Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
alx
05.04.2009 19:12 - Re: Chyba/nefunkční ABS, ESP, ASR atd.
Administr?tor
Tom K napsal(a):
Zdravím, mám podobný problém, začala mi svítit kontrolka ESP a na pc mi hlásilo že není fukční ASR a ESP a od té doby mi nejde ani tempomat a automat si dělá co chce, když jedu tak motor stále vynechává, jako kdybych ubral plyn a zase po 2 vteřinách přidal, takže nemůžu ani předjed, když to náhodou po nastartování přestalo hlásit a svítit kontrolka vše bylo OK ale ujel jsem 3 km a bylo to zpět, nevíte si s tímto problémem rady?? Ještě vím že je asi chyba někde od ABS k PC protože ABS nekomunikuje s pc, automat je v pořádku. díky za rady

Zdravim a vitam na C5clubu

S problem, resp. chovanim, ktere popisujes, jsem si jiz jednou take setkal u sveho auta. Zavada u mne byla v odpadlem tahle na prave strane motoru (z pohledu ze predu). Toto tahlo je jakysi podtlak, ktery hybe klapkou sani (zkusenejsi mne mozna opravi o co presne se jedna). Tato klapka se pote zrejme zavirala a privirala dle vibrazi motoru ci tak nejak podobne a auto ztracelo vykon v nepravidelnych, velice kratkych, intervalech.

Zde je fotografie: .link.
Nekde zde i byla diskuze na toto tema .

Nerikam ze toto musi nutne byt tvuj problem, jenom ze me se to tenkrat chovalo pdobne.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator