. Možná ten liščí smrad na ně funguje. Uvidím, jestli to vydrží do jara.

21.12.2013 16:55 - Re: Odhaněč hlodavců 2648416
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jo liščí ohon a ebenová tyčka,asi také dobrý,moji pejskové by asi roztrhaly celé auto,stačí,když za tmy jsem s nima venku,hned přez plot pokec,je snad slyšet až v Lípě,s divočákama,srnkama,jelenama,dokonce po zahradě jednou běhal vzácný hermelín,budou to stejně asi ty myši,bo si pořád přeznačkovávají všechny kola,pořád do kola,to by tam asi žádná kuna nelezla,a myším to je jedno,také by ta kuna asi tu elektriku nenechala na pokoji,budu to ještě chvíly hlídat,a jestli se tam objeví ty žaludy,tak zkusím ten wc blok,zatim díky za nápady a reakce,je to dost ožehavé téma.

|< < 1 2 3 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator