Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Srazy / V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE
|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 17 > >|
27.04.2012 21:07 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472448
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Protože mi bylo řečeno, že si na sraz všichni jedete za diagnostikou a servisem a nějaký program prý nemá šanci, ruším veškerý program, sraz je volný, naprosto se nic dít nebude.
nebudu projíždět okolí hotelu, který mam 120 kiláků od baráku, a věnovat večery úkolům na bodech, aby se toho pak zúčastnili 2 posádky.


já na sraz nejedu za diagnostikou a servisem.Já chci program a pokecat si se starými známými a i novými.Darjenko, neeeee.



27.04.2012 21:39 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472451
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu


27.04.2012 22:56 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472485
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
prosím účastníky zájezdu aby nepodléhali panice, nějaký program bude, a spanilka samozřejmě taky, zatím se sice neví kdo to zařídí, ale BUDE!!!
a žádné přání na zrušení programu nikdo nevznesl, a jestli se někdo 2-3 lidičky domluvili to neznamená VŠICHNI
a prosil bych aby se vnitřní problémy jedinců neprezentovaly veřejně a hlavně, aby se nedotýkaly nic netušících účastníků srazu a nevyvolávaly obavy o osud srazu, děkuji

28.04.2012 20:54 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472641
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Tak to je masakr......

28.04.2012 23:24 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472753
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Tak to je masakr......


Pro jistotu nechám diag doma,vercajk nevozim(stejně by mne to na ulici nebavilo) a pod vlivem by to mohl být dobrej tuning

29.04.2012 01:02 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472773
Mirrra
Město: Ústí nad Labem, Auto: Honda Civic 8GPočet příspěvků: 84

99 Poslat soukromou zprávu
ehe....frvžžžgrrrrblikblik....joooo? a má teda cenu jet takovou dálku aby pak jeden zjistil že nic...?

29.04.2012 01:06 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472774
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Mirrra napsal(a):
ehe....frvžžžgrrrrblikblik....joooo? a má teda cenu jet takovou dálku aby pak jeden zjistil že nic...?


.link.

zalohy su poplatene, hotel zabookovany, ziadna akcia sa nezrusila, nevidim dovod nedojst ...

29.04.2012 02:29 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472775
erste
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 80

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Protože mi bylo řečeno, že si na sraz všichni jedete za diagnostikou a servisem a nějaký program prý nemá šanci, ruším veškerý program, sraz je volný, naprosto se nic dít nebude.
nebudu projíždět okolí hotelu, který mam 120 kiláků od baráku, a věnovat večery úkolům na bodech, aby se toho pak zúčastnili 2 posádky.

Omlouvám se...


Rad by som vedel Darja na zaklade coho napriklad mna jak najk nazval "nic netusiciho ucastnika" hadzes do jednoho vreca (pytle) k tym vraj 2-3 co sa dohodli na diagnostike ci servise. Kto konkretne Ti o mne povedal ci napisal, ze tam ja idem za ucelom diagnostiky ci servisu ked pises "Protoze Ti bylo receno, ze vsichni ... "!!! Ja ked by som potreboval nieco take, tak urcite to mam k jumepovi blizsie ako na zraz k Vam do Ciech.
Cakam teda netrpezlivo na Tvoju odpoved a vysvetlenie, cim a ako sme my, nic netusiaci ucastnici ako ja, Tebe ublizili, ked si to o nas vsetkych, ktorych je urcite omnoho viac, tak tvrdo napisala a na nas sa ani neviem zaco nahnevala !!!
Ja sa napriklad velmi na zraz tesim, dovod mam presny ako máca a urcite aj vsetci ostatni nic netusiaci ucastnici a kludne by ma velmi potesilo aj ked by sa v programe objavili uz pre Vas starsich clenov opakovane akcie (konane pri prvych zrazoch napr. jednoruka jazda zrucnosti v druhej ruke telefon, rozne orientacne jazdy, chmatak, strelba, preteky modelov s dialkovym ovladanim a vyber z roznych sutazi), proste ked som este clenom klubu nebol a vidim to iba v galerii ci popise z akcie. Pre tych neskorsich clenov a i tych uplene novych by to bolo urcite zaujimave a ocenili by to a pre tych starych napriklad sanca vyhrat "mozno".

29.04.2012 10:53 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472827
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
erste napsal(a):
Rad by som vedel Darja na zaklade coho napriklad mna jak najk nazval "nic netusiciho ucastnika" hadzes do jednoho vreca (pytle) k tym vraj 2-3 co sa dohodli na diagnostike ci servise. Kto konkretne Ti o mne povedal ci napisal, ze tam ja idem za ucelom diagnostiky ci servisu ked pises "Protoze Ti bylo receno, ze vsichni ... "!!! Ja ked by som potreboval nieco take, tak urcite to mam k jumepovi blizsie ako na zraz k Vam do Ciech.
Cakam teda netrpezlivo na Tvoju odpoved a vysvetlenie, cim a ako sme my, nic netusiaci ucastnici ako ja, Tebe ublizili, ked si to o nas vsetkych, ktorych je urcite omnoho viac, tak tvrdo napisala a na nas sa ani neviem zaco nahnevala !!!
Ja sa napriklad velmi na zraz tesim, dovod mam presny ako máca a urcite aj vsetci ostatni nic netusiaci ucastnici a kludne by ma velmi potesilo aj ked by sa v programe objavili uz pre Vas starsich clenov opakovane akcie (konane pri prvych zrazoch napr. jednoruka jazda zrucnosti v druhej ruke telefon, rozne orientacne jazdy, chmatak, strelba, preteky modelov s dialkovym ovladanim a vyber z roznych sutazi), proste ked som este clenom klubu nebol a vidim to iba v galerii ci popise z akcie. Pre tych neskorsich clenov a i tych uplene novych by to bolo urcite zaujimave a ocenili by to a pre tych starych napriklad sanca vyhrat "mozno".


No já Darju trochu chápu je ve stresu kolem práce,jestli jsem to pochopil dobře i kolem bytu a kdo ví kolem čeho.A kolem diagnostiky padlo dost slov (PODLE MNE JEN VE SRANDĚ) - No nevím já tam aspoň za sebe jedu určitě za zábavou a lidičkama . Bohužel nejsem organizační typ a tak jsem nenabídl pomoc(mohu pomoct až tam pod něčím velením - tomu se nebráním,jestli bude chmatát přivezu hádanky tím bych asi vyčerpal své schopnosti) Na moc srazů jsem se nedostal,ale vždy byly fajn a bylo by škoda kdyby se to mělo jakýmkoli způsobem zkazit.Omlouvám se za román - je to můj názor.

HLAVNĚ SE LIDIČKY NEHÁDEJTE

29.04.2012 11:14 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472851
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Mě bylo řečeno, že MOJE akce se neshledala s pozitivní ozvou a že si lidi našli náhradní plán.

Najk mi nejmenoval nikoho konkrétního. Je pěkné, že alespoň Erste se sám prásknul a 5x zeditoval příspěvek, když jsem si četla půdovní znění, trochu mi začala bublat žluč.... Nikdo nikoho nejmenoval. Mě jen najk napsal, že prej se budete motat kolem aut, servisvání a baru, že moje plánovaná projížďka se neshledala s ohlasem (nevím, kde na to přišel, ale asi má důvěryhodné zdroje).

Tudíž mi vyvstává otázka: proč jezdit 160km tam a zpátky, abych projela spanilku? Proč jet další víkend 160km tam a zpátky abych připravila soutěžní body? Já ušetřím benzín, nervy a čas.

Jediné, co slyším, tak je kritika, drahý hotel, drahé jídlo, že příště radši chatky v kempu blabla.. Jasně, můžeme udělat sraz ve stanech, k jídlu pytlíkovou polívku, to je už na vás. Já nevydělávám, abych spala na karimatce a žrala z ohně.

Fascinuje mě, že Erste si mi napsal toto: "preco si to vsetkych nevinnych nic netusiacich ako ja, ktorych je omnoho viac, tak napisala. Cim sme Ti my ublizili !!!"

No, mě ublížila jedna věc. To, že mi najk napsal, že nemá cenu se s něčím dělat, protože netušil, že já mam hotovo. A já se nasrala. Je to moje právo se nasrat, když trávím svůj volný čas a večery byznysem pro klub Bohužel mám dvě práce, takže na klub mi zbývá jen obětovat spánek. A veřejně prohlašuju, radši se vyspím, než abych četla tohle, že jsem tady pohanila ějaké nevinné členy klubu. Jak sjem řekla, já nikoho nejmenovala, ani jsem jména nadostala.

Výše neadekvátní reakce jsou výplodem vaší iniciativy Já nic neřešila konkrétně. Já jsem skoro brečela, když jsem se dověděla, že se s něčím dělám na nic.

29.04.2012 11:24 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472862
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Ale tohle prostě nepatří do diskuze ke srazu. Nerada bych tady působila nějaké zmatky. Sraz bude, takže s enebojte, že byste přijeli a ani jedna c5

stačí, že zmatky mám teď z klubu v hlavě já

29.04.2012 11:25 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472863
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
No já Darju trochu chápu je ve stresu kolem práce,jestli jsem to pochopil dobře i kolem bytu a kdo ví kolem čeho.A kolem diagnostiky padlo dost slov (PODLE MNE JEN VE SRANDĚ) - No nevím já tam aspoň za sebe jedu určitě za zábavou a lidičkama . Bohužel nejsem organizační typ a tak jsem nenabídl pomoc(mohu pomoct až tam pod něčím velením - tomu se nebráním,jestli bude chmatát přivezu hádanky tím bych asi vyčerpal své schopnosti) Na moc srazů jsem se nedostal,ale vždy byly fajn a bylo by škoda kdyby se to mělo jakýmkoli způsobem zkazit.Omlouvám se za román - je to můj názor. HLAVNĚ SE LIDIČKY NEHÁDEJTE
já bych měl nápadovezt mrtého citroena c-5 udělat dva týmy pod vedením zkušeného mechanika a jeden tým udělá rozborku a druhý tým udělá sborku-na čas!vítěz bere vše...(to jen aby řeč nestála)

29.04.2012 11:51 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472873
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Pablik1 napsal(a):
já bych měl nápadovezt mrtého citroena c-5 udělat dva týmy pod vedením zkušeného mechanika a jeden tým udělá rozborku a druhý tým udělá sborku-na čas!vítěz bere vše...(to jen aby řeč nestála)


Rozborku zborku a na čas ?? Jednou jsme zkoušeli pit stop na heveru, nahoře mᚠauto bez kol, pustíš hever dolů a musš sithnout nazout všechna kola a dotáhnout matky/šrouby

29.04.2012 11:51 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472875
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Darjo mám tři práce(apořád prázdnou peněženku) : údržbu jednoho podniku,TAXI a dílnu.Doma se mnou začali mluvit trochu až dnes protože jsem jaksi zapoměl na svůj svátek a já páč se snažím všem vyhovět a nesleduji až tak datum,ale volný termín tak jsem na svůj svátek vylezl z dílny v 22.oo ostatní je bez komentáře. A na sraz se jedu pobavit nic dělat nebudu!!!

29.04.2012 11:56 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472880
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Rozborku zborku a na čas ?? Jednou jsme zkoušeli pit stop na heveru, nahoře mᚠauto bez kol, pustíš hever dolů a musš sithnout nazout všechna kola a dotáhnout matky/šrouby
no aspon se mi podařilo tě rozesmát ale nápad by to byl dobrý néééé?aspon by se probralo v reálu to co tady řešíme pracně "linkama"-nahlaš na hotelu že potřebujem vapex na posyp vyteklé provoz.kapaliny-já to z ostravy nepotáhnu

29.04.2012 11:59 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472881
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Darjo mám tři práce(apořád prázdnou peněženku) : údržbu jednoho podniku,TAXI a dílnu.Doma se mnou začali mluvit trochu až dnes protože jsem jaksi zapoměl na svůj svátek a já páč se snažím všem vyhovět a nesleduji až tak datum,ale volný termín tak jsem na svůj svátek vylezl z dílny v 22.oo ostatní je bez komentáře. A na sraz se jedu pobavit nic dělat nebudu!!!
Dodatečně Vše nej k Tvému svátku něco podobnýho mám i já(pořád v továrně)už ani kočky mě doma nevítají...

29.04.2012 12:12 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472884
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Darjo mám tři práce(apořád prázdnou peněženku) : údržbu jednoho podniku,TAXI a dílnu.Doma se mnou začali mluvit trochu až dnes protože jsem jaksi zapoměl na svůj svátek a já páč se snažím všem vyhovět a nesleduji až tak datum,ale volný termín tak jsem na svůj svátek vylezl z dílny v 22.oo ostatní je bez komentáře. A na sraz se jedu pobavit nic dělat nebudu!!!


Tak to jsem lama, mám jen dvě, ale šrajtofle je prázdná taky. Každej měsíc mi vysaje účet ňáká sviňa hypotéka... kde se to vzalo nevim...
asi nějakej virus ale všechno nej k svátku

29.04.2012 17:21 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472959
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Děkuji všem Za přání

29.04.2012 17:47 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472978
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Jardo, já asi taky na tebe zapoměl, promiň

29.04.2012 18:46 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE 2472998
Mirrra
Město: Ústí nad Labem, Auto: Honda Civic 8GPočet příspěvků: 84

99 Poslat soukromou zprávu
No já dorazim každopáďo i kdyby jen na den bez hajáního a rozhodně na spaniC5lou jízdu ) HOWGH

|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 17 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator