Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Srazy / Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze
1 2 3 4 ... 12 > >|
12.08.2012 19:48 - Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498808
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
...

12.08.2012 10:05 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498731
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Lidičky četli jste vůbec ve srazech návrh na uskutečnění srazu s prohlídkou muzea citroen a Paříž? Koukejte se přihlašovat, přeci nepojedem s Jumepem sami.
Ale vlastně, proč mne to překvapuje, když na Slovač se nás hlásí také málo.Probuďte se, nebo se na pořádání srazů organizátoři vyprdnou, a vůbec bych se jim nedivila.Cožpak se vám to nelíbí???Koukejte se probrat a něco s tím udělat!!!!!

12.08.2012 10:18 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498733
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
Jo lidičky by se rádi probrali,ale lidičky nemají korunky a pokud je mají,tak na nich leží,šušní,šetří atp. a čekají co bude dál.Taková je doba a bude jistě o hodně hůř.Vidím to ve Varech na každém kroku a o sezoně jako takové,nelze s vzpomínkou na léta minulá vůbec hovořit a to už tak min.třetí "sezonu".V hospodách a restauracích je po třech lidech,ne-li PRÁZDNO. Hezký zbytek prázdnin a srpna a pozdravuj s Jumepem v Paříži ...

12.08.2012 10:22 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498734
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
Ono těch Tourerů mezi námi zas až tak moc není, víš? A víme my jedničky, dvojky, facelity jestli ty naše houpačky za dva roky (červenec 2014) vůbec ještě pojedou? Nekvaltuj na nás! Něco jiného je Zuberec, ten je za chviličku!!!!!
To Doufak: zajdi se podívat do makroobchodů a zjistíš, kde ti lidi jsou......

12.08.2012 11:30 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498744
karneval
Město: Bratislava/Bardejov, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V ExclusivePočet příspěvků: 224

99 Poslat soukromou zprávu
treba si uvedomi načo sa tu majorita užívatežov zaregistrovala - pomoc s technickými problémami a doplnkové informácie. To sú pasívni odberatelia obsahu a po vyriešení problému sú offline kým nepríde ďalší. Pre nich je auto dopravný prostriedok a možno je to ich jediný a posledný Citroen a vzah k značke im nič nehovorí.

Potom sú tu žudia ktorí aktívne vytvárajú obsah, píšu aspoň skúsenosti ak nie riešenia, vedú a moderujú fórum, organizujú zrazy a aj sú nejakým spôsobom zainteresovaní v predaji/servise Citroen a pod. Tých už je len zlomok a k tomu si pridaj že možno nemajú čas, nemajú peniaze alebo to jednoducho neberú ako zážitok za ktorý sa im oplatí ten čas a peniaze utrati. Majú skrátka iné priority.

12.08.2012 12:36 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498749
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
hmm,karnevale a napadlo tě že jsou i lidé co opravdu nemají kačky na to aby mohli jet do francie zkouknout muzeum,přestože by třeba i rádi jeli???nebo to mají řešit přes provident a jiné rychlé půjčky?já mám jedno ofic zaměstnání+dvě co dělám více méně příležitostně:1.opravy aut,2.zednickou a nemít manželku(která jako prodavačka v Hrušce-má 12tis.kč čistého)tak se jdu pást!máme společný odtah do banky cca.20tis.kč(odkup bytu,byt.zařízení)+služby s bytem,mobil,malá,kočky...tak těch peněz není na vyhazování a musím zhodnotit priority jet někam anebo nakrmit,oblíknout atd. rodinu.zkus se na to kouknout i z druhé strany=očima těch co fakt nemají...neznamená to jestli ty jsi za vodou že všichni členové z čr+sk jsou za vodou taky!!!

12.08.2012 12:45 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498750
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu


12.08.2012 12:58 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498760
karneval
Město: Bratislava/Bardejov, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V ExclusivePočet příspěvků: 224

99 Poslat soukromou zprávu
Pablik1 napsal(a):
hmm,karnevale a napadlo tě že jsou i lidé co opravdu nemají kačky... neznamená to jestli ty jsi za vodou že všichni členové z čr+sk jsou za vodou taky!!!


Prečítaj si moj príspevok ešte raz - vravím že sú žudia ktorých to nezaujíma a potom sú žudia ktorí by šli, ale buď nemajú čas, alebo NEMAJÚ PENIAZE alebo oboje. Malo to by iba vysvetlenie nízkeho záujmu o výlety/zrazy. Nikoho nenabádam bra si pôžičky a nikoho nenútim ís na zraz, nikoho nenútim milova Citroeny.

Nechápem prečo ten príspevok berieš osobne, dokonca ako nejaký útok na tvoju osobu alebo na tvoju solventnos a pritom vytváraš predpoklady o mojej solventnosti ktoré nemajú žiadne základy. V mojom veku sú za vodou iba deti politikov a profesionálni športovci ktorí končia kariéru.

12.08.2012 14:24 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498771
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
1. pariz ma este cas a nejaku hojnu ucast nepredpokladam, ale dufam ze sa nazbiera aspon par nadsencov a bude to realizovatelne, pocitam s tym tak do buduceho roka ze sa bude vediet (co ma tesi je, ze maca dala jasny priklad ze to ide )

2. je pravda ze som sklamany z nizkej ucasti zrazu v zuberci, predpokladal som ze ten hotel zaplnime a uzijeme si to ako vzdy ... stav v akom to teraz je ma moc netesi ... ale co uz ... asi sa budu muset prehodnotit organizacie zrazov a pripadne to obmedzit ... cimdalej tym je ucast nizsia

3. ad pariz, ked sa dohodnete s niekym ze pojdete v jednom aute, kludne to tak spravte, tu ide cisto o zazitok z toho - zato som zatial k tomu nic nezakladal, mate to na rozmyslenie, vlakno specialne k tomu zalozim ked na to bude vhodna doba

12.08.2012 17:36 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498780
troll
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 269
99 Poslat soukromou zprávu
mno ono pokud nejede do Parize plne auto lidi, je levnejsi, pohodlnejsi a rychlejsi pouzit leteckou dopravu....

12.08.2012 19:27 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498805
zdenekb
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 81

99 Poslat soukromou zprávu
Kruciš, já nevím, co se mnou bude za měsíc - a tady bych se měl rozhodovat na dva roky dopředu, navíc s "AK SA TU NIEKTO ZAREGISTRUJE BEREM TO AKO ZÁVÄZNÉ..." na krku Mám takovéhle nápady rád, tři tisíce km za tejden (dejme tomu) mě rozhodně neděsí, návštěva musea Citroen mě láká. Ale rozhodnout se budu moci tak za dva roky v dubnu.

12.08.2012 20:54 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498812
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Tohle jsem plánovala ještě za dob bxclubu... domluvit exkurzi a výlet do Fr. Dokonce jsme byli pozvaní i na mezinárodní sraz BX v Dornes. Jeli jsme tam nakonec jen dvě posádky, já a bývalý manžel a kamarád.

Já bych jela, ale v roce 2014 bůhví co bude. Tenhle rok bych si to dovolit nemohla, ale co vím... i když... raději bych letěla, nezlobte se na mě, ale za volantem trávím času dost a ač je to "o autech", letadlo mě láká víc...

12.08.2012 22:33 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498818
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Lidičky, neperte se. Neomlouvejte se za to, že se nehlásíte. Nevysvětlujte nikomu, proč se nehlásíte. Nikdo tady nic nemusí. Ale všichni mějme na vědomí, že ta možnost bezva výletu existuje a když se vám v dubnu 2014 bude zdát, že by jste se mohli a chtěli zůčastnit, tak reagujte. Dřív to nemá smysl, pokud nemáte jistotu, že to potom půjde. Někdo ji má už teď a tomu já závidím - máca. Já taky nevím, co bude za týden a proto se nehlásím. Ale mám to v patrnosti a když budu řešit dovolenou v roce 2014, tak nad tím zauvažuju. Do Francie společně, potom společná návštěva muzea a pak už třeba sám týden u vody někde na jihu, nebo další cesta za kanál ke chlapům v sukních, nebo víc na jih za bejkama do arény... Těch možností je dost a proč pořád jezdit jen do Chorvatska k móři? Vždy se to pro jednou bez nás na Balkáně nepos*re.
No a když k tomu připočítám, že se třeba na cestě do Francie nějaký organizátor postará o program, tak v tom nevidím nic než velký plus.

12.08.2012 22:58 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498822
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
zhruba ako mikra hovori ...

je to tu preto, aby ked sa niekto najde ako maca sa prihlasil, ak nas bude viac ako 2, pojdem to organizovat, ak nas nebude ... tak to organizovat nepojdem .. cize buduci rok by som rad vedel ci sa najde aspon 5 ludi co to chcu ist a vedia ze vsetko si budu moct usposobit terminu ktory dostaneme

s macou to preberem v zuberci osobne a s ostatnymi pripadne tiez, ked pridu, preto to nechcem ani viac rovijat, zacnem az ked to bude realne

12.08.2012 23:12 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498824
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
ja za seba ze porozmyslam, znie to lakavo.
kedze som uz absolvoval tri dovolenky v Parizi, odporucam pripadnym ucastnikom zvazit ten julovy termin, lebo z prehliadky mesta sa vam stanu galeje. To mesto je pre turistu, ktory chce spoznat jeho zakutia ***** horuce.

13.08.2012 08:31 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498861
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
karneval napsal(a):
Prečítaj si moj príspevok ešte raz - vravím že sú žudia ktorých to nezaujíma a potom sú žudia ktorí by šli, ale buď nemajú čas, alebo NEMAJÚ PENIAZE alebo oboje. Malo to by iba vysvetlenie nízkeho záujmu o výlety/zrazy. Nikoho nenabádam bra si pôžičky a nikoho nenútim ís na zraz, nikoho nenútim milova Citroeny. Nechápem prečo ten príspevok berieš osobne, dokonca ako nejaký útok na tvoju osobu alebo na tvoju solventnos a pritom vytváraš predpoklady o mojej solventnosti ktoré nemajú žiadne základy. V mojom veku sú za vodou iba deti politikov a profesionálni športovci ktorí končia kariéru.
omluva-asi jsem špatně četl ale kdo ví co bude za dva roky-třeba zdědím nebo zabere sportka a pak vás vemu na své náklady

13.08.2012 16:47 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498938
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Mikra
Sám za sebe, udělám vše abych mohl jet. Bohužel jsem ve věku, kdy nevím jestli budu já, C5 bude určitě a těch pár kiláků určitě dojede. Už 10 let bych se rád podíval do muzea v Mulhouse, ale na otočku je to daleko a organizovat něco na tu dálku si netroufám. Proto dík Jumepovi za to, že má odvahu něco takového zorganizovat.

13.08.2012 17:58 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498959
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Jak říkám, dva roky je dlouhá doba... bůh ví, kde budu.
Ale je to můj sen od roku 2004, kdy jsem si koupila prvního citróna Takže já bych jela a ráda oprášila francouzštinu.. jen jestli to situace dovolí, třeba si pořídim sviště, bo su už stará rašple

13.08.2012 19:18 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498966
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
no já nevím, asi jsem moc velký optimista, ale já koukám do budoucna tak, že tu prostě budu/a to jsem si prodělala nemoc, u které bych mohla předpovídat, že nebudu/,prostě žiju a budu žít,nic jiného si nepřipouštím.Peněz taky moc nemám,pracuju na částečný úvazek,manžel podniká a také to žádná sláva není.Na auto jsem peníze dostala z dědictví. Ale výlet do Paříže je za 2 roky a do té= doby mám možnost si peníze našetřit.Jak se píše výše, nepojedu do Chorvatska, ale pojedu do Paříže, teda doufám, že se to uskuteční. Prostě žiju a život si budu užívat a žýádné stresy, že tu za 2 roky nemusím být.

13.08.2012 19:38 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze 2498968
TheOne
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 373
99 Poslat soukromou zprávu
Ja se hlasim, chcu tam jet jakkoliv

1 2 3 4 ... 12 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator