Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s motorem - 2.0i 16V s LPG
tief
17.03.2009 11:20 - Re: Problém s motorem - 2.0i 16V s LPG
99
Limax napsal(a):
Zdravím. Nejlepší asi bude když dám prohlídnout ten plyn. Trochu mě ale zarazilo, že servisů, které dělají AG system u nás moc není. U AGW mi řekli, že na diagnostiku tohoto zařízení nemají vybavení a že prý bych musel do Prahy. Trochu jsem hledal a vypadá to, že nejbližší servis kde by to mohli dělat je zřejmě v Prostějově (Fedor auto). V diskusi "Porucha katalyzátoru" se také mluvilo a dekarbonizaci motoru. Prý to také může pomoct. Trochu jsem se po tom díval a zaujal mě tento způsob: zahřát motor na provozní teplotu, odpojit vzduchový filtr, pomocník přišlápne plyn na 2000 - 3000 otáček, do sání rozprašovačem pomalu nastříkat cca 4l destilované vody, pro jistotu vyměnit olej. Prý to funguje jako "parní čistič". Co tak vím, voda (v rozumném množství) motorům docela prospívá. Zajímalo by mně co si o tomto způsobu myslíte? Zdá se mi to šetrnější než lít do oleje nějakou chemii.

Rozhodne ti to nevyriesi problem ktory mas ... u teba to vyzera bud na netesnost v system alebo skorej na nespravne zapalovanie/davkovanie zmesi.
Spravny postup je prestat jazdit na plyn ( vypni uplne LPG ), vyries vsetky problem pri jazde na benzin
a potom nechaj nastavit a skontrolovat plyn.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator