Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Funkce tempomatu
HELLMUT
02.01.2022 17:14 - Re: Pískání vzduchu u oken
U??vate?
Asi dostaneme vynadáno že jsme mimo téma. Ale nějak ti nerozumím co je úžasného na tom že auto nebrzdí s tempomatem. Mě na tenpomatu přijde super že udržuje rychlost jakou si nastavím. Tudíž mi dost vadí když si nastavím 50 km/ h a z kopce se mi rozjede na 70! Tak chci jet 50 nastavím si to a stejně to musím hlídat? K čemu je to pak dobrý? Člověk spoléhá na automatiku a pak zaplatí pokutu za překročení rychlosti ? Děkuji pěkně!
Na dvojkové dám 50 a jede padesát i z kopce jak v San Franciscu když dojíždím auto před sebou tak si párkrát pomáčknu minus a mám pořád stejný odstup aniž bych se dotkl brzdy. Na dálnici když nechci aby brzdil tak ho z toho prostě vymáčknu a zapnu až budu chtít zas udržet určitou rychlost. V X7 dám tempomat a stejně to musím hlídat a brzdit abych nejel rychleji, to je fakt pakárna...
Ono i to ovládání k tomu svádí na staré je dokonalé - bříška prstů pod volantem krásné hladí kolébku +/- a z boku pauza.
Nikam nemusím přehmatávat a soustředit se kde nejdu tlačítko na volantu. Používám ten tempomat jako pádla řazení v supersportu 😁

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator