Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Míra možnosti přeprogramování
quattrop
30.06.2009 07:34 - Re: Míra možnosti přeprogramování
99
autodiag napsal(a):
jde to jednoduse to se vezme diassembler najde se cast kodu kde se to ridi a nasledne se to zkompiluje ..nebo jeste jinak muzes si napsat vlastni sw kdyz tak koukam kolik veci se ti na PPC u C5 nelibi jde to jednoduse to se vezme diassembler najde se cast kodu kde se to ridi a nasledne se to zkompiluje ..nebo jeste jinak muzes si napsat vlastni sw kdyz tak koukam kolik veci se ti na PPC u C5 nelibi


JJ, verim, ze to treba takhle jde. Ale na to je potreba sikovnejsich lidi (treba z Olomouce ). Btw. myslim, ze jsem zminil jedinou vec co se mi nelibi (dobre tak, krome prepinani rezimu noc/den jeste druha vec, ze to nastavovani jasu automaticky neni moc znat)



jumep napsal(a):
moznost je tu este jedna, domontuj si denne svetla (pozri do profilu "silvo") a nesviet svetlami, aj podsvietenie palubovky atd bude fungovat normalne, alebo si daj aktivovat denne svietenie a tiez by to malo fungovat na svetelny senzor / otocenie gombiku (moja mienka - nemam navi - neskusal som)


Hmm, dobry napad. To by teoreticky melo fungovat Dik

P.S: Muzete mi prosim jeste nekdo rict, kolik priblizne stoji aktivace automat. svetel? Diky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator